|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sporo na Legię urosło w czasie dnia.  A ja już mam na sobie : Dwie pary skarpet, w tym jedne grube, podkoszulkę z długim, koszulę, sweter cienki, sweter gruby, kalesony i spodnie. Dojdzie do tego szalik czapka i kurtka z kapturem. Czyli będę przygotowany odpowiednio. Legia Warszawa. Do jutra Panowie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
daj Akerski kursy to obadamy
Popek nie odpadnie szanujmy się Daj spokój. Tam 8 na 10 "gwiazd" to trzeba w Google szukać o co chodzi Myślicie o pieniądzach, mówicie o miłości Topicie swoje serca w oceanie złośliwości Myślenie jest tu w dupie, głupota niekoniecznie Burak z cymbałem w jednej parze tanecznej Farben Lehre
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Sporo na Legię urosło w czasie dnia.  A ja już mam na sobie : Dwie pary skarpet, w tym jedne grube, podkoszulkę z długim, koszulę, sweter cienki, sweter gruby, kalesony i spodnie. Dojdzie do tego szalik czapka i kurtka z kapturem. Czyli będę przygotowany odpowiednio. Legia Warszawa. Do jutra Panowie. A bielizna termoaktywna i goretex to gdzie? Takie się teraz nosi a nie kalosny po starym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
wystarczy Akagi dobra koszulka termo
plus dobra kurtała i czapka oczywiście
nie chciałbym tyle warstw zobaczyć na Kretolu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
o kurla, kobieta wlasnie w 1 z 10 na pytanie jakie mamy napiecie w gniazdkach odpowiada 360 Voltow  50% tu obecnych również nie wie a 75 % jaka jest częstotliwość Jakie jest co?  Ja sam nie wiedziałem z tym Hz Napięcie sieciowe ma charakterystykę sinusoidalną i w zależności od kraju: częstotliwość 50 lub 60 Hz i napięcie od 100 do 230 V (w Polsce 230 V / 50 Hz - określa to Polska Norma PN-IEC 60038)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobrego meczu Akagi
i wracaj szczęśliwie do nas na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
quincy wiesz o czym biczyk pisze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Akagi zrób relację live ala Chudy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wystarczy Akagi dobra koszulka termo
plus dobra kurtała i czapka oczywiście
nie chciałbym tyle warstw zobaczyć na Kretolu ja tam chodzę teraz krótki rękawek i zimowa kurtka tylko wszędzie autem raczej albo co najmniej 1.5 złotego w wydychanym
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
quincy wiesz o czym biczyk pisze ? Nie za bardzo. Kiedyś za małolata miałem ruski czołg do sklejenia. Taki niby zdalnie sterowany. No i on miał cztery silniczki 8 V. Podłączyłem go do kontaktu. Pół ściany okopciło ale silniczek się nie spalił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Akagi zrób relację live ala Chudy. ze starej noki może nie wypalić
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
jest i Romek w składzie czyli foty z treningu podpucha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Oglądaliście jeden z dziesięciu przed momentem. Remis 142 do 142 . Sznuk powiedział że to drugi remis w ciagu 24 lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
ciekawe jaki byl kurs na ten remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
Rakels dziś beznadziejny mecz ale asystę ma
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,124 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,124 Likes: 9 |
najlepsza w 1 z 10 jest ta kobita na koncu, ktora wrecza prezenty, ta sama od poczatku istnienia programu, niezla fucha 15 sekund i robota zrobiona
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
najlepsza w 1 z 10 jest ta kobita na koncu, ktora wrecza prezenty, ta sama od poczatku istnienia programu, niezla fucha 15 sekund i robota zrobiona muszą kilka nakręcać bo tak to chociaż z 5 minut ma zajęcia Sznuk to klękajcie narody widać że garnitury nie kupuje tam gdzie Hubert Urbański
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
w ruskim pucharze 2 razy 0:0 ciekawe przy jakiej temperaturze tam grali a na wyspach juz polowa przelozona
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|