akagi a jaką masz gwarancję że za 3-4 lata Legia sprzeda takiego piłkarza zagranicę za grubą kasę?
Oczywiście że nie ma żadnej. To jest biznes dużego ryzyka, ale umówmy się, że jeżeli jesteś w miarę rozpoznawalny w Europie, to łatwiej ci kogoś sprzedać za satysfakcjonującą kasę.
Może trochę z innej beczki, ale zobacz Kura na Czerczesowa. Zdobył z Legią mistrza i został trenerem drużyny gospodarza MŚ.
To tak działa Kura.
myślę ze to nie jest dobry przyklad bo popatrz na innych trenerów, nasza liga jest postrzegana jak liga przygłupów, przez występy w pucharach itp Tylko reprezentacja ratuje wizerunek polskiej piłki na czem także zyskuje Ekstraklasa
akagi a jaką masz gwarancję że za 3-4 lata Legia sprzeda takiego piłkarza zagranicę za grubą kasę?
Oczywiście że nie ma żadnej. To jest biznes dużego ryzyka, ale umówmy się, że jeżeli jesteś w miarę rozpoznawalny w Europie, to łatwiej ci kogoś sprzedać za satysfakcjonującą kasę.
Może trochę z innej beczki, ale zobacz Kura na Czerczesowa. Zdobył z Legią mistrza i został trenerem drużyny gospodarza MŚ.
To tak działa Kura.
zgadza się, ale patrząc od strony słabszych klubów gdzie w kasie się nie przelewa wiadomo, że ciężko o planowanie długofalowe nawet jeżeli miałoby to przynieść większy zysk za parę lat
Team Thoren - mówi sie w Svenska, że atakują w tym roku drugą ligę, aktywni zimą w ściąganiu zawodników, przejrzałem kogo ściągnęli..maja nawet uczestnika LM z 2015 roku w dwóch ostatnich sparach, trochę postrzelali.. liczę, że dziś na plastikowej wykładzinie, w meczu z czwartoligowcem będzie podobnie - chociaż póki co 0-0 TT over 1,5 @2,27 za drobniaki
Ja wiem ze z akademii nagle nie urodzi sie 11 tym bardziej w Legii ale ostatnio coś sucho z tymi talentami. Ja wiem ze w L oczekuje sie mistrzostwa co roku ale czy Pasquato, Chukwu (czy jakos tak) Astiz Eduardo i kilku innych asow to gwarancja mistrza Ja wiem, że nie Ty wiesz, że nie nawet Jaga wie, że to nie klucz do sukcesu. Bo z tych grajków ani mistrza ani kasy z nastepnego transferu
Transfery czuczu, to jest zawsze ryzyko i to nie tylko w Legii.
Astiz... Po prostu w odpowiednim momencie przechodził Łazienkowską z tragarzami. A z Eduardo jeszcze będzie pożytek w grze, chociaż faktycznie na nich już Legia nie zarobi.
Team Thoren - mówi sie w Svenska, że atakują w tym roku drugą ligę, aktywni zimą w ściąganiu zawodników, przejrzałem kogo ściągnęli..maja nawet uczestnika LM z 2015 roku w dwóch ostatnich sparach, trochę postrzelali.. liczę, że dziś na plastikowej wykładzinie, w meczu z czwartoligowcem będzie podobnie - chociaż póki co 0-0 TT over 1,5 @2,27 za drobniaki
Ja wiem ze z akademii nagle nie urodzi sie 11 tym bardziej w Legii ale ostatnio coś sucho z tymi talentami. Ja wiem ze w L oczekuje sie mistrzostwa co roku ale czy Pasquato, Chukwu (czy jakos tak) Astiz Eduardo i kilku innych asow to gwarancja mistrza Ja wiem, że nie Ty wiesz, że nie nawet Jaga wie, że to nie klucz do sukcesu. Bo z tych grajków ani mistrza ani kasy z nastepnego transferu
Transfery czuczu, to jest zawsze ryzyko i to nie tylko w Legii.
Astiz... Po prostu w odpowiednim momencie przechodził Łazienkowską z tragarzami. A z Eduardo jeszcze będzie pożytek w grze, chociaż faktycznie na nich już Legia nie zarobi.
Ale zarobi na innych.
Zawsze mnie beda zastanawialy takie w/w transfery bo ani gry ani kasy Co poeta miał na myśli?
Team Thoren - mówi sie w Svenska, że atakują w tym roku drugą ligę, aktywni zimą w ściąganiu zawodników, przejrzałem kogo ściągnęli..maja nawet uczestnika LM z 2015 roku w dwóch ostatnich sparach, trochę postrzelali.. liczę, że dziś na plastikowej wykładzinie, w meczu z czwartoligowcem będzie podobnie - chociaż póki co 0-0 TT over 1,5 @2,27 za drobniaki
zgadza się, ale patrząc od strony słabszych klubów gdzie w kasie się nie przelewa wiadomo, że ciężko o planowanie długofalowe nawet jeżeli miałoby to przynieść większy zysk za parę lat