Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 131 1 2 34 35 36 37 38 130 131
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Kura
akagi a jaką masz gwarancję że za 3-4 lata Legia sprzeda takiego piłkarza zagranicę za grubą kasę?

Oczywiście że nie ma żadnej.
To jest biznes dużego ryzyka, ale umówmy się, że jeżeli jesteś w miarę rozpoznawalny w Europie, to łatwiej ci kogoś sprzedać za satysfakcjonującą kasę.

Może trochę z innej beczki, ale zobacz Kura na Czerczesowa.
Zdobył z Legią mistrza i został trenerem drużyny gospodarza MŚ.

To tak działa Kura. smile
myślę ze to nie jest dobry przyklad bo popatrz na innych trenerów, nasza liga jest postrzegana jak liga przygłupów, przez występy w pucharach itp Tylko reprezentacja ratuje wizerunek polskiej piłki na czem także zyskuje Ekstraklasa

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Kura
akagi a jaką masz gwarancję że za 3-4 lata Legia sprzeda takiego piłkarza zagranicę za grubą kasę?

Oczywiście że nie ma żadnej.
To jest biznes dużego ryzyka, ale umówmy się, że jeżeli jesteś w miarę rozpoznawalny w Europie, to łatwiej ci kogoś sprzedać za satysfakcjonującą kasę.

Może trochę z innej beczki, ale zobacz Kura na Czerczesowa.
Zdobył z Legią mistrza i został trenerem drużyny gospodarza MŚ.

To tak działa Kura. smile

zgadza się, ale patrząc od strony słabszych klubów gdzie w kasie się nie przelewa wiadomo, że ciężko o planowanie długofalowe nawet jeżeli miałoby to przynieść większy zysk za parę lat

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
Originally Posted by czuczu1910
Dandenong Thunder - Heidelberg United ov1,5 @1,91 Już dawno powinno coś wpaść
@2,14

900,00
puke

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
lekki zez ?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Team Thoren - mówi sie w Svenska, że atakują w tym roku drugą ligę, aktywni zimą w ściąganiu zawodników, przejrzałem kogo ściągnęli..maja nawet uczestnika LM z 2015 roku smile
w dwóch ostatnich sparach, trochę postrzelali..
liczę, że dziś na plastikowej wykładzinie, w meczu z czwartoligowcem będzie podobnie - chociaż póki co 0-0
TT over 1,5 @2,27 za drobniaki

zapiszcie sobie w zeszytach ten klub dobrze2

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Originally Posted by BKS

ale ładna..... kier

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Originally Posted by BKS
lekki zez ?

czepiasz się, a Ty nie masz?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by pawel01979
Originally Posted by BKS
lekki zez ?

czepiasz się, a Ty nie masz?
jak patrzę na jej grześki i oczy, tesz laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
i 4

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by czuczu1910
Ja wiem ze z akademii nagle nie urodzi sie 11 tym bardziej w Legii ale ostatnio coś sucho z tymi talentami. Ja wiem ze w L oczekuje sie mistrzostwa co roku ale czy Pasquato, Chukwu (czy jakos tak) Astiz Eduardo i kilku innych asow to gwarancja mistrza Ja wiem, że nie Ty wiesz, że nie nawet Jaga wie, że to nie klucz do sukcesu. Bo z tych grajków ani mistrza ani kasy z nastepnego transferu

Transfery czuczu, to jest zawsze ryzyko i to nie tylko w Legii.

Astiz...
Po prostu w odpowiednim momencie przechodził Łazienkowską z tragarzami. smile
A z Eduardo jeszcze będzie pożytek w grze, chociaż faktycznie na nich już Legia nie zarobi.

Ale zarobi na innych. smile


Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Originally Posted by burbon
Originally Posted by burbon
Team Thoren - mówi sie w Svenska, że atakują w tym roku drugą ligę, aktywni zimą w ściąganiu zawodników, przejrzałem kogo ściągnęli..maja nawet uczestnika LM z 2015 roku smile
w dwóch ostatnich sparach, trochę postrzelali..
liczę, że dziś na plastikowej wykładzinie, w meczu z czwartoligowcem będzie podobnie - chociaż póki co 0-0
TT over 1,5 @2,27 za drobniaki

zapiszcie sobie w zeszytach ten klub dobrze2

oni zaczynają w kwietniu?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Originally Posted by akagi
Originally Posted by czuczu1910
Ja wiem ze z akademii nagle nie urodzi sie 11 tym bardziej w Legii ale ostatnio coś sucho z tymi talentami. Ja wiem ze w L oczekuje sie mistrzostwa co roku ale czy Pasquato, Chukwu (czy jakos tak) Astiz Eduardo i kilku innych asow to gwarancja mistrza Ja wiem, że nie Ty wiesz, że nie nawet Jaga wie, że to nie klucz do sukcesu. Bo z tych grajków ani mistrza ani kasy z nastepnego transferu

Transfery czuczu, to jest zawsze ryzyko i to nie tylko w Legii.

Astiz...
Po prostu w odpowiednim momencie przechodził Łazienkowską z tragarzami. smile
A z Eduardo jeszcze będzie pożytek w grze, chociaż faktycznie na nich już Legia nie zarobi.

Ale zarobi na innych. smile
Zawsze mnie beda zastanawialy takie w/w transfery bo ani gry ani kasy Co poeta miał na myśli?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Originally Posted by pawel01979
Originally Posted by burbon
Originally Posted by burbon
Team Thoren - mówi sie w Svenska, że atakują w tym roku drugą ligę, aktywni zimą w ściąganiu zawodników, przejrzałem kogo ściągnęli..maja nawet uczestnika LM z 2015 roku smile
w dwóch ostatnich sparach, trochę postrzelali..
liczę, że dziś na plastikowej wykładzinie, w meczu z czwartoligowcem będzie podobnie - chociaż póki co 0-0
TT over 1,5 @2,27 za drobniaki

zapiszcie sobie w zeszytach ten klub dobrze2

oni zaczynają w kwietniu?

8.04 z Grekami na wyjeździe..

Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
[Linked Image from img.joemonster.org]
laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Kura
zgadza się, ale patrząc od strony słabszych klubów gdzie w kasie się nie przelewa wiadomo, że ciężko o planowanie długofalowe nawet jeżeli miałoby to przynieść większy zysk za parę lat

I koło się zamyka. smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
Originally Posted by alfa
wygląda sympatycznie

[Linked Image from img.joemonster.org]
ale widać diabełka w oczach

Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
G
Ste(fix)
Ste(fix)
G Offline
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
polecam wam mecz Parnu JK Vaprus - Tammeka Tartu i ze Tammeka wygra przynajmniej 2 golami

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by czuczu1910
Zawsze mnie beda zastanawialy takie w/w transfery bo ani gry ani kasy Co poeta miał na myśli? [/quote]

Ja to obserwuję z perspektywy trybun czy monitora i jak grajki grają dobrze to mnie jest obojętne po ile mają lat.

Ale jak grają źle, to wtedy zwracam uwagę. smile

W klubie siedzą ludzie którzy za to odpowiadają.
Jest prezes-właściciel który to akceptuje ryzykując swoją kasą.

Mnie jako malutkiego sponsora klubu poprzez karnety i gadżety interesuje głównie wynik sportowy. smile




Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199


fajny pierwszy kawałek, przede wszystkim skaczący bufet foki w białej podkoszulce...

Strona 36 z 131 1 2 34 35 36 37 38 130 131

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1