Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 129 1 2 4 5 6 7 8 128 129
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
Originally Posted by BKS
Originally Posted by ElNinho[mmdea
]z uni jak wyplacasz ? na skrilla ?
visa
czyli to jest karta kredytowa ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by ElNinho[mmdea
]nie kojarzę takiej knajpy, wątpie żeby coś takiego bylo smile
pyszne hamburgey byly z fasolą i sosami.. po meksykańsku

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by ElNinho[mmdea
]
Originally Posted by BKS
Originally Posted by ElNinho[mmdea
]z uni jak wyplacasz ? na skrilla ?
visa
czyli to jest karta kredytowa ?
si

Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
Originally Posted by BKS
Originally Posted by ElNinho[mmdea
]nie kojarzę takiej knajpy, wątpie żeby coś takiego bylo smile
który rocznik jesteś ?
78

Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
Originally Posted by BKS
Originally Posted by ElNinho[mmdea
]
Originally Posted by BKS
Originally Posted by ElNinho[mmdea
]z uni jak wyplacasz ? na skrilla ?
visa
czyli to jest karta kredytowa ?
si
nie boisz sie ustawy ?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by ElNinho[mmdea
]
Originally Posted by BKS
Originally Posted by ElNinho[mmdea
]nie kojarzę takiej knajpy, wątpie żeby coś takiego bylo smile
który rocznik jesteś ?
78
to powinieneś kojarzyć

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by moor6
18.09.17 EKS Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 3 : 3
17.05.17 EKS Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 4 : 0
12.02.17 EKS Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 3 : 0
21.08.16 EKS Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 0 : 1
06.03.16 EKS Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 5 : 1

staty nie kłamią

pora się przełamać, z Cracovią też dawno nie wygraliśmy i wpadły 3 punkty

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
nic nie idzie

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
w al wahda do ht @2,900


900,00
kur... puke

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
JA WIEM ZE DOSTANE KONTRE "ZMIEN BUKA" haha

wykoncza mnie laugh rozmawialem na czacie fortuny z laska masakra

ja pierdole kogo oni tam przyjmuja (fortuna) zapis mejla do nich laugh

WITAM CZY PANSTWA CZAT OBSLUGUJE ROBOT?
CZY CZLOWIEK ?
ZADALEM GRZECZNIE PYTANIE PANI BARBARZE CYTUJE
" DZIEN DOBRY PANI BARBARO PROSZE MI POWIEDZIEC CZY FIRMA FORTUNA PODPISALA UMOWE Z JAKAS FIRMA NATYCHMIAST REALIZUJACA PRZELEWY ? PYTAM BO DZIS NIE JEST PONIEDZIALEK A PRZELEW DOSZEDL DO BANKU OKOLO 13.00???? A ZAWSZE BYL POZNYM POPOLUDNIEM ALBO NA DRUGI DZIEN W TYM PRZYPADKU W PON"
PANIA BASIA (TO SIE U WAS NAZYWA KONSULTANT :D)
JAK ZWYKLE WKLEJA REGULKI "ZE BLA BLA PRZELEWY SA REALIZOWANE PO 12 I DOCHODZA A TEN SAM DZIEN ALBO W NAST DNIU ROBOCZYM " ALE TO JUZ WIEM BO SAM NAPISALEM
DLA MNIE TO JEST ZENADA!!!!!!!!
KONSULTANT NA ODPIER.......ODPISUJE SZTUCZNE REGULKI WOGOLE NA TO WYGLODA NIE CZYTAJAC PYTANIA!!!!!!!!
Ja stwierdzam cos co juz sie wydarzylo(szybki przelew jak w sts -ie po 40min doszedl na konto) a konsultantka dalej wkleja regulki o regulaminie jakbym siepytal czemu mi kasa nie doszla
idzcie w pizdu z takim czatem
zadalem pytanie proste jak budowa cepa!!

odpis na mejla :

Szanowny Panie,

przykro nam z powodu Pańskiego niezadowolenia,
jednak otrzymał Pan odpowiedź od konsultanta czatu. Przelewy realizowane są w dni robocze po godz. 12 za pomocą zwykłych przelewów bankowych. Nic w tej kwestii się nie zmieniło.

ODPIS MOJ:

PANI POTRAFI CZYTAC "ZE ZROZUMIENIEM" ?????????????????
ja nie pytam "czy ja dostalem przelew"
tylko czy podpisala firma fortuna jakas umowe z instytucja realizujaca przelewy "natychmiastowe"
bo zlecalem juz u was z 100 przelewow i nigdy!!!!!!!!!!!!!!! (nie liczac pon 1 okienko jest poranne szybkie)
nie dostalem kasy po 1-2h tylko po wielkich laskach po 17 a najczesciej na drugi dzien
wy sie nadajecie z kolezanka do parzenia kawy w bufecie a nie do konsultacji

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
w Akhisar do ht @1,54

2200,00

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by BKS
w Akhisar do ht @1,54

2200,00

mowisz Piter ze to ukrainka ??? no to w dodatku jeszcze do roboty przyjechala po tym jakiej polałes tego trunku laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by SHARKS
Originally Posted by BKS
w Akhisar do ht @1,54

2200,00

mowisz Piter ze to ukrainka ??? no to w dodatku jeszcze do roboty przyjechala po tym jakiej polałes tego trunku laugh
od niej dostałem laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
dziś gwałcimy betonowy klub sportowy

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Tazen
dziś gwałcimy betonowy klub sportowy
smirk

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Tazen
dziś gwałcimy betonowy klub sportowy
smirk
obyś się nie przegwałcił grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
a widzisz inną opcje?

po tej żenadzie z Piastem to nie widzę ani argumentu za wami

oprócz przewrotności tej ligi

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
ewentualnie pogoda może przeszkodzić, ale sportowo to dziś i jutro darmowe kursy ~2

Cracovia z Legią zawsze daje dupy i nawet gdy gra dobry mecz dostaje w łeb

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by BKS
Originally Posted by SHARKS
Originally Posted by BKS
w Akhisar do ht @1,54

2200,00

mowisz Piter ze to ukrainka ??? no to w dodatku jeszcze do roboty przyjechala po tym jakiej polałes tego trunku laugh
od niej dostałem laugh



tym razem odpisala Weronika i to samo pisze
kabaret mam tylko jedno racjonalne wytlumaczenie dojscia kasy
szybciej niz 1 h ZMIENILI KONTO NA ALIORA
i poszedl wewnatrz bankowy

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Tazen
a widzisz inną opcje?

po tej żenadzie z Piastem to nie widzę ani argumentu za wami

oprócz przewrotności tej ligi

Ja gdybym musiał, to zagrałbym x2 smile

Dobry toast

Strona 6 z 129 1 2 4 5 6 7 8 128 129

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, alfa, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, betowiec, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1