|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
i tak wiem, że będziemy świętować w maju
zbyt równy, zbyt mocny skład na tle reszty, ta wtopa to tylko pokazanie absurdu tej ligi
po Lechii sezon temu też mieliśmy się nie pozbierać, a w tym po 1-4 na Arce to hoho... wy robicie tragedie, a to tylko przegrana
bez znaczenia czy 0-1 czy 1-9 i przez taką pewność siebie i pisanie o tym, mistrzem nie będziecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
ale obrona dalej głupi głupszy tylko gdzie jędza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
i tak wiem, że będziemy świętować w maju
zbyt równy, zbyt mocny skład na tle reszty, ta wtopa to tylko pokazanie absurdu tej ligi
po Lechii sezon temu też mieliśmy się nie pozbierać, a w tym po 1-4 na Arce to hoho... wy robicie tragedie, a to tylko przegrana
bez znaczenia czy 0-1 czy 1-9 i przez taką pewność siebie i pisanie o tym, mistrzem nie będziecie  masz racje na linie na chodniku też nie nadeptujesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Końcówka dla Lechii. Przydałby się drugi gol po przerwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
i tak wiem, że będziemy świętować w maju
zbyt równy, zbyt mocny skład na tle reszty, ta wtopa to tylko pokazanie absurdu tej ligi
po Lechii sezon temu też mieliśmy się nie pozbierać, a w tym po 1-4 na Arce to hoho... wy robicie tragedie, a to tylko przegrana
bez znaczenia czy 0-1 czy 1-9 i przez taką pewność siebie i pisanie o tym, mistrzem nie będziecie  masz racje na linie na chodniku też nie nadeptujesz? Trzeba myśleć o następnym spotkaniu a nie marzyć o tym co będzie w maju co będzie w maju to będzie w maju ale wtedy to już będziecie pisać o tym jak was oszukali sędziowie albo będzie zrzucać na wszystko inne a nie na swoje umiejętności  Galataa2222222222222222222222
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
3 hiszp 67min cornelia-lleida po gola w meczu 1.96  90+2 boooooom 1-0 !!!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
kurde 1 roga kfc zabraknie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
3 hiszp 67min cornelia-lleida po gola w meczu 1.96  90+2 boooooom 1-0 !!!!!  fito miranda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10 |
United na Słonecznej  wszystko możliwe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Biczu Boston da rade? poki co w pape
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
a o czym Legia będzie pisać? bo ja całe życie słyszę o zabranym mistrzostwie, które kupiliście w latach 90tych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
kurde 1 roga kfc zabraknie chyba im bardziej na golach zależało niż na rogach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Wszyscy wiemy za to co będzie dwa miesiace po maju. Pojadą na mecz eliminacyjny LM do zespolu Karpaty Lwiw i wróca ogoleni ponieważ sędziego w takim meczu trudno jest opłacic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu Boston da rade? poki co w pape Czikago w tym sezonie to niewypał przegrywają z ogórkami żeby wygrać później z kozakami
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Gomis tak się przestraszył kręcenia wora od Bicza,że jak strzelił Gumus dla Galaty na 2-1 to i tak krzyczał,że to jego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a o czym Legia będzie pisać? bo ja całe życie słyszę o zabranym mistrzostwie, które kupiliście w latach 90tych Historie zostawmy dla Historyków to ludzie z Białego zawsze żyją Legią nie na odwrót ja nie jestem jakimś wielkim fanem Legii po prostu mieszkam w Warszawie ale jak się czyta wasze ciągłe teksty co ta Legia zrobiła i jaka jest słaba to się śmiać chce a mistrza jak nie było tak nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,161 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,161 Likes: 9 |
Uffff Lyon w koncu dowiezli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
ciekawe, przełączam a tam 4:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Gomis tak się przestraszył kręcenia wora od Bicza,że jak strzelił Gumus dla Galaty na 2-1 to i tak krzyczał,że to jego.  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10 |
Wszyscy wiemy za to co będzie dwa miesiace po maju. Pojadą na mecz eliminacyjny LM do zespolu Karpaty Lwiw i wróca ogoleni ponieważ sędziego w takim meczu trudno jest opłacic. nieeeee
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|