|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
@akagi ,mistrz manipulacji. Pewnie sam spłodził ten tekst na Legionisci.com 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
. Ogólny bilans "Wojskowych" jest więc imponujący i wynosi 9-1-1. Z kolei "Jaga" na wyjazdach gra przeciętnie. Na 12 rozegranych meczów wygrała połowę z nich, trzykrotnie zremisowała i poniosła tyle samo porażek. za legionisci.com nie ma to jak rzetelna informacja  Jaga na wyjazdach gra przecietnie... 1 miejsce w tabeli wyjazdowej pozdro  6 3 3 w 12 meczach wygląda " przeciętnie " w stosunku do 9 1 1 w 11. A trzeba się do czegoś przypierdolić, bo jakżeby inaczej.  Z drugiej strony czytasz stronę Legii. Wszystkich innych klubów też czytasz ? Pewnie nie, i na tym to polega.  To Ty widocznie nie umiesz czytac ze zrozumieniem pisanego tekstu bo intepretujesz ten tekst jak chcesz interpretowac. Jasno i wyraznie pisze ze Jaga na wyjazdach gra przecietnie i na chuj porownujesz tabele domowa do wyjadowej to sie mija z celem i sensem bo wasza tabela wyjazdowa wynosi 5 2 6 czyli gorzej jak przecietnie. Czytam co mi sie podoba i ci nic do tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
już kilkukrotnie pisałem że akagi to debil  trzeźwy nie dyskutruj z tą amebą bo to nie ma sensu i może jebać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
już lament takich jak on na twitterze że Stefański będzie gwizdał pod Jagę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
. Ogólny bilans "Wojskowych" jest więc imponujący i wynosi 9-1-1. Z kolei "Jaga" na wyjazdach gra przeciętnie. Na 12 rozegranych meczów wygrała połowę z nich, trzykrotnie zremisowała i poniosła tyle samo porażek. za legionisci.com nie ma to jak rzetelna informacja  Jaga na wyjazdach gra przecietnie... 1 miejsce w tabeli wyjazdowej pozdro  6 3 3 w 12 meczach wygląda " przeciętnie " w stosunku do 9 1 1 w 11. A trzeba się do czegoś przypierdolić, bo jakżeby inaczej.  Z drugiej strony czytasz stronę Legii. Wszystkich innych klubów też czytasz ? Pewnie nie, i na tym to polega.  akagi, przecież ten wasz pisarz skompromitował się i zastosował prostytucję dziennikarską porównał ogólny bilans Legii z dowolnie wyjętego okresu do całościowego bilansu Jagi na wyjazdach, który jest najlepszym w lidze ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
daj spokój tazen nie ma sensu z tym debilem dyskutować
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To Ty widocznie nie umiesz czytac ze zrozumieniem pisanego tekstu bo intepretujesz ten tekst jak chcesz interpretowac. Jasno i wyraznie pisze ze Jaga na wyjazdach gra przecietnie i na chuj porownujesz tabele domowa do wyjadowej to sie mija z celem i sensem bo wasza tabela wyjazdowa wynosi 5 2 6 czyli gorzej jak przecietnie. Czytam co mi sie podoba i ci nic do tego Jeżeli już, to nie " pisze " tylko jest napisane, a czytasz co Ci się podoba i to przyjąłem ze zrozumieniem.  A w innym artykule jest napisane że na Legii będzie darmowa gorąca herbata dla widzów. Zapraszamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ćwok znowu daje głos. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jutro będzie taki śpiew  nie poddawaj się kur.. jeb.. nie poddawaj się ciągnij do rana lalalala
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Więc ja tym tropem biorę tabelę z ostatnich dwóch miesięcy grania ligi, czyli ostatnie 7 meczów
1. Jaga 18pkt 6-0-1 14-3 2. Wisła P. 16pkt 5-1-1 14-6 3. Legia 14pkt 4-2-1 13-7 .... 5. Lech 12pkt 3-3-1 6-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
To Ty widocznie nie umiesz czytac ze zrozumieniem pisanego tekstu bo intepretujesz ten tekst jak chcesz interpretowac. Jasno i wyraznie pisze ze Jaga na wyjazdach gra przecietnie i na chuj porownujesz tabele domowa do wyjadowej to sie mija z celem i sensem bo wasza tabela wyjazdowa wynosi 5 2 6 czyli gorzej jak przecietnie. Czytam co mi sie podoba i ci nic do tego Jeżeli już, to nie " pisze " tylko jest napisane, a czytasz co Ci się podoba i to przyjąłem ze zrozumieniem.  A w innym artykule jest napisane że na Legii będzie darmowa gorąca herbata dla widzów. Zapraszamy.  Tsk myslalem ze nie bedziesz mial normalnych racjonalnych argumentow wiec z mojej strony ciach nie ma co sie kopac z koniem. a z zaproszenia nie skorzystam chuj wie co w tej herbacie bedzie mozliwe ze trutka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ciekawe ile razy dzwonili do Białego żeby mecz przełożyć ? myślę że jak do Krakowa z 10 razy o czym mówił Probierz to do nas co najmniej 20
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
Niech ta przecietna Jaga pokaze im jutro jak sie gra na wyjazdach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Będzie gdzieś w tv kosz Węgry vs Polska  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Będzie gdzieś w tv kosz Węgry vs Polska  ? TVP Sport
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Niech ta przecietna Jaga pokaze im jutro jak sie gra na wyjazdach  będzie wymówka jak wjebią że murawa zmrożona i nalegali żeby przełożyć bo w normalnych warunkach było by co najmniej 4-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi, przecież ten wasz pisarz skompromitował się i zastosował prostytucję dziennikarską
porównał ogólny bilans Legii z dowolnie wyjętego okresu do całościowego bilansu Jagi na wyjazdach, który jest najlepszym w lidze
??? O czym Ty piszesz ? Jaki dowolny okres ? Podał statystyki Home\Away z tego sezonu. "Z całą pewnością Legia może upatrywać szansy w tym, że na swoim stadionie w tym sezonie spisuje się najlepiej z całej ligi. Jedyną stratę punktów zespół prowadzony przez Romeo Jozaka poniósł na zakończenie poprzedniego roku, kiedy przegrał z Wisłą Płock 0-2. Wcześniej zdarzył się jeszcze remis z Koroną Kielce, ale wówczas drużynę prowadził jeszcze Jacek Magiera. Ogólny bilans "Wojskowych" jest więc imponujący i wynosi 9-1-1. Z kolei "Jaga" na wyjazdach gra przeciętnie. Na 12 rozegranych meczów wygrała połowę z nich, trzykrotnie zremisowała i poniosła tyle samo porażek."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Nie wiem czy wcześniej pisałem - co do Jagi i formy - Mamrot na spotkaniu z kibicami powiedział jesienią jasno, bo pojawiały się zarzuty z wielu stron, że fizycznie Jaga jest spompowana strasznie. Mówił o obciążeniach treningowych, z których robił mini-obozy w dłuższych przerwach grania dla poszczególnych zawodników jako paliwo na koniec rundy, kiedy reszta miała puchnąć. Prosił o czas i zaufanie na okres przygotowawczy, że cały plan ustawienia grajków do wiosny zaczął się praktycznie w październiku.
Sam mówił, że przychodząc do Jagi nawet nie znał do końca naszego składu, nie miał szans na jakiekolwiek przygotowanie zawodników przychodząc 2tyg przed el. LE, a nawet przyznał że dobił ich fizycznie pod pewnymi względami i dlatego w lipcu/sierpniu praktycznie każdy nas niszczył fizycznie.
Po 3 meczach pokazał, że chyba wie co mówi - bo nawet nie chodzi o wyniki - zawodnicy biegają 90 minut równo, nawet zawodnicy zmieniani nie wyglądają na konających. A takie samo wybieganie w ekstraklasie to jest wystarczające na czołówkę ligi - dodajmy do tego grajków na poziomie naprawdę top w lidze i może wyjść z tego wynik.
Nawet jeśli po raz kolejny nie damy rady opierdolić Legii to i tak ewentualny wicemistrz będzie mega osiągnięciem Mamrota. A właściwie osiągnięciem największym będzie walka z Legią jak równy z równym do końca
stąd te dobre nastroje w Białymstoku, bo dostajemy to co w sumie zapowiedziano, czuć jakiś tam plan
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
jutro będzie taki śpiew  nie poddawaj się kur.. jeb.. nie poddawaj się ciągnij do rana lalalala taki z Ciebie krejzol wow
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|