|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247 |
Ello
Mm pytanko a mianowice,posiedam kino domowe niestety nie odtwarza mi filmów w formacie dvix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> musze mieć tylko filmy nagrywane na dvd.Słyszałem że jest możliwość ściągnięcia aktualizacji ,po czym wsadzamy plytke do odtwarzacza i instalujemy i dvix chodzą.Słyszał ktoś o takim czymś i skąd ewentulanie moge ściągnąć taką aktualizacje? Czy po prostu musze sobie kupić nowy odtwarzacz ?
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
zanieś dwoje dvd do serwisu z prosba o nowe oprogramowanie, u mnie tak było jak nie chciał czytać napisów w formacie txt, zaniosłem i teraz chodzi jak bajeczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
niema tak dobrze ze jak zgrasz nowe oprogramowanie to bedzie ci chodzil divx, musisz niestety kupic DVD z odtwarzaczem Divx
|
|
|
Link skopiowany do schowka