|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
jes pierszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Masz racje ze lepiej wygrywac Tylko pamietaj nie można mierzyć Legii i Lecha tą samą miarą [/quote] A myślisz że jakby sumy transferowe za polskie "talenty" były realniejsze to Legia czy Lech by ich nie wyciągnęły ? Zagra taki "talent", czy " odkrycie rundy " kilka dobrych meczów i już chcą za niego kupę forsy. Dlatego lepiej znaleźć jakąś okazję w innych ligach. Oczywiście, nie każdy transfer wypali, ale te które się sprawdzają robią róznicę w naszej lidze. Ekonomia czuczu, tylko ekonomia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Masz racje ze lepiej wygrywac Tylko pamietaj nie można mierzyć Legii i Lecha tą samą miarą A myślisz że jakby sumy transferowe za polskie "talenty" były realniejsze to Legia czy Lech by ich nie wyciągnęły ? Zagra taki "talent", czy " odkrycie rundy " kilka dobrych meczów i już chcą za niego kupę forsy. Dlatego lepiej znaleźć jakąś okazję w innych ligach. Oczywiście, nie każdy transfer wypali, ale te które się sprawdzają robią róznicę w naszej lidze. Ekonomia czuczu, tylko ekonomia. [/quote]a co akademia i fajnymi grajkami jak Furman, Łukasik Wolski itp przeciez oni za Legię by nerkę oddali w pewnym momencie swojej kariery, Legia fajną kase zarobiła Dlaczego nie isc w te strone
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746 Likes: 10 |
Team Thoren - mówi sie w Svenska, że atakują w tym roku drugą ligę, aktywni zimą w ściąganiu zawodników, przejrzałem kogo ściągnęli..maja nawet uczestnika LM z 2015 roku  w dwóch ostatnich sparach, trochę postrzelali.. liczę, że dziś na plastikowej wykładzinie, w meczu z czwartoligowcem będzie podobnie - chociaż póki co 0-0 TT over 1,5 @2,27 za drobniaki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Biczu Crystal Palace dziś powalczy? fajne kursy na nich
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
Biczu Crystal Palace dziś powalczy? fajne kursy na nich ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/l41m1ru9158vPTm2k/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Kangury zesrały mi poranek eh
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dawać stan futbolu bydlaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746 Likes: 10 |
dwóch Polaków po 382 tysiące w EJP..Biczu..przyznaj się
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ale amatorka  wyłączyli piosenkę w połowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
a co akademia i fajnymi grajkami jak Furman, Łukasik Wolski itp przeciez oni za Legię by nerkę oddali w pewnym momencie swojej kariery, Legia fajną kase zarobiła Dlaczego nie isc w te strone Akademia to projekt długoterminowy. Problem młodych w Legii jest taki, że mistrzostwa oczekuje się co rok. Inne kluby mogą sobie takie talenty ogrywać, bo one majstra mogą zdobyć, a Legia " musi ". Leśny zrobił wynik, a Miodek nie chce być gorszy, ale myśli również perspektywicznie, co powinno przynieść rezultaty za jakiś czas. W jednym z wywiadów Miodek Nie mamy dobrze funkcjonującego krajowego rynku transferowego. Coś dobrego zaczyna się dziać w I lidze, skąd coraz częściej ściągamy piłkarzy do ekstraklasy. Ale mało kto jest otwarty na negocjacje z Legią. Może poza Jagiellonią, z którą rozmawia się trudno, ale się rozmawia. Polskim klubom trudno wytłumaczyć, że lepiej sprzedać zdolnego 18-latka Legii za mniej, lecz zagwarantować sobie procent od kolejnego transferu za 3-4 lata, niż oddać piłkarza za parę groszy więcej na Zachód. Tymczasem większość 18-latków, którzy próbują sił na Zachodzie, nie przebija się. Ci starsi, bardziej doświadczeni, radzą sobie. Gdyby ci pierwsi zahartowali się w Legii i wyjechali po kilku latach, zyskaliby wszyscy. Nie chodzi o to, żeby oddawać Legii najlepszych zawodników za mniejsze pieniądze. Chodzi o myślenie długoterminowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Sydney 2, TRZYMAĆ/PODWYŻSZAĆ
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
akagi a jaką masz gwarancję że za 3-4 lata Legia sprzeda takiego piłkarza zagranicę za grubą kasę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Ja wiem ze z akademii nagle nie urodzi sie 11 tym bardziej w Legii ale ostatnio coś sucho z tymi talentami. Ja wiem ze w L oczekuje sie mistrzostwa co roku ale czy Pasquato, Chukwu (czy jakos tak) Astiz Eduardo i kilku innych asow to gwarancja mistrza Ja wiem, że nie Ty wiesz, że nie nawet Jaga wie, że to nie klucz do sukcesu. Bo z tych grajków ani mistrza ani kasy z nastepnego transferu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
wygląda sympatycznie ![[Linked Image from img.joemonster.org]](https://img.joemonster.org/mg/albums/new/180308/zaprosilbym_na_kawe.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi a jaką masz gwarancję że za 3-4 lata Legia sprzeda takiego piłkarza zagranicę za grubą kasę? Oczywiście że nie ma żadnej. To jest biznes dużego ryzyka, ale umówmy się, że jeżeli jesteś w miarę rozpoznawalny w Europie, to łatwiej ci kogoś sprzedać za satysfakcjonującą kasę. Może trochę z innej beczki, ale zobacz Kura na Czerczesowa. Zdobył z Legią mistrza i został trenerem drużyny gospodarza MŚ. To tak działa Kura. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,120 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,120 Likes: 9 |
Biczu Crystal Palace dziś powalczy? fajne kursy na nich Chelsea w SO, wiadomo czemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Sydney 3 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|