|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Bayern nie puści Lewego raczej a jeśli tak to kto w jego miejsce ? Werner może... Juz mają zastępce dla Lewego(jak ten odejdzie do Czelsi)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
dzis to byla latwa kasa ale nadejdzie wkoncu porazka, przegrali w 2013 i 2015 udalo sie sie bez porazki w 2017, mam nadzieje ze nastepna porazka wyjdzie najwczesnej w 2019 i bez mojego udzialu a juz w natepny wtorek gangbang w japonii 2017 1 mecz przegrali 21-01-17 Southern District 1 - 0 Kitchee mi chodzilo o mecze domowe w lidze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Bayern nie puści Lewego raczej a jeśli tak to kto w jego miejsce ? Werner może... Juz mają zastępce dla Lewego(jak ten odejdzie do Czelsi) o kim Ty mówisz ? bo jeśli Wagner to ten ambulans od pacyfka na miejscu jak najbardziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Ćwiakała tak Kretol zgadzam sie
super robota koszulka xs ładnie wyprasowana ,cos tam poczyta ,bajek naopowiada ,na głowe nie pada
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
gdzie Kane do Lewego
jak chcecie porównac to wyobrazcie sobie że Kane gra za Lewego u nas w reprezentacji nie dałby sobie rady niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Bayern nie puści Lewego raczej a jeśli tak to kto w jego miejsce ? Werner może... Juz mają zastępce dla Lewego(jak ten odejdzie do Czelsi) o kim Ty mówisz ? bo jeśli Wagner to ten ambulans od pacyfka na miejscu jak najbardziej biorą brazyliero z bordo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Kane jest młodszy i tu jego plusi jedyna przewaga nad Lewym, obaj nie mają dryblingu ale mają te wykończenie i spryt
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Bayern nie puści Lewego raczej a jeśli tak to kto w jego miejsce ? Werner może... Juz mają zastępce dla Lewego(jak ten odejdzie do Czelsi) o kim Ty mówisz ? bo jeśli Wagner to ten ambulans od pacyfka na miejscu jak najbardziej biorą brazyliero z bordo Malcom
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
gdzie Kane do Lewego
jak chcecie porównac to wyobrazcie sobie że Kane gra za Lewego u nas w reprezentacji nie dałby sobie rady niestety tylko Kane jest zdecydowanie młodszy, a to warunkach w jakich znalazł się Real to Kane będzie pierwszym wyborem. Marketingowo wszystko przemawia za Anglikiem, Real potrzebuje szumu, szum napędza sprzedaż gadżetów, podkręca zainteresowanie reklamodawców. Kwota powyżej 100 milionów, jakiś nowy rekord,Real tego potrzebuje tak samo jak wyników, a Lewandowski jakoś się nie wpisuje w tą strategię. do tego na dziś 24 bramki Kane w PL, 20 bramek Lewego w Bundes. Jak dla mnie duża różnica. Absolutnie nie umniejszam Lewandowskiemu, super napastnik i w ogóle ale kurs na przenosiny do Chelsea jak najbardziej wart ryzyka. Gdybym musiał postawić grałbym tak jak forty, fajny kurs z dobrymi podstawami, przenosiny do Realu mało realne;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Dzięki @biszop,że im to wytłumaczyłeś
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Inna sprawa,że głownym bodzcem do zagrania Lewy w Czelsi,był fakt wizyty Anny Lewej w Londynie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
spore te kursy na Cracovie x2 jutro Ciężki temat Craax. Płock całkiem ładnie pogrywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,601 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,601 Likes: 10 |
Ćwiąkała jakby się nie odzywał to dałbym mu 20 lat
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
spore te kursy na Cracovie x2 jutro Ciężki temat Craax. Płock całkiem ładnie pogrywa. Craxa z Legią tez dobrze grali. Ta kolejka jakby nie patrzeć, z przewagą X2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
spore te kursy na Cracovie x2 jutro Ciężki temat Craax. Płock całkiem ładnie pogrywa. Craxa z Legią tez dobrze grali. Ta kolejka jakby nie patrzeć, z przewagą X2  Ja tak Wam życzę dobrze. Mam pewien zakład z Kurą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
TEO, ściągamy jakiś 17-letni talent z Indonezji.
Zapiernicza jak mały samochodzik, ale ma głównie lewą nogę i tylko 164 cm.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Pytanie do Pacyfka, że się tak spoufalę. Co zrobiłeś z Unibetem, jak nie chcieli wypłacić pieniędzy?
Dzisiaj się do wiedziałem po dwóch tygodniach, że nie wiedzą kiedy odblokują konto. W pierwszym tygodniu dosyłałem kolejne dokumenty, w drugim miałem czekać 5 dni roboczych na łaskawe spojrzenie na nie. Oczywiście to była tylko ściema.
Dziwne, bo myślałem, że Unibet to normalny bukmacher, w którym moje pieniądze są bezpieczne i nie będzie niemiłych niespodzianek.
Napisałem już do takiego organu jak MGA na Malcie, rozważam też EBGA i policję maltańską. Czy miał ktoś takie doświadczenia z powyższymi instytucjami, gdy nie chcieli wypłacić pieniędzy z buka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|