Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 110 1 2 5 6 7 8 9 109 110
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
@akagi ,mistrz manipulacji.
Pewnie sam spłodził ten tekst na Legionisci.com grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Trzezwy bankrut
. Ogólny bilans "Wojskowych" jest więc imponujący i wynosi 9-1-1. Z kolei "Jaga" na wyjazdach gra przeciętnie. Na 12 rozegranych meczów wygrała połowę z nich, trzykrotnie zremisowała i poniosła tyle samo porażek.

za legionisci.com nie ma to jak rzetelna informacja laugh Jaga na wyjazdach gra przecietnie... 1 miejsce w tabeli wyjazdowej pozdro

grin


6 3 3 w 12 meczach wygląda " przeciętnie " w stosunku do 9 1 1 w 11.

A trzeba się do czegoś przypierdolić, bo jakżeby inaczej. smile

Z drugiej strony czytasz stronę Legii.

Wszystkich innych klubów też czytasz ?
Pewnie nie, i na tym to polega. smile
To Ty widocznie nie umiesz czytac ze zrozumieniem pisanego tekstu bo intepretujesz ten tekst jak chcesz interpretowac. Jasno i wyraznie pisze ze Jaga na wyjazdach gra przecietnie i na chuj porownujesz tabele domowa do wyjadowej to sie mija z celem i sensem bo wasza tabela wyjazdowa wynosi 5 2 6 czyli gorzej jak przecietnie. Czytam co mi sie podoba i ci nic do tego

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
już kilkukrotnie pisałem że akagi to debil laugh trzeźwy nie dyskutruj z tą amebą bo to nie ma sensu i może jebać laugh

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
już lament takich jak on na twitterze że Stefański będzie gwizdał pod Jagę smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Trzezwy bankrut
. Ogólny bilans "Wojskowych" jest więc imponujący i wynosi 9-1-1. Z kolei "Jaga" na wyjazdach gra przeciętnie. Na 12 rozegranych meczów wygrała połowę z nich, trzykrotnie zremisowała i poniosła tyle samo porażek.

za legionisci.com nie ma to jak rzetelna informacja laugh Jaga na wyjazdach gra przecietnie... 1 miejsce w tabeli wyjazdowej pozdro

grin


6 3 3 w 12 meczach wygląda " przeciętnie " w stosunku do 9 1 1 w 11.

A trzeba się do czegoś przypierdolić, bo jakżeby inaczej. smile

Z drugiej strony czytasz stronę Legii.

Wszystkich innych klubów też czytasz ?
Pewnie nie, i na tym to polega. smile
akagi, przecież ten wasz pisarz skompromitował się i zastosował prostytucję dziennikarską

porównał ogólny bilans Legii z dowolnie wyjętego okresu do całościowego bilansu Jagi na wyjazdach, który jest najlepszym w lidze

???

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
daj spokój tazen nie ma sensu z tym debilem dyskutować

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Trzezwy bankrut
To Ty widocznie nie umiesz czytac ze zrozumieniem pisanego tekstu bo intepretujesz ten tekst jak chcesz interpretowac. Jasno i wyraznie pisze ze Jaga na wyjazdach gra przecietnie i na chuj porownujesz tabele domowa do wyjadowej to sie mija z celem i sensem bo wasza tabela wyjazdowa wynosi 5 2 6 czyli gorzej jak przecietnie. Czytam co mi sie podoba i ci nic do tego

Jeżeli już, to nie " pisze " tylko jest napisane,
a czytasz co Ci się podoba i to przyjąłem ze zrozumieniem. smile

A w innym artykule jest napisane że na Legii będzie darmowa gorąca herbata dla widzów.

Zapraszamy. smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ćwok znowu daje głos. grin

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
jutro będzie taki śpiew smile
nie poddawaj się kur.. jeb..
nie poddawaj się ciągnij do rana smile
lalalala

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Więc ja tym tropem biorę tabelę z ostatnich dwóch miesięcy grania ligi, czyli ostatnie 7 meczów

1. Jaga 18pkt 6-0-1 14-3
2. Wisła P. 16pkt 5-1-1 14-6
3. Legia 14pkt 4-2-1 13-7
....
5. Lech 12pkt 3-3-1 6-2

Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Trzezwy bankrut
To Ty widocznie nie umiesz czytac ze zrozumieniem pisanego tekstu bo intepretujesz ten tekst jak chcesz interpretowac. Jasno i wyraznie pisze ze Jaga na wyjazdach gra przecietnie i na chuj porownujesz tabele domowa do wyjadowej to sie mija z celem i sensem bo wasza tabela wyjazdowa wynosi 5 2 6 czyli gorzej jak przecietnie. Czytam co mi sie podoba i ci nic do tego

Jeżeli już, to nie " pisze " tylko jest napisane,
a czytasz co Ci się podoba i to przyjąłem ze zrozumieniem. smile

A w innym artykule jest napisane że na Legii będzie darmowa gorąca herbata dla widzów.

Zapraszamy. smile

Tsk myslalem ze nie bedziesz mial normalnych racjonalnych argumentow wiec z mojej strony ciach nie ma co sie kopac z koniem. a z zaproszenia nie skorzystam chuj wie co w tej herbacie bedzie mozliwe ze trutka laugh

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
ciekawe ile razy dzwonili do Białego żeby mecz przełożyć ?
myślę że jak do Krakowa z 10 razy o czym mówił Probierz
to do nas co najmniej 20

Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
Niech ta przecietna Jaga pokaze im jutro jak sie gra na wyjazdach smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Będzie gdzieś w tv kosz Węgry vs Polska smile?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by fart?
Będzie gdzieś w tv kosz Węgry vs Polska smile?

TVP Sport

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Trzezwy bankrut
Niech ta przecietna Jaga pokaze im jutro jak sie gra na wyjazdach smile

będzie wymówka jak wjebią że murawa zmrożona i nalegali żeby przełożyć bo w normalnych warunkach było by co najmniej 4-0
smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Tazen
akagi, przecież ten wasz pisarz skompromitował się i zastosował prostytucję dziennikarską

porównał ogólny bilans Legii z dowolnie wyjętego okresu do całościowego bilansu Jagi na wyjazdach, który jest najlepszym w lidze

???

O czym Ty piszesz ?
Jaki dowolny okres ?

Podał statystyki Home\Away z tego sezonu.

"Z całą pewnością Legia może upatrywać szansy w tym, że na swoim stadionie w tym sezonie spisuje się najlepiej z całej ligi. Jedyną stratę punktów zespół prowadzony przez Romeo Jozaka poniósł na zakończenie poprzedniego roku, kiedy przegrał z Wisłą Płock 0-2. Wcześniej zdarzył się jeszcze remis z Koroną Kielce, ale wówczas drużynę prowadził jeszcze Jacek Magiera. Ogólny bilans "Wojskowych" jest więc imponujący i wynosi 9-1-1. Z kolei "Jaga" na wyjazdach gra przeciętnie. Na 12 rozegranych meczów wygrała połowę z nich, trzykrotnie zremisowała i poniosła tyle samo porażek."

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Nie wiem czy wcześniej pisałem - co do Jagi i formy - Mamrot na spotkaniu z kibicami powiedział jesienią jasno, bo pojawiały się zarzuty z wielu stron, że fizycznie Jaga jest spompowana strasznie. Mówił o obciążeniach treningowych, z których robił mini-obozy w dłuższych przerwach grania dla poszczególnych zawodników jako paliwo na koniec rundy, kiedy reszta miała puchnąć. Prosił o czas i zaufanie na okres przygotowawczy, że cały plan ustawienia grajków do wiosny zaczął się praktycznie w październiku.

Sam mówił, że przychodząc do Jagi nawet nie znał do końca naszego składu, nie miał szans na jakiekolwiek przygotowanie zawodników przychodząc 2tyg przed el. LE, a nawet przyznał że dobił ich fizycznie pod pewnymi względami i dlatego w lipcu/sierpniu praktycznie każdy nas niszczył fizycznie.

Po 3 meczach pokazał, że chyba wie co mówi - bo nawet nie chodzi o wyniki - zawodnicy biegają 90 minut równo, nawet zawodnicy zmieniani nie wyglądają na konających. A takie samo wybieganie w ekstraklasie to jest wystarczające na czołówkę ligi - dodajmy do tego grajków na poziomie naprawdę top w lidze i może wyjść z tego wynik.

Nawet jeśli po raz kolejny nie damy rady opierdolić Legii to i tak ewentualny wicemistrz będzie mega osiągnięciem Mamrota. A właściwie osiągnięciem największym będzie walka z Legią jak równy z równym do końca

stąd te dobre nastroje w Białymstoku, bo dostajemy to co w sumie zapowiedziano, czuć jakiś tam plan

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by jaga1920
jutro będzie taki śpiew smile
nie poddawaj się kur.. jeb..
nie poddawaj się ciągnij do rana smile
lalalala


taki z Ciebie krejzol wow

Strona 7 z 110 1 2 5 6 7 8 9 109 110

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, latajaca_holenderka, rafal08, aker), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1