Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 110 1 2 6 7 8 9 10 109 110
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by Kura
Originally Posted by fart?
Będzie gdzieś w tv kosz Węgry vs Polska smile?

TVP Sport
piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597
Likes: 10
Dzwonili siódma dwunasta dwudziesta trzecia, chuj zajęte

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Ale zestawił je akagi ze sobą, co jest manipulacją

i użycie "przeciętnie" do bilansu wyjazdowego, w naszej ekstraklasie która jest typową "home win" ligą to spore nadużycie

zwłaszcza, że ten bilans jest najlepszy ze wszystkich i to o "jedną długość"

gdyby nie użycie słowa "przeciętnie" to jeszcze teza broniłaby się, te słowo sprawia że sugeruje coś dziwnego wink

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Jeśli upatrywać się porównań "bilansowych" home-away to kto jak nie Jaga ma zrobić z bilansu Legii 9-1-2? W końcu słabsi bilansowo was ograli już.

Taki sam to ma sens jak to co on napisał.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
zresztą odpuśćmy już, to tylko artykuł na jakiejś podrzędnej strnie

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
znów to samo wkleił i powtórzył babola dziennikarskiego co za cep ten akagi smile

Dołączył: Aug 2016
Posty: 119
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2016
Posty: 119
Wy tu gadu gadu a w czeskiej wchodzi kurs 30, szkoda że nie mi ...

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Tazen
zresztą odpuśćmy już, to tylko artykuł na jakiejś podrzędnej strnie

porównanie meczy wyjazdowych do domowych nie ma sensu i świadczy o ułomności dziennikarza i jeszcze o tej przeciętności najlepszej drużyny wyjazdowej szok to co by napisał o pozostałych drużynach z gorszym bilansem wyjazdowym jak my nazbieraliśmy najwięcej punktów away w lidze ? smile

Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Originally Posted by SHARKS
pamietacie motyw ?
az sobie puszcze caly film laugh



"co juz mnie wyjebali????? " hahahhaha
aż popatrzę co to za film bo mnie zaciekawiło

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Do 28 lutego Jarosław Kubicki może trafić z @ZaglebieLubin do @Jagiellonia1920. Oba kluby rozmawiają. Na razie piłkarz pojechał ze swoim obecnym klubem na mecz z @SandecjaNS. Agent zawodnika @sportmar_mario z agencji @UnidosAgency mówi: Do środy coś się może wydarzyć.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by jaga1920
znów to samo wkleił i powtórzył babola dziennikarskiego co za cep ten akagi smile

grin


Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Tazen
zresztą odpuśćmy już, to tylko artykuł na jakiejś podrzędnej strnie

Chyba nie taka podrzędna jak ją czytasz. wink


Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
ja myślałem, że ten tekst o porównaniu meczy domowych z wyjazdami to powinien zrozumieć nawet byle Janusz co to nawet nie do końca wie czym jest spalony ale widocznie przeceniłem inteligencję co niektórych...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
@Jaga - po chuj tak srasz ogniem i grasz wielkiego ultrasa Jagielloni? Akagi świetnie Cię rozpisał z zegarkiem w ręku po ostatnim domowym meczu w Białymstoku. Za chuja tam nie byłeś i po prostu nie jesteś wiarygodny. Innych epitetów nie skomentuję.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Wy ale żyjecie tym meczem w tym Białymstoku.

Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
Originally Posted by laser
@Jaga - po chuj tak srasz ogniem i grasz wielkiego ultrasa Jagielloni? Akagi świetnie Cię rozpisał z zegarkiem w ręku po ostatnim domowym meczu w Białymstoku. Za chuja tam nie byłeś i po prostu nie jesteś wiarygodny. Innych epitetów nie skomentuję.
laugh laugh laugh


Bo rozumisz on jest ultras mobilny..

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by laser
@Jaga - po chuj tak srasz ogniem i grasz wielkiego ultrasa Jagielloni? Akagi świetnie Cię rozpisał z zegarkiem w ręku po ostatnim domowym meczu w Białymstoku. Za chuja tam nie byłeś i po prostu nie jesteś wiarygodny. Innych epitetów nie skomentuję.

to na chuj się zakładałeś jak nie jestem wiarygodny ?
następny Rutkowski co przez neta widzi kto o której wraca i czy był na meczu ja pierdole co za ludzie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Lewy w Londynie ?
Forti proszę cię
Nie po to zmieniał Czarka na Zahaviego żeby się meldować na Stamford
Tylko Madryt

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by laser
@Jaga - po chuj tak srasz ogniem i grasz wielkiego ultrasa Jagielloni? Akagi świetnie Cię rozpisał z zegarkiem w ręku po ostatnim domowym meczu w Białymstoku. Za chuja tam nie byłeś i po prostu nie jesteś wiarygodny. Innych epitetów nie skomentuję.

to na chuj się zakładałeś jak nie jestem wiarygodny ?
następny Rutkowski co przez neta widzi kto o której wraca i czy był na meczu ja pierdole co za ludzie

Tu naprawdę nie trzeba Rutkowskiego, bo my kurwa znamy życie i pewne sprawy są oczywiste, choć jak widać nie dla wszystkich.
A jak już nawiązujesz do spraw szczegółowo-detaliczno-detektywistycznych, to zakładaliśmy się PRZED tym Twoim "spektaklem" i utratą wiarygodności ... ooo

Ale żeby było jasne - jestem ok z tym zakładem, nawet nie pomyślałem inaczej.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by kfjatek
Wy ale żyjecie tym meczem w tym Białymstoku.

mecz lidera z wiceliderem, mistrza Polski z wicemistrzem, dwie najlepsze drużyny w tej chwili, tylko nasz przeciętny bilans wyjazdowy trochę psuje ten obraz smile

Strona 8 z 110 1 2 6 7 8 9 10 109 110

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, $-man, Sensei, burbon, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1