|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
co nie zmienia faktu, że tylko udowadniają że himialaizm to kurwa kretynizm Zaraz wjadą obrońcy "hobby" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
jak dla mnie to może nawet skoczyć ze ściany w dół, mam to ogólnie w piździe
ale najpierw niech jakieś oświadczenie da, żeby nie ratować go w razie czego
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
czesc Rekordowa liczba ponad dwóch tysięcy kibiców, ma wspierać Górnika w jutrzejszym meczu na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław temperatura też minusowa... pozdrawiam 6tysieczny Białystok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
BKS ale najlepszy byl i nadal jest "balaton"(trzebinia) woda zrodlana nurkujesz na 7-8metrze i wszystko widzisz Balaton w porządku, tylko sporo pijanych ginie co roku. o proszę znajacy rejon  kilku znajomych w Trzebini, swego czasu pokazali miejsce, Orient kebab koło stacji pewnie też kojarzysz  w Trzebini na berzie to kiedś żydów pijanych ganiałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
polka jedzie po medal w łyżwiarstwie 5 okrążeń do mety jest w czołówce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
jak dla mnie to może nawet skoczyć ze ściany w dół, mam to ogólnie w piździe
ale najpierw niech jakieś oświadczenie da, żeby nie ratować go w razie czego Masz racje. A drugi aspekt jest taki ze gosc nie majacy rodziny ok chcesz idz!!! jest zabawa jest ryzyko . ale gosc majacy zone i małe dzieci prosze cie ..........
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
jak dla mnie to może nawet skoczyć ze ściany w dół, mam to ogólnie w piździe
ale najpierw niech jakieś oświadczenie da, żeby nie ratować go w razie czego Masz racje. A drugi aspekt jest taki ze gosc nie majacy rodziny ok chcesz idz!!! jest zabawa jest ryzyko . ale gosc majacy zone i małe dzieci prosze cie .......... dobrze pisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
i się obkakała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
taaaa Haczyk Trzebinia ,libiaz itp bywasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
czesc Rekordowa liczba ponad dwóch tysięcy kibiców, ma wspierać Górnika w jutrzejszym meczu na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław temperatura też minusowa... pozdrawiam 6tysieczny Białystok swietnie i co w zwiazku z tym? jakby Jaga byla pierwszy raz od lat w czolowce, jakby byl pierwszy wyjazd na Wroclaw czy inne miasto od dluzszego czasu to moze by i liczby byly, zrozum ze sukcesy sie nudza na Aris po bilety trzeba bylo godzinami stac, dzisiaj na podobnego przeciwnika to trzeba przedsprzedaz otworzyc z 2tyg wczesniej zeby to sprzedac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
mam wrażenie, że niektórzy tu muszą się do czegoś przyjebać, nie ma do czego na boisku to do ilości osób na meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
ty sobie kangury pogon  76 0-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
taaaa Haczyk Trzebinia ,libiaz itp bywasz? Trzebinia tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
poza tym nigdy nie zrozumiesz klimatu kibicowania w Bialymstoku, nie mamy tu pol rywala, barwy sa non stop widoczne na miescie, tu malo kto sie spina na cokolwiek, zwlaszcza na mecz na ktorym nawet nie ma gosci
to jest zupelnie inny swiat niz slask, barw Gieksy to ja nie widzialem od tylu lat ile tu mieszkam, chyba raz jakas czapka a i tak byla cala ekipa
inne ekipy to samo, tu nie ma porownania
inna sprawa ze taki klimat wygenerowal taka sytuacja jaka jest wyjebanie flag przez Legie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
taaaa Haczyk Trzebinia ,libiaz itp bywasz? Trzebinia bardziej, kiedyś częściej jak kumple grali w Mksie, teraz kilka razy do roku na pokera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
zawsze mogłem dojebać się do ilości Polaków w Waszej drużynie, ale odpuszczę izii panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
czyli wszystko szybko powszednieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
taaaa Haczyk Trzebinia ,libiaz itp bywasz? Trzebinia bardziej, kiedyś częściej jak kumple grali w Mksie, teraz kilka razy do roku na pokera. byles na tym meczu hmmmmm kuzwa nie pamietam lider ekstraklasy i przetolali 1 golem nawet na balkonikach stalismy za bramkami zielinski ,piekarczyk , zatylny , kobiela .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jak w Vigo jeszcze nic nie wpadło to ja nie wiem. Sytuacji multum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
czyli wszystko szybko powszednieje oczywiście, że tak szczególnie że możesz usiąść przed TV w ciepłych kapciach i obejrzeć mecz w domu, ludzie stali się leniwi a przy wczorajszej temperaturze to i ja wymiękłem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|