|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
w pip się sprzedało w Polsce S8 Biczyku...wrzuć sobie ogłoszenia..masakra - najwięcej jest właśnie tych 520 konnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Taa, ten trzylitrowy złom z bmw co ma niby 231KM, a sprawdzisz na hamowni to 200 nie pokaże  Tak, wiem, VAG to też oszuści, ale BMW ich bije na głowę. No i kultowe czujniki ABS, jeszcze nie spotkałem właściciela E39, który by nie miał z nimi jazdy. Ty zapewne Biczu będziesz pierwszy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
nie ma co z tobą gadać Delta wprowadź się do Otwocka tam kochają Audi równie co ty ale jak lubisz kupować wieśwagena po podwójnej cenie to twoja sprawa a to którego VW można porównać do A8 ? Phaeton mega auto Porsche jest poza konkursem porównaj a7 do 6 grancoupe ale ta rozmowa jest bez sensu Audi jest dla Ciebie najlepsze i BMW to gruz niech i tak będzie Nigdzie nie napisałem że BMW to gruz, dla mnie to dobre auta. dlaczego Porsche po za konkursem przecież to też powinien być dla Ciebie wieśwagen, bo to też VAG, a wiedziałeś chociaż o tym że Audi S8 d3 miało silnik silnik V10 5.2 - jednostka zaadaptowana z Lamborghini Gallardo, model D4 ma silnik Bentleya Continental GT ( Bentley to też VAG, więc pewnie dla Ciebie to Wieśwagen) w najnowszym ma być z najmocniejszej Panamery, dlaczego nei napiszesz że Audi to taki drugi Porsche ? tylko VW ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dużo sprzedają bo to auta bez duszy, ja nie porównuje s8 porównaj stockowe a6 do f10 Samochody dla Januszów z pod otwocka Dobranoc  nie chce mi się już o tym gadać niech każdy jezdi tym czy chce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Audi to drugi Porsche  ja pierdole stary ty chyba nie siedziałeś nigdy w 911
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
dobranoc Warrenie... obyś nie miał koszmarów, że na piknik z dziewczęciem popierdalasz nowym S8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
dużo sprzedają bo to auta bez duszy, ja nie porównuje s8 porównaj stockowe a6 do f10 Samochody dla Januszów z pod otwocka Dobranoc  nie chce mi się już o tym gadać niech każdy jezdi tym czy chce Skoro piszesz niech kazdy jeździ tym czym chce, to po chuj obrażasz wlaścicieli Audi, że to auto dla Januszów? Akurat jeśli chodzi o posrane teksty tego typu co napisałeś, to dużo częściej słyszę, że BMW to auto debili od pał bejzbolowych i zwykłych buraków. (nie adresuję tego do Ciebie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Taa, ten trzylitrowy złom z bmw co ma niby 231KM, a sprawdzisz na hamowni to 200 nie pokaże  Tak, wiem, VAG to też oszuści, ale BMW ich bije na głowę. No i kultowe czujniki ABS, jeszcze nie spotkałem właściciela E39, który by nie miał z nimi jazdy. Ty zapewne Biczu będziesz pierwszy?  Laserku 535i w f10 twin turbo , dwa razy pod rząd silnik roku i tak nie ma probelmu z czujniekiem abs jedyny problem jaki miałem to czujnik maty w siedzeniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
bo mam swoje zdanie i wiem że Ci wszyscy o których piszesz przesiedli się z BMW do Audi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
dużo sprzedają bo to auta bez duszy, ja nie porównuje s8 porównaj stockowe a6 do f10 Samochody dla Januszów z pod otwocka Dobranoc  nie chce mi się już o tym gadać niech każdy jezdi tym czy chce ale co porównać, auta tej samej klasy, w tej samej cenie, różne wersje, rózne silinik, co porównać 2.0 diesel z BMW do 2.0 tdi z Audi ? auta na podobnym poziomie, Audi już dawno dogoniło BMW, pogódź się z tym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dobranoc Warrenie... obyś nie miał koszmarów, że na piknik z dziewczęciem popierdalasz nowym S8  Dobranoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dużo sprzedają bo to auta bez duszy, ja nie porównuje s8 porównaj stockowe a6 do f10 Samochody dla Januszów z pod otwocka Dobranoc  nie chce mi się już o tym gadać niech każdy jezdi tym czy chce ale co porównać, auta tej samej klasy, w tej samej cenie, różne wersje, rózne silinik, co porównać 2.0 diesel z BMW do 2.0 tdi z Audi ? auta na podobnym poziomie, Audi już dawno dogoniło BMW, pogódź się z tym. 1,9 tdi to był dobry silnik 2.5 tdi i 2.0 tdi to mega awaryjne silniki czego nie można powiedzieć o 3.0 dieslu bmw 193 konie ale spoko , dla ciebie Audi najlepsze dla mnie Bmw nie bijmy piany spokojnej nocy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
dużo sprzedają bo to auta bez duszy, ja nie porównuje s8 porównaj stockowe a6 do f10 Samochody dla Januszów z pod otwocka Dobranoc  nie chce mi się już o tym gadać niech każdy jezdi tym czy chce ale co porównać, auta tej samej klasy, w tej samej cenie, różne wersje, rózne silinik, co porównać 2.0 diesel z BMW do 2.0 tdi z Audi ? auta na podobnym poziomie, Audi już dawno dogoniło BMW, pogódź się z tym. 1,9 tdi to był dobry silnik 2.5 tdi i 2.0 tdi to mega awaryjne silniki czego nie można powiedzieć o 3.0 dieslu bmw 193 konie ale spoko , dla ciebie Audi najlepsze dla mnie Bmw nie bijmy piany spokojnej nocy Dla mnie BMW i Audi to marki podobnej klasy obecnie, nigdzie nie pisałem że BMW to złom, w audi jest jeszcze 4.0 tdi, 4.2 tdi ( chyba najlepszy silnik Diesla w Audi) i 6.0 tdi v12 w Audi q7.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Audi to drugi Porsche  ja pierdole stary ty chyba nie siedziałeś nigdy w 911 ja kiedyś takim stterowałem w 89
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
mam dwie A3 1.9 tdi i co kurwa, co ??!!?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
dużo sprzedają bo to auta bez duszy, ja nie porównuje s8 porównaj stockowe a6 do f10 Samochody dla Januszów z pod otwocka Dobranoc  nie chce mi się już o tym gadać niech każdy jezdi tym czy chce ale co porównać, auta tej samej klasy, w tej samej cenie, różne wersje, rózne silinik, co porównać 2.0 diesel z BMW do 2.0 tdi z Audi ? auta na podobnym poziomie, Audi już dawno dogoniło BMW, pogódź się z tym. 1,9 tdi to był dobry silnik 2.5 tdi i 2.0 tdi to mega awaryjne silniki czego nie można powiedzieć o 3.0 dieslu bmw 193 konie ale spoko , dla ciebie Audi najlepsze dla mnie Bmw nie bijmy piany spokojnej nocy audi z silnikiem 2.5 tdi o mocy 163- mega udana, poprzednie mega skarbonki, 2.5 tdi po lifcie byla produktem wyjsciowym do 2.7 tdi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
co mi potem ukradli złodzieje z podwórka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
3.0d w bmw- meeega jednaostka i niepodwazany lider silnkow diesla
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Taa, ten trzylitrowy złom z bmw co ma niby 231KM, a sprawdzisz na hamowni to 200 nie pokaże  Tak, wiem, VAG to też oszuści, ale BMW ich bije na głowę. No i kultowe czujniki ABS, jeszcze nie spotkałem właściciela E39, który by nie miał z nimi jazdy. Ty zapewne Biczu będziesz pierwszy?  Laserku 535i w f10 twin turbo , dwa razy pod rząd silnik roku i tak nie ma probelmu z czujniekiem abs jedyny problem jaki miałem to czujnik maty w siedzeniu Silnik roku powiadasz? Całe dwa razy pod rząd? Aha, no i? Podałem Ci linka gdzie Audi bije BMW w najwyższej klasie. Ty zapewne zaraz podasz inne gdzie BMW jest liderem. To tylko świadczy jak niewiele ich dzieli i pisanie, że Audi to dla Januszów, a BMW to taka elita jest ... żenujące co najmniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Audi to drugi Porsche  ja pierdole stary ty chyba nie siedziałeś nigdy w 911 ja kiedyś takim stterowałem w 89 o kurwunia...ja w tym czasie Polonezem po lifcie popierdalałem dopiero... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|