Doczytałem tłity. Jest i sam Jagoda, to w sumie rację miałem.
haczyk - może nie będzie źle :
"Trener Śląska Tadeusz Pawłowski w porównaniu do poprzednika podjął już kilka zdecydowanych decyzji kadrowych. Jedną z nich jest przesunięcie Piotra Celebana ze środka na prawą obronę."
Doczytałem tłity. Jest i sam Jagoda, to w sumie rację miałem.
haczyk - może nie będzie źle :
"Trener Śląska Tadeusz Pawłowski w porównaniu do poprzednika podjął już kilka zdecydowanych decyzji kadrowych. Jedną z nich jest przesunięcie Piotra Celebana ze środka na prawą obronę."
On pewnie przy ustalaniu składu Wksu ma do powiedzenia tyle ile Pacyfek.
Doczytałem tłity. Jest i sam Jagoda, to w sumie rację miałem.
haczyk - może nie będzie źle :
"Trener Śląska Tadeusz Pawłowski w porównaniu do poprzednika podjął już kilka zdecydowanych decyzji kadrowych. Jedną z nich jest przesunięcie Piotra Celebana ze środka na prawą obronę."
On pewnie przy ustalaniu składu Wksu ma do powiedzenia tyle ile Pacyfek.
Doczytałem tłity. Jest i sam Jagoda, to w sumie rację miałem.
haczyk - może nie będzie źle :
"Trener Śląska Tadeusz Pawłowski w porównaniu do poprzednika podjął już kilka zdecydowanych decyzji kadrowych. Jedną z nich jest przesunięcie Piotra Celebana ze środka na prawą obronę."
On pewnie przy ustalaniu składu Wksu ma do powiedzenia tyle ile Pacyfek.
Kamil Kosowski wczoraj pisał, że do szatni Wisły to się bał wchodzić.