Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 20 1 2 3 4 5 6 7 19 20
rafal08 #7110768 05/03/2018 04:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Deakins się doczekał

Bonus: Unibet
rafal08 #7110769 05/03/2018 05:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,321
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,321
Likes: 19
Do 14 razu sztuka to prawie jak egzamin na prawko

rafal08 #7110771 05/03/2018 05:57
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
no i chuj mad

rafal08 #7111744 06/03/2018 15:28
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851
Likes: 10
a co...
jak dla mnie to oscar

[Linked Image from scontent.cdninstagram.com]

rafal08 #7291800 24/02/2019 18:36
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Oscary w nocy.

Kilka ciekawych typow:

Najlepsza aktorka pierwszoplanowa - Coleman @6,0. Na Close jest @1,15. Szanse wyrownane.

Aktor pierwszoplanowy - i tu znow buki faworyzuja Malka. A na swietnego Bale`a @5,50. Warto pobrac bo jak dla mnie izi win. Akademia lubi drastyczne przemiany do rol.

Najlepszy film nieanglojezyczny - faworytem jest Roma. Ale jesli Roma dostanie nagrode za najlepszy film to byc moze ZimnaWojna dostanie tutaj. Kurs @10 zacheca do ryzyka.

Najlepsza aktorka drugoplanowa - faworytem Regina King ale kurs slabizna @1,33. Nie warto. Wiecznie nominowana Adams za Vice @6.0 raczej tez nie. @34 Marina de Tavira za Rome za drobne.

Najlepszy film - faworyt Roma @1,50. Dla mniefaworytem Green Book @3,50 i to sobie pobralem.

Podsumowujac: najwiecej kasy poszlo na Bale`a i Coleman.

Akhu co Ty na to?


rafal08 #7291831 24/02/2019 18:55
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Aktorka pierwszoplanowa - ja liczyłem kilka miesięcy temu na Gagę, bo wydaje mi się, że zasłużyła - naprawdę. Twój typ na Coleman popieram.

Aktor pierwszy plan też mam Bale'a, i też Coopera za bardzo drobne.

Nieanglojęzyczny też mam Zimną wojnę, żeby nie żałować, że nie pograłem Polaków smile Tak samo mam zdjęcia dla Żala.

Aktorka drugoplanowa ja pograłem Weisz smile więc opcja nr 3.

Najlepszy film. Tutaj wierzę bardzo w Green Book

Reżyser to chyba wiadomo, że Cuaron
Drugi plan - Ali

Mam też kilka totalnych strzałów za bardzo drobne:
Scenografia - Roma 7.5
Najlepszy dźwięk - Pierwszy człowiek 10.0
Krótkimetraż aktorski - Fauve 10.0
Krótkimetraż animacja - Animal Behaviour 25.0
Krótkimetraż dokument - A Night at the Garden 65.0
Animacja - Wyspa psów 15.0
Dokument - Hale County This Morning, This Evening 35.0

Żeby nie było, wiem, że ciężko będzie się dorobić, to bardziej for fun wink

rafal08 #7292072 24/02/2019 21:04
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Rowniez Green book biore i Viggo Mortensen jako najlepszy aktor pierwszoplanowy tylko za drobne bo Malek na prawde spore szanse...

rafal08 #7292151 24/02/2019 21:56
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Mozna gdzies teraz zagrac zaklady ako ?

rafal08 #7292293 25/02/2019 00:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Kto dziś ogląda?
Standardowo ja, holenderka i ssaczu?

rafal08 #7292296 25/02/2019 00:31
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Obecny i juz gotowy.

Ciekawe jak im to wyjdzie ta skrocona gala i bez prowadzacego.

ssaczu #7292299 25/02/2019 00:33
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
noo, dziwne to może być

rafal08 #7292300 25/02/2019 00:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,321
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,321
Likes: 19
Ja dziś niestety tylko kibicuje ale jak co roku na stanowisku

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by latajaca_holenderka
Ja dziś niestety tylko kibicuje ale jak co roku na stanowisku

to zdradź komu kibicujesz

Akhu #7292302 25/02/2019 00:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,321
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,321
Likes: 19
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by latajaca_holenderka
Ja dziś niestety tylko kibicuje ale jak co roku na stanowisku

to zdradź komu kibicujesz

No wysokim wygranym tongue może będzie dużo niespodzianek to coś ukujecie smile

rafal08 #7292303 25/02/2019 00:38
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Tez ogladam

rafal08 #7292304 25/02/2019 00:40
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Tylko na streamie z minutowym opoznieniem co tnie...

rafal08 #7292305 25/02/2019 00:42
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Na canal+ dla wszystkich oscary odkodowane podobno.

Tu stream, nie tnie poki co http://ustvgo.net/abc-live-streaming-free/

ssaczu #7292306 25/02/2019 00:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,321
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,321
Likes: 19
Originally Posted by ssaczu
Na canal+ dla wszystkich oscary odkodowane podobno.

Tu stream, nie tnie poki co http://ustvgo.net/abc-live-streaming-free/

Nie tnie i 2 minety opóznienia

rafal08 #7292307 25/02/2019 00:49
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Ja tu - http://www.tvmaniak.com/?page_id=75 tylko trzeba odswiezac co 10 min wink

rafal08 #7292312 25/02/2019 01:29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Strona 5 z 20 1 2 3 4 5 6 7 19 20

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, poozon, cigar, 11kera11, Lukasz111), 1,464 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1