|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Tazen, jakby Jagiellonia spadla to ciekawe czy by sie tak szybko pozbierała
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
przestancie sie mazac jak baby panowie z Zabrza bo liczycie na punkty przy zielonym stoliku wpierdalajac do 80 min 1-0 wstyd
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
u Haczyka malowanie [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jaga, jak by takie cos jadze zrobili to pewnie bys tu juz jako pierszy psy wieszał. Hiporykzja o jakiej hipokryzji ty piszesz chłopie nam zajebali 2 mistrzostwa w ciągu 2 lat dymając nas na bezczela a ty tu stękasz o 3 punkty bo ktoś tam wyłamał płot i twoja drużyna przegrywała zobacz sobie co było parę miesięcy w Derbach Krakowa napieprzali się z rakietnic i petard kurtki i ręce popalone i co ? i o żadnym walkowerze nawet nikt w Krakowie nie pierdnął trochę rozsądku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
do końca meczu to tam akurat jeszcze chwila była akagi a dla Górnika zakończyło się najgorzej jak mogło Chodzi mi o odniesienie do Legii. Swego czasu Legia grała z Jagą i po awanturach ogłosili walkower dla Jagi, a nikt ogrodzenia przy boisku nie rozwalił. Tak że... Spokojnie z tą Legią.  w Pucharze Polski w 2004 roku była avanti u nas i to my dostaliśmy walkowera nie wy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Tazen wymaga od beniaminka mistrzostwa wszystko niżej to dramat krece beke z waszego entuzjazmu, gdzie nie bylo podstaw i wynik byl wypompowany fartem do granic mozliwosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10 |
tak Burbon co kurwa szydzisz
to co jutro 20 chłopa kupi sobie w necie szalik Widzewa i będziecie prowadzić w meczu to wpierdolą się na murawe i co walkower ja ?? nie szydzę przecież.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
jaga, jak by takie cos jadze zrobili to pewnie bys tu juz jako pierszy psy wieszał. Hiporykzja o jakiej hipokryzji ty piszesz chłopie nam zajebali 2 mistrzostwa w ciągu 2 lat dymając nas na bezczela a ty tu stękasz o 3 punkty bo ktoś tam wyłamał płot i twoja drużyna przegrywała zobacz sobie co było parę miesięcy w Derbach Krakowa napieprzali się z rakietnic i petard kurtki i ręce popalone i co ? i o żadnym walkowerze nawet nikt w Krakowie nie pierdnął trochę rozsądku no i wlasnie, mi chodzi o sama decyzje komisji ligi i delegata, ktory powinien pozwolic dokonczyc mecz, a nie robic 40 min kabaret w sobote
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
no właśnie piszcie pismo i się domagajcie dogrywki a nie walkowera
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Tazen wymaga od beniaminka mistrzostwa wszystko niżej to dramat krece beke z waszego entuzjazmu, gdzie nie bylo podstaw i wynik byl wypompowany fartem do granic mozliwosci ja bede krecil beke jak was po raz 3 z mistrzostwa wyjebia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
w Pucharze Polski w 2004 roku była avanti u nas i to my dostaliśmy walkowera nie wy Kiego chuja się wpierdalasz jak nie tobą jest rozmowa e-kibolu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
dyskusja tutaj na temat naszej ligi zazwyczaj nie ma sensu i zaś się w to wpakowałem lepiej jakieś dupy powklejać a w piątek na stadion 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
w co wątpie bo te pacany z extraklasy nie idą z głosem rozsądku tylko widzą wszystko po swojemu i jak im pasuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
dyskusja tutaj na temat naszej ligi zazwyczaj nie ma sensu i zaś się w to wpakowałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Tazen wymaga od beniaminka mistrzostwa wszystko niżej to dramat krece beke z waszego entuzjazmu, gdzie nie bylo podstaw i wynik byl wypompowany fartem do granic mozliwosci ja bede krecil beke jak was po raz 3 z mistrzostwa wyjebia to zdobedziemy po raz drugi z rzedu nieosiagalne dla Gornika, wicemistrza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
tak Burbon co kurwa szydzisz
to co jutro 20 chłopa kupi sobie w necie szalik Widzewa i będziecie prowadzić w meczu to wpierdolą się na murawe i co walkower kilku z innego miasta w pl może tak wpaść na L3 i pozbawić czech punktów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
w Pucharze Polski w 2004 roku była avanti u nas i to my dostaliśmy walkowera nie wy Kiego chuja się wpierdalasz jak nie tobą jest rozmowa e-kibolu. bo próbujesz się wybielić po warszawsku jebako  pilnuj lepiej Marciniaka żeby wam gwizdał bo płacz będzie i lament w maju
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka