Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 109 z 110 1 2 107 108 109 110
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
w pip się sprzedało w Polsce S8 Biczyku...wrzuć sobie ogłoszenia..masakra - najwięcej jest właśnie tych 520 konnych smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Taa, ten trzylitrowy złom z bmw co ma niby 231KM, a sprawdzisz na hamowni to 200 nie pokaże laugh Tak, wiem, VAG to też oszuści, ale BMW ich bije na głowę.

No i kultowe czujniki ABS, jeszcze nie spotkałem właściciela E39, który by nie miał z nimi jazdy. Ty zapewne Biczu będziesz pierwszy? wink

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Originally Posted by Warren
Originally Posted by deltaforce
Originally Posted by Warren
nie ma co z tobą gadać Delta
wprowadź się do Otwocka tam kochają Audi równie co ty
ale jak lubisz kupować wieśwagena po podwójnej cenie to twoja sprawa


a to którego VW można porównać do A8 ?
Phaeton mega auto
Porsche jest poza konkursem
porównaj a7 do 6 grancoupe
ale ta rozmowa jest bez sensu
Audi jest dla Ciebie najlepsze i BMW to gruz
niech i tak będzie

Nigdzie nie napisałem że BMW to gruz, dla mnie to dobre auta.
dlaczego Porsche po za konkursem przecież to też powinien być dla Ciebie wieśwagen, bo to też VAG, a wiedziałeś chociaż o tym że Audi S8 d3 miało silnik silnik V10 5.2 - jednostka zaadaptowana z Lamborghini Gallardo, model D4 ma silnik Bentleya Continental GT ( Bentley to też VAG, więc pewnie dla Ciebie to Wieśwagen) w najnowszym ma być z najmocniejszej Panamery, dlaczego nei napiszesz że Audi to taki drugi Porsche ? tylko VW ?




Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dużo sprzedają bo to auta bez duszy, ja nie porównuje s8 porównaj stockowe a6 do f10
Samochody dla Januszów z pod otwocka
Dobranoc smile
nie chce mi się już o tym gadać
niech każdy jezdi tym czy chce

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Audi to drugi Porsche laugh
ja pierdole stary
ty chyba nie siedziałeś nigdy w 911

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
dobranoc Warrenie...
obyś nie miał koszmarów, że na piknik z dziewczęciem popierdalasz nowym S8 grin piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by Warren
dużo sprzedają bo to auta bez duszy, ja nie porównuje s8 porównaj stockowe a6 do f10
Samochody dla Januszów z pod otwocka
Dobranoc smile
nie chce mi się już o tym gadać
niech każdy jezdi tym czy chce

Skoro piszesz niech kazdy jeździ tym czym chce, to po chuj obrażasz wlaścicieli Audi, że to auto dla Januszów?

Akurat jeśli chodzi o posrane teksty tego typu co napisałeś, to dużo częściej słyszę, że BMW to auto debili od pał bejzbolowych i zwykłych buraków. (nie adresuję tego do Ciebie)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by laser
Taa, ten trzylitrowy złom z bmw co ma niby 231KM, a sprawdzisz na hamowni to 200 nie pokaże laugh Tak, wiem, VAG to też oszuści, ale BMW ich bije na głowę.

No i kultowe czujniki ABS, jeszcze nie spotkałem właściciela E39, który by nie miał z nimi jazdy. Ty zapewne Biczu będziesz pierwszy? wink
Laserku 535i w f10 twin turbo , dwa razy pod rząd silnik roku
i tak nie ma probelmu z czujniekiem abs
jedyny problem jaki miałem to czujnik maty w siedzeniu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
bo mam swoje zdanie i wiem że Ci wszyscy o których piszesz przesiedli się z BMW do Audi smile

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Originally Posted by Warren
dużo sprzedają bo to auta bez duszy, ja nie porównuje s8 porównaj stockowe a6 do f10
Samochody dla Januszów z pod otwocka
Dobranoc smile
nie chce mi się już o tym gadać
niech każdy jezdi tym czy chce

ale co porównać, auta tej samej klasy, w tej samej cenie, różne wersje, rózne silinik, co porównać 2.0 diesel z BMW do 2.0 tdi z Audi ? auta na podobnym poziomie, Audi już dawno dogoniło BMW, pogódź się z tym.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by burbon
dobranoc Warrenie...
obyś nie miał koszmarów, że na piknik z dziewczęciem popierdalasz nowym S8 grin piwo
Dobranoc piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by deltaforce
Originally Posted by Warren
dużo sprzedają bo to auta bez duszy, ja nie porównuje s8 porównaj stockowe a6 do f10
Samochody dla Januszów z pod otwocka
Dobranoc smile
nie chce mi się już o tym gadać
niech każdy jezdi tym czy chce

ale co porównać, auta tej samej klasy, w tej samej cenie, różne wersje, rózne silinik, co porównać 2.0 diesel z BMW do 2.0 tdi z Audi ? auta na podobnym poziomie, Audi już dawno dogoniło BMW, pogódź się z tym.
1,9 tdi to był dobry silnik
2.5 tdi i 2.0 tdi to mega awaryjne silniki
czego nie można powiedzieć o 3.0 dieslu bmw 193 konie
ale spoko , dla ciebie Audi najlepsze dla mnie Bmw
nie bijmy piany
spokojnej nocy

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Originally Posted by Warren
Originally Posted by deltaforce
Originally Posted by Warren
dużo sprzedają bo to auta bez duszy, ja nie porównuje s8 porównaj stockowe a6 do f10
Samochody dla Januszów z pod otwocka
Dobranoc smile
nie chce mi się już o tym gadać
niech każdy jezdi tym czy chce

ale co porównać, auta tej samej klasy, w tej samej cenie, różne wersje, rózne silinik, co porównać 2.0 diesel z BMW do 2.0 tdi z Audi ? auta na podobnym poziomie, Audi już dawno dogoniło BMW, pogódź się z tym.
1,9 tdi to był dobry silnik
2.5 tdi i 2.0 tdi to mega awaryjne silniki
czego nie można powiedzieć o 3.0 dieslu bmw 193 konie
ale spoko , dla ciebie Audi najlepsze dla mnie Bmw
nie bijmy piany
spokojnej nocy

Dla mnie BMW i Audi to marki podobnej klasy obecnie, nigdzie nie pisałem że BMW to złom, w audi jest jeszcze 4.0 tdi, 4.2 tdi ( chyba najlepszy silnik Diesla w Audi) i 6.0 tdi v12 w Audi q7.


Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Warren
Audi to drugi Porsche laugh
ja pierdole stary
ty chyba nie siedziałeś nigdy w 911
ja kiedyś takim stterowałem w 89

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
mam dwie A3 1.9 tdi i co kurwa, co ??!!?? grin

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by Warren
Originally Posted by deltaforce
Originally Posted by Warren
dużo sprzedają bo to auta bez duszy, ja nie porównuje s8 porównaj stockowe a6 do f10
Samochody dla Januszów z pod otwocka
Dobranoc smile
nie chce mi się już o tym gadać
niech każdy jezdi tym czy chce

ale co porównać, auta tej samej klasy, w tej samej cenie, różne wersje, rózne silinik, co porównać 2.0 diesel z BMW do 2.0 tdi z Audi ? auta na podobnym poziomie, Audi już dawno dogoniło BMW, pogódź się z tym.
1,9 tdi to był dobry silnik
2.5 tdi i 2.0 tdi to mega awaryjne silniki
czego nie można powiedzieć o 3.0 dieslu bmw 193 konie
ale spoko , dla ciebie Audi najlepsze dla mnie Bmw
nie bijmy piany
spokojnej nocy


audi z silnikiem 2.5 tdi o mocy 163- mega udana, poprzednie mega skarbonki, 2.5 tdi po lifcie byla produktem wyjsciowym do 2.7 tdi

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
co mi potem ukradli złodzieje z podwórka

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
3.0d w bmw- meeega jednaostka i niepodwazany lider silnkow diesla

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by Warren
Originally Posted by laser
Taa, ten trzylitrowy złom z bmw co ma niby 231KM, a sprawdzisz na hamowni to 200 nie pokaże laugh Tak, wiem, VAG to też oszuści, ale BMW ich bije na głowę.

No i kultowe czujniki ABS, jeszcze nie spotkałem właściciela E39, który by nie miał z nimi jazdy. Ty zapewne Biczu będziesz pierwszy? wink
Laserku 535i w f10 twin turbo , dwa razy pod rząd silnik roku
i tak nie ma probelmu z czujniekiem abs
jedyny problem jaki miałem to czujnik maty w siedzeniu

Silnik roku powiadasz? Całe dwa razy pod rząd? Aha, no i?

Podałem Ci linka gdzie Audi bije BMW w najwyższej klasie. Ty zapewne zaraz podasz inne gdzie BMW jest liderem. To tylko świadczy jak niewiele ich dzieli i pisanie, że Audi to dla Januszów, a BMW to taka elita jest ... żenujące co najmniej.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Warren
Audi to drugi Porsche laugh
ja pierdole stary
ty chyba nie siedziałeś nigdy w 911
ja kiedyś takim stterowałem w 89

o kurwunia...ja w tym czasie Polonezem po lifcie popierdalałem dopiero... frown

Strona 109 z 110 1 2 107 108 109 110

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, kamel, alfa, JelineK, Sensei), 1,224 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,889
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1