|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10 |
dzisiaj może bracia Niemcy dla swojej większości narodowej ukłon zrobią Kebaby @4,40 dnb
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
Witam,
na dzisiaj Kebaby - 1x + Barka
Dziękuję za uwagę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10 |
dobra tam..było minęło, itd.. co tam dzisiaj gramy ?? nie mam natchnienia zaraz wychodze w miasto a nad czw-niedz pomysle wieczorkiem to sie poda  degrengolada polskiej młodzieży.. o 13 w miasto... o 13 w miasto to Forty ruszał w czasach prohibicji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
forty co to jest "liczba celów" ? celne strzaly nie bardzo za mala linia to translator z czeskiego,chodzi o gole oczywiscie jak czasami sledze ich onlajny to jest polew
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10 |
Witam,
na dzisiaj Kebaby - 1x + Barka
Dziękuję za uwagę i już po kwicie Aker..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
dobra tam..było minęło, itd.. co tam dzisiaj gramy ?? nie mam natchnienia zaraz wychodze w miasto a nad czw-niedz pomysle wieczorkiem to sie poda  degrengolada polskiej młodzieży.. o 13 w miasto... o 13 w miasto to Forty ruszał w czasach prohibicji  burbonik ty mozesz byc mlodzy ode mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
forty co to jest "liczba celów" ? celne strzaly nie bardzo za mala linia to translator z czeskiego,chodzi o gole oczywiscie jak czasami sledze ich onlajny to jest polew oni maja taki sam z naszego
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10 |
 2-2 @5,10 Tjan dżin
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
dobra tam..było minęło, itd.. co tam dzisiaj gramy ?? nie mam natchnienia zaraz wychodze w miasto a nad czw-niedz pomysle wieczorkiem to sie poda  degrengolada polskiej młodzieży.. o 13 w miasto... o 13 w miasto to Forty ruszał w czasach prohibicji  burbonik ty mozesz byc mlodzy ode mnie  może tak być,ale nie na pewno
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Trochę martwi bo u Chinoli takie gwiazdy jak Modeste Witsel i Pat u Jenobukow same nołnejmy:) oby nazwiska i doświadczenie nie gralo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
forty co to jest "liczba celów" ? celne strzaly nie bardzo za mala linia to translator z czeskiego,chodzi o gole oczywiscie jak czasami sledze ich onlajny to jest polew oni maja taki sam z naszego wjechali w latach 1995-1997? na Katowicki profesjonal (wtedy) na dworcu hokeisci zespolow 1 ligi sparty ,pardubic i ciupali za grubeeeeeee pieniadze x po 2-3kolejkach zorientowali sie i nadal kombinowali tym razem podstawiali ludzi ,ci znow limity kabaret ale eldorado mieli przez 2-3latka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
Teraz w Czechach, nawet u ziemniaka musisz się wylegitymować
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
Teraz w Czechach, nawet u ziemniaka musisz się wylegitymować w jakim celu, żeby sprawdził pełnoletność?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
Musisz byc zarejestrowanym graczem,aby zlozyc zaklad
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
Teraz w Czechach, nawet u ziemniaka musisz się wylegitymować kolega poprosil mnie dawno temu jak fortuna zaczynala "plec" siec punktow jak glodny pajak  i chcial zainwestowac grubszy cash ,pewne bylo ze go zablokuja w 1 punkcie . Pozbieralem znajomych (okolo 10osob) pula podzielona na te osob kazdy kase do reki rozwiezlismy wszystkich po pobliskich punktach juz od 6-7.00 i jak tylko otworzyli w tym samym momencie cala "10" grala ten sam mecz za ta sama kase ,system nie wychwycil teraz byloby gorzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509 |
Trochę egzotyki, song lam dnb
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
forty ,burboniasty starszy ale nie duzy handicap 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
kur.....niech was szl. trafi sts blokada,fortuna blokada a 3.5ov ht bym pobral na lotwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10 |
kur.....niech was szl. trafi sts blokada,fortuna blokada a 3.5ov ht bym pobral na lotwie tu lejt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|