|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
L miała 3 sety z Craxa więc pisałbyś inaczej Aker jakby to wpadło
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,314 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,314 Likes: 3 |
Akagi pytanie do Ciebie jaki wynik obiektywnie jutro typujesz? Typowałem handi i tego " muszę " się trzymać z różnych względów.  A tak obiektywnie. Trochę te warunki atmosferyczne nie będą sprzyjały szybkiej grze po ziemi, ale... Będą takie same dla obydwu drużyn. Ładnie Jaga grała z Lechią, ale umówmy się, Lechia to na tę chwilę nie Legia i to w Warszawie. Wygramy z Jagą Aker.  A jak nie, to Białystok da mi popalić.  sam jestem ciekaw tego meczu niech wygra lepszy po dobrym i ciekawym meczu  i żeby vary były sprawiedliwe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
jakby ktos byl chetny na zaklad o Jacka: Gdzie Lewy we wrzesniu 2018 to ja chetny. Ja - Real Ty - Baja lub cokolwiek innego biorę Bayern i wchodzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,314 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,314 Likes: 3 |
L miała 3 sety z Craxa więc pisałbyś inaczej Aker jakby to wpadło a Craxa nie miała setek? oglądałem drugą połowę i drużyna która ucieka przed spadkiem grała lepiej niż ta która walczy o majstra taka jest prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Pacyfku sorry, ale mdli mnie od czytania o Czarnym, z ktorym rozmawialem raz w zyciu, a tu widze stal sie postacia kultowa. Pytasz o konie i psy, przeciez Angole od tego zaczynaja obstawianie w punktach, przy maszynach do typowania sportu siedza tylko Polacy i Rumuni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,314 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,314 Likes: 3 |
jakby ktos byl chetny na zaklad o Jacka: Gdzie Lewy we wrzesniu 2018 to ja chetny. Ja - Real Ty - Baja lub cokolwiek innego biorę Bayern i wchodzę Mafia już może księgować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Ok Kretol, niech ktos przetnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,314 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,314 Likes: 3 |
Ok Kretol, niech ktos przetnie  PRZECINAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
nie ma co się obrażać sam kumplowałem się z murzynami
razem opracowywaliśmy strategie wyścigów psów twierdzili że z torów 1 i 2 jest najkrótsza droga do mety
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Ok Kretol, niech ktos przetnie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
nie ma co się obrażać sam kumplowałem się z murzynami
razem opracowywaliśmy strategie wyścigów psów twierdzili że z torów 1 i 2 jest najkrótsza droga do mety 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
jakby ktos byl chetny na zaklad o Jacka: Gdzie Lewy we wrzesniu 2018 to ja chetny. Ja - Real Ty - Baja lub cokolwiek innego tez mogę wejść
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,314 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,314 Likes: 3 |
jakby ktos byl chetny na zaklad o Jacka: Gdzie Lewy we wrzesniu 2018 to ja chetny. Ja - Real Ty - Baja lub cokolwiek innego tez mogę wejść ok to ze mną
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
z całym szacunkiem ale Jaga to nie są ogórasy typu Śląsk a jak jeszcze gra będzie wyglądała tak jak z Craxą to o wygraną może być ciężko a co dopiero o hc Jak się gra szybką piłką w ataku, to można pokonać nie tylko ogórków. Jaga chyba nie będzie się tylko broniła, a to stwarza dodatkowe możliwości po przejęciu piłek. W takich sytuacjach handi nie jest taką abstrakcją. Zdaje sobie również sprawę, że przejęcia piłki będą również w drugą stronę, ale Jaga z tego liderowania away punkty zdobyła głównie z zespołami aktualnie najsłabszymi. Z " 8 " zdobyli 3 pkt. tylko w Kielcach i Płocku, a tak to cały dół tabeli. Zresztą zobaczymy kto się będzie cieszył po meczu, ale jestem dobrej myśli, bo mam takie podstawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,314 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,314 Likes: 3 |
Ja - Real Ty - Baja lub cokolwiek innego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
Ja - Real Ty - Baja lub cokolwiek innego ok. masz zakład
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
Dawno nie ogladalem repry w kosza ale co tam sie odpierdala to bania mała... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
3 razy na pusty kosz missed 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,314 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,314 Likes: 3 |
z całym szacunkiem ale Jaga to nie są ogórasy typu Śląsk a jak jeszcze gra będzie wyglądała tak jak z Craxą to o wygraną może być ciężko a co dopiero o hc Jak się gra szybką piłką w ataku, to można pokonać nie tylko ogórków. Jaga chyba nie będzie się tylko broniła, a to stwarza dodatkowe możliwości po przejęciu piłek. W takich sytuacjach handi nie jest taką abstrakcją. Zdaje sobie również sprawę, że przejęcia piłki będą również w drugą stronę, ale Jaga z tego liderowania away punkty zdobyła głównie z zespołami aktualnie najsłabszymi. Z " 8 " zdobyli 3 pkt. tylko w Kielcach i Płocku, a tak to cały dół tabeli. Zresztą zobaczymy kto się będzie cieszył po meczu, ale jestem dobrej myśli, bo mam takie podstawy. Akagi moim zdaniem Jaga będzie nastawiona głównie na szybkie kontry a grę pozycyjną będzie oczywiście prowadzić L jeżeli L strzeli szybko bramkę to Jaga się otworzy i może być gruby wynik jeżeli po pierwszej połowie będą szachy i 0-0 to obawiam się że tak się skończy i po 90 min. ogólnie nie przewiduję w tym meczu dużej ilości bramek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|