Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 35 z 131 1 2 33 34 35 36 37 130 131
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
jes pierszy smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
kurwa 1-1

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
szybki bts u kangura

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by czuczu1910
Masz racje ze lepiej wygrywac Tylko pamietaj nie można mierzyć Legii i Lecha tą samą miarą [/quote]

A myślisz że jakby sumy transferowe za polskie "talenty" były realniejsze to Legia czy Lech by ich nie wyciągnęły ?

Zagra taki "talent", czy " odkrycie rundy " kilka dobrych meczów i już chcą za niego kupę forsy.

Dlatego lepiej znaleźć jakąś okazję w innych ligach.

Oczywiście, nie każdy transfer wypali, ale te które się sprawdzają robią róznicę w naszej lidze.

Ekonomia czuczu, tylko ekonomia. smile




Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Originally Posted by akagi
Originally Posted by czuczu1910
Masz racje ze lepiej wygrywac Tylko pamietaj nie można mierzyć Legii i Lecha tą samą miarą

A myślisz że jakby sumy transferowe za polskie "talenty" były realniejsze to Legia czy Lech by ich nie wyciągnęły ?

Zagra taki "talent", czy " odkrycie rundy " kilka dobrych meczów i już chcą za niego kupę forsy.

Dlatego lepiej znaleźć jakąś okazję w innych ligach.

Oczywiście, nie każdy transfer wypali, ale te które się sprawdzają robią róznicę w naszej lidze.

Ekonomia czuczu, tylko ekonomia. smile



[/quote]a co akademia i fajnymi grajkami jak Furman, Łukasik Wolski itp przeciez oni za Legię by nerkę oddali w pewnym momencie swojej kariery, Legia fajną kase zarobiła Dlaczego nie isc w te strone

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,766
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,766
Likes: 10
Team Thoren - mówi sie w Svenska, że atakują w tym roku drugą ligę, aktywni zimą w ściąganiu zawodników, przejrzałem kogo ściągnęli..maja nawet uczestnika LM z 2015 roku smile
w dwóch ostatnich sparach, trochę postrzelali..
liczę, że dziś na plastikowej wykładzinie, w meczu z czwartoligowcem będzie podobnie - chociaż póki co 0-0
TT over 1,5 @2,27 za drobniaki

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Biczu Crystal Palace dziś powalczy? fajne kursy na nich

Dołączył: May 2005
Posty: 29,368
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,368
Originally Posted by Kura
Biczu Crystal Palace dziś powalczy? fajne kursy na nich
[Linked Image from media.giphy.com]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Kangury zesrały mi poranek eh

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
dawać stan futbolu bydlaki smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,766
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,766
Likes: 10
dwóch Polaków po 382 tysiące w EJP..Biczu..przyznaj się

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
ale amatorka laugh wyłączyli piosenkę w połowie

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by czuczu1910
a co akademia i fajnymi grajkami jak Furman, Łukasik Wolski itp przeciez oni za Legię by nerkę oddali w pewnym momencie swojej kariery, Legia fajną kase zarobiła Dlaczego nie isc w te strone

Akademia to projekt długoterminowy.

Problem młodych w Legii jest taki, że mistrzostwa oczekuje się co rok.
Inne kluby mogą sobie takie talenty ogrywać, bo one majstra mogą zdobyć, a Legia " musi ". smile

Leśny zrobił wynik, a Miodek nie chce być gorszy, ale myśli również perspektywicznie, co powinno przynieść rezultaty za jakiś czas.



W jednym z wywiadów Miodek



Nie mamy dobrze funkcjonującego krajowego rynku transferowego. Coś dobrego zaczyna się dziać w I lidze, skąd coraz częściej ściągamy piłkarzy do ekstraklasy. Ale mało kto jest otwarty na negocjacje z Legią. Może poza Jagiellonią, z którą rozmawia się trudno, ale się rozmawia. Polskim klubom trudno wytłumaczyć, że lepiej sprzedać zdolnego 18-latka Legii za mniej, lecz zagwarantować sobie procent od kolejnego transferu za 3-4 lata, niż oddać piłkarza za parę groszy więcej na Zachód. Tymczasem większość 18-latków, którzy próbują sił na Zachodzie, nie przebija się. Ci starsi, bardziej doświadczeni, radzą sobie. Gdyby ci pierwsi zahartowali się w Legii i wyjechali po kilku latach, zyskaliby wszyscy. Nie chodzi o to, żeby oddawać Legii najlepszych zawodników za mniejsze pieniądze. Chodzi o myślenie długoterminowe.



Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Sydney 2, TRZYMAĆ/PODWYŻSZAĆ

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
akagi a jaką masz gwarancję że za 3-4 lata Legia sprzeda takiego piłkarza zagranicę za grubą kasę?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Ja wiem ze z akademii nagle nie urodzi sie 11 tym bardziej w Legii ale ostatnio coś sucho z tymi talentami. Ja wiem ze w L oczekuje sie mistrzostwa co roku ale czy Pasquato, Chukwu (czy jakos tak) Astiz Eduardo i kilku innych asow to gwarancja mistrza Ja wiem, że nie Ty wiesz, że nie nawet Jaga wie, że to nie klucz do sukcesu. Bo z tych grajków ani mistrza ani kasy z nastepnego transferu

Dołączył: May 2005
Posty: 29,368
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,368
wygląda sympatycznie

[Linked Image from img.joemonster.org]

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Kura
akagi a jaką masz gwarancję że za 3-4 lata Legia sprzeda takiego piłkarza zagranicę za grubą kasę?

Oczywiście że nie ma żadnej.
To jest biznes dużego ryzyka, ale umówmy się, że jeżeli jesteś w miarę rozpoznawalny w Europie, to łatwiej ci kogoś sprzedać za satysfakcjonującą kasę.

Może trochę z innej beczki, ale zobacz Kura na Czerczesowa.
Zdobył z Legią mistrza i został trenerem drużyny gospodarza MŚ.

To tak działa Kura. smile

Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Originally Posted by Kura
Biczu Crystal Palace dziś powalczy? fajne kursy na nich
Chelsea w SO, wiadomo czemu smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Sydney 3 smile

Strona 35 z 131 1 2 33 34 35 36 37 130 131

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, betowiec, Lukasz111, rafal08, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,816 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1