|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Szwedka na ostaniej zmianie 2x 0X0 bez dobierań i majo srebo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Green jaka byla strata Szwedek po 7 strzelaniu? skad ona sie nagle wziela? 56 sek  dramat nowakowskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Ale mnie Nowakowska pięknie wyjebała w parze ze Słowaczkami. Brak słów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
duży niedosyt. bo inne też pudłowały pod nas . Jakby wyczysciła nawet z jednym dobieraniem byłby medal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2017
Posty: 412
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2017
Posty: 412 |
Francuzki izi przed Norwezkami a placili 1.4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Korio 8 minut straty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Szwedka zrobiła to co Pałka na 3 zmianie w stójce i to bez dobierania
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Gdzie Nowakowska? Zadnego wywiadu? Schowala sie juz do nory?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
[ Linked Image]weronika trzymaj sie przed hejterami dla mnie jestes najlepsza
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
pozdrawiamy z Greenem tych ktorzy twierdzili, ze nie ma zadnych szans na inny medal poza skokami moze go nie byc, ale jak widac szansa jest  dzięki za pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Hirscher DNF Kristoffersen DNF
No ładnie Kristofersen mnie na na 7 koła przekręcił norweska .... brr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
pozdrawiamy z Greenem tych ktorzy twierdzili, ze nie ma zadnych szans na inny medal poza skokami moze go nie byc, ale jak widac szansa jest  dzięki za pozdrowienia uwazasz ze nie bylo absolutnie zadnych szans na medal, aha
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
@mafia nie ekscytuj się tak. Ty pisałeś że @2 na win Kuzminy (live)w biegu indywidualnym to żart i że na MILION PROCENT nie wygra, że jest kilka (3/4/5) zawodniczek które ją pokonają/mogą pokonać. Ostatecznie była druga 27sek. za Oeberg strzelającą 20/20, czyli pewnie była jakieś 0,5cm od wygranej i ten Twój "milion procent" był mało miarodajny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11 |
Hirscher DNF Kristoffersen DNF
No ładnie Pytanie do znawców zimówek jak rozliczycie zakład Hirscher - Kristoffersen. 1 nie ukonczył 1 przejazdu a 2 nieukonczył 2 przejazdu. Ja postawiłem na Hirschera u młodego buczka w necie i mam zakład przegrany. Widze ze sts zrobił zwrot. A najlepsze jest jak gadałem na chacie z gosciem i usłyszałem ze cytuję "W związku z tym, że zawodnicy nie ukończyli wyścigu, zakład jest przegrany" a po chwili doradził proszę opisac sytuacje i napisac maila.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Ok  Polskie emocje chyba się już zakończyły. Już nawet nie mamy chyba co szukać żadnego top8
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Hirscher DNF Kristoffersen DNF
No ładnie Pytanie do znawców zimówek jak rozliczycie zakład Hirscher - Kristoffersen. 1 nie ukonczył 1 przejazdu a 2 nieukonczył 2 przejazdu. Ja postawiłem na Hirschera u młodego buczka w necie i mam zakład przegrany. Widze ze sts zrobił zwrot. A najlepsze jest jak gadałem na chacie z gosciem i usłyszałem ze cytuję "W związku z tym, że zawodnicy nie ukończyli wyścigu, zakład jest przegrany" a po chwili doradził proszę opisac sytuacje i napisac maila. To raczej zależy od regulaminu buka. Tak samo np. w Formule1 w h2h kierowców gdy obydwaj nie ukończą u niektórych bukow jest zwrot, a u innych wygrywa ten, który rozbił się później.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tak jak pisze Józef. Zależy od regulaminu buka. Jeśli jeden ukończył jeden przejazd czyli zajechal dalej. Tak jak w f1 i np w skokach jak zawodnik zostanie zdyskwalifikowany w 1 serii to zajmuje ostatnie 50 miejsce, a jak w drugiej to nie spada na ostatnie tylko na 30 miejsce (ostatnie punktowane)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Tak jak pisze Józef. Zależy od regulaminu buka. Jeśli jeden ukończył jeden przejazd czyli zajechal dalej. Tak jak w f1 i n,bo w p w skokach jak zawodnik zostanie zdyskwalifikowany w 1 serii to zajmuje ostatnie 50 miejsce, a jak w drugiej to nie spada na ostatnie tylko na 30 miejsce (ostatnie punktowane) chyba tylko w regulaminie buków,jest tak jak piszesz. DSQ- to nie jest klasyfikowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Ok  Polskie emocje chyba się już zakończyły. Już nawet nie mamy chyba co szukać żadnego top8 i tak dobra robote zrobilismy, patrzac na 2 temat poswiecony igrzyskom, podobnie jak na ubieglorocznych MS w lekkiej igrzyska sie koncza, dzis w nocy tylko lyzwy figurowe
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|