Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 96 1 2 8 9 10 11 12 95 96
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by Rangers02
To gdzie można w końcu? W STS na live?Single czy combo tez?


kupony na żywo można zamykać w sts i single i ako

można zamykać jedynie na plus
Dzięki, Pre-match nie da rady? czyli coś jak było w b653.a ktoś grających w fortunie? Można tam ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
przedmeczowe tylko gdy jakieś mecze wejdą a kolejne nie zaczną się jeszcze

w sts i fortunie tak samo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Rangers02
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by Rangers02
To gdzie można w końcu? W STS na live?Single czy combo tez?


kupony na żywo można zamykać w sts i single i ako

można zamykać jedynie na plus
Dzięki, Pre-match nie da rady? czyli coś jak było w b653.a ktoś grających w fortunie? Można tam ?
Live można zamykać jeżeli wygrana przekracza stawkę.
Pre-match nie. Jedynie jak zostanie jakieś spotkanie na kuponie które się jeszcze nie rozpoczęło.

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Kretol co ty wklejasz za bobry

dobry wieczór pucybut niemiecki wasz wierny sługa melduje sie

jeszcze tylko 1,5 roku i możemy żyć bez Kaczorów,Błaszczaków i innych Schetynów i wykolejeńców

pamiętajcie własnie w was panowie jest siła

Taaa? Powiedz mi Pacyfek co dobrego zrobiło PO a co dobrego PiS? Za PiSu masz 0 bezrobocia, 500+, tańsze ceny paliwa. A za PO? Wszystko na odwrót, cena paliwa sięgała już 6zł za litr i bryndza pełna przekrętów w kraju. Teraz to Polacy wracają do PL z zagranicy.


dostana w pizde, i co z tego? wazne ze cos robia

koroneczka tylko patrzyla jak im szmaty na legii palą

laugh

Taaa Tazen? Szkoda, że jak ja trollowałem za czasów BeneQPowraca to mało kto reagował laugh

Po meczu #PIAGÓR zamiast Ligi+ powinien być magazyn 997.

997 Biczowy będzie od czwartku na TVP2 :-)


Bwin to mój 1 buk netowy

jeszcze działaja ?

powiedzcie mnie ile to juz lat?


Mój to był BAH. Piekne czasy, w 2006 roku wpłaciło się w wieku 15 lat do bukmachera na poczcie, kumple to ogarnęli bo chcieli mi oddać w ten sposób kasę w prezencie :-)


podtrzymuje zdanie co do premier league

oprócz wymiany szybkiej wymiany podań od ekstraklasy różnią ich tylko pensje

myśl taktyczna taka sama, czyli żadna, 99% akcji to przypadek


Ale kto powiedział, że nie?
Groclin - Manchester City (2003)
Wisła Kraków - Tottenham Hotspur (2008)
Lech Poznań - Manchester City (2010)


Benedykt wpłacił tysiaka i admin też go odbanował

Szkoda tylko, że mam limity na post przez co walę długasami.

ale chyba coś go ostatnio wciągło
Benedykt wszystkich nawracał swoimi postami, słabe to było , widać że miał kłopot

Prawie, że to samo co wyżej. Piszę długasami bo 24/7 mam limit!! Nie wciągło mnie tylko akurat nie byłem na bieżąco, miałem lekkie zaległości więc nie pisałem.
Jaki niby miałem kłopot? laugh To ciekawe laugh


Niezgoda w Dortmundzie haha

dawno sie tak nie usmiałem


O Lewandowskim to samo mówili. Potem się chłopak wyrobił i tyle. Na tym polega skauting zagraniczny, małolatów wyróżniających się z przeciętnych krajów typu skandynawia bądź bałkany, wyszkolenie i robią wyniki.


dobre zarobki w tych ITF-ach tenisowych

pojechac do Egiptu i zarobic 9 dolarow

Taka jest prawda. Dlatego dziwi mnie czemu na Janowicza tak każdy wrzuca. Niech każdy zobaczy jaki to jest kawał chleba na początku. Podczas ITFów sami chodzą po piłeczki, niema tam podawaczy. Opłać hotele? Sami widzicie. Dlatego jest ustawiana ta dyscyplina sportu od lat i tak będzie.

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Dzięki!co spece to spece!

Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
- Nie chcę się kopać z Komisją Ligi, ale odejmując punkty Górnikowi Zabrze podjęła decyzję emocjonalną, a nie merytoryczną. Prawidłowy werdykt powinien brzmieć: walkower przeciw Piastowi i kara zakazu wyjazdów dla kibiców Górnika. Teraz, przed każdym poważnym gremium Górnik wygra tę sprawę - powiedział w rozmowie z serwisem eurosport.interia.pl prezes PZPN-u Zbigniew Boniek.

Czytaj więcej na https://eurosport.interia.pl/klub-gornik-zabrze/news-skandaliczne-odjecie-punktow-gornikowi-boniek-to-decyzja-emo,nId,2553809?utm_source=pushpushgo&utm_medium=push&utm_campaign=CampaignName#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Felix Brych lubi kartkowac czy nie bardzo ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
tak wracają nasi z zagranicy aż nie ma gdzie ich ulokować w kraju

pisałem że musimy PiS i PO wysłać tam gdzie SLD

może byc normalnie bo chyba nie jest skoro Biczyk nie może sobie zagrac w bet 365,ktos bezpłodny starac sie o dziecko a wiele ludzi zarabiac poniżej 2000 pln.

więc nie pierdol że PiS cos robi ,jedyne co robi to zadłuża nasz kraj na olbrzymie sumy

Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
bardzo dobra decyzja komisji, uniknie się precedensu przyznawania punktów za prowokowanie burd

choć oczywiście najlepiej byłoby dograć te 10 minut (ale to tylko w tym samym dniu, a nie jutro w grudniu popołudniu, jak co niektórzy tu proponowali)

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Rudy z Bydgoszczy już dawno się skończył niech lepiej zrobi porządek ze złodziejem Przesmyckimi jego nieudacznikami w czarnych bluzach

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by wafe(L)nica
Felix Brych lubi kartkowac czy nie bardzo ?

nie ma czegos takiego jak lubi nie lubi, drużyna overowa ,underowa

bo i tak jak zagrasz to nie wejdzie

to jest hazard Wafel więc może wejśc ale nie musi

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Dlaczego nie karali wcześniej za palenie barw na stadionach odejmowaniem punktów ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Poważni dziennikarze ze Śląska dziwią się, że w skład Komisji Ligi wchodzą działacze sekcji koszykarskiej Legii. Nie da się znaleźć bezstronnych ekspertów?
- Ja się w takie rzeczy nie bawię. Ten skład Komisji Ligi, a zwłaszcza pana przewodniczącego Mrowca zaprezentował kolega Wandzel (poprzedni szef rady nadzorczej Ekstraklasy SA - przyp. red.). Kolega Mrowiec dobrał sobie swoich. I ten skład podjął wczoraj decyzja emocjonalną, a nie merytoryczną. Wielka szkoda.


Dołączył: Jul 2017
Posty: 412
V
Vip Offline
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2017
Posty: 412
CR7 i spółka boks boks boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
wg mnie dzisiaj Realsi nie przegraja

Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Originally Posted by Kretol
Dlaczego nie karali wcześniej za palenie barw na stadionach odejmowaniem punktów ?
może dlatego, że nie powodowało to przerwania meczu?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
Originally Posted by Ojro
wg mnie dzisiaj Realsi nie przegraja
PSg tez u siebie nie przegralo od 51 spotkan

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
X panowie i 1:1 lub 0:0 tak bedzie

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ojro, po prostu chcieli w jakimś sensie zachować ducha sportu i trochę naciągnęli do tego argument z prowokacją Górnika.

Ja rozumiem że podchodzisz do tego emocjonalnie i liczyłeś na 3 pkt..
Jednak na boisku przegrywaliście w 80 min. i takie są fakty.

Pewnie, mogliście w tym pozostałym czasie strzelić jedną lub 2 bramki, ale równie dobrze Piast mógł skontrować na 2:0.

Trzeba było prowadzić z 8:0 ze słabym Piastem i ta " stronnicza " komisja pewnie by Wam dała te 3 pkt. smile

Ale jak to mówią, punkt widzenia zależy...

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Psg to bierze i awansuje dalej

Strona 10 z 96 1 2 8 9 10 11 12 95 96

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, kamel), 2,198 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,526
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1