|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja im kibicowałem od czasu jak grał tam Graeme Le Saux jeśli wiesz kto to jest bez wikipedi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
ja im kibicowałem od czasu jak grał tam Graeme Le Saux jeśli wiesz kto to jest bez wikipedi  nazwisko gdzieś widziałem ale nie poznałbym
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Witam!Z mojej strony na dziś to combo: Monaco+Vejle+TNS+Fort.Dusseldorf (3Niemcy)@4,24 bez podatku Biczu jak możesz podaj jakieś duble Ew. Triple z hokeja na dziś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kazań+Plzen Cska+Ska Herning+Salzburg Herning+Eisbaren EHC RED BULL MUNCHEN+ADLER MANNHEIM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja im kibicowałem od czasu jak grał tam Graeme Le Saux jeśli wiesz kto to jest bez wikipedi  nazwisko gdzieś widziałem ale nie poznałbym Napiszemy protest żeby zmienić Ci avatar na ![[Linked Image from upload.wikimedia.org]](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/16/Standaard_Nederlandsche_SS.svg/1200px-Standaard_Nederlandsche_SS.svg.png)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
ja im kibicowałem od czasu jak grał tam Graeme Le Saux jeśli wiesz kto to jest bez wikipedi  nazwisko gdzieś widziałem ale nie poznałbym Napiszemy protest żeby zmienić Ci avatar na ![[Linked Image from upload.wikimedia.org]](https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/16/Standaard_Nederlandsche_SS.svg/1200px-Standaard_Nederlandsche_SS.svg.png) 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,189 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,189 Likes: 9 |
Szanowny Panie, Decyzja o zamknięcu rynku dla Polaków wynika niestety z braku możliwości zaoferowania metod płatności. Jedna metoda płatności jaką było EcoPayz okazała się niewystarczająca i niestety zmuszeni jesteśmy z tego powodu nie oferować już usług polskim klientom. Jest to niestety spowodowane zmianami prawnymi w Polsce. W przypadku pytań prosimy o kontakt. Pozdrawiamy, Załoga Dafabet Nie wiadomo o co chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,693 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,693 Likes: 10 |
Kelly Familly przyjeżdżają do Polski!!!!!!!!!!!! BOSKO!!!!!!!!!!!! Kiedy Jacenty zapuka do mych drzwi ?  już widzę nie możesz się doczekać;) Spokojnie , już zlecilem osobom w Polsce kupno i wysyłke
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Kelly Familly przyjeżdżają do Polski!!!!!!!!!!!! BOSKO!!!!!!!!!!!! Kiedy Jacenty zapuka do mych drzwi ?  już widzę nie możesz się doczekać;) Spokojnie , już zlecilem osobom w Polsce kupno i wysyłke Biczu spragniony rezerwa mu się świeci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie powiem żebym się dziś nie napił
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Piast  Lech  Jaga nie dzis ale tez  !!! A gdzie Cracovia i Legia? obie graja z takimi rywalami, ze bez boksowania musza dac rade 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Kazań+Plzen Cska+Ska Herning+Salzburg Herning+Eisbaren EHC RED BULL MUNCHEN+ADLER MANNHEIM Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Munchen dzisiaj hokej stawka 9/10 ! moze Eisbaren sprobujemy jeszcze bo przewage dosc duza mieli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kazań+Plzen Cska+Ska Herning+Salzburg Herning+Eisbaren EHC RED BULL MUNCHEN+ADLER MANNHEIM Dzięki Pilzno+Ska+Zvolen
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Kelly Familly przyjeżdżają do Polski!!!!!!!!!!!! BOSKO!!!!!!!!!!!! Kiedy Jacenty zapuka do mych drzwi ?  już widzę nie możesz się doczekać;) Spokojnie , już zlecilem osobom w Polsce kupno i wysyłke w Lidlu po 99 ajne liter
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kelly Familly przyjeżdżają do Polski!!!!!!!!!!!! BOSKO!!!!!!!!!!!! Kiedy Jacenty zapuka do mych drzwi ?  już widzę nie możesz się doczekać;) Spokojnie , już zlecilem osobom w Polsce kupno i wysyłke w Lidlu po 99 ajne liter W Kauflandzie po 89 widziałem tydzień temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Munchen dzisiaj hokej stawka 9/10 ! moze Eisbaren sprobujemy jeszcze bo przewage dosc duza mieli Munchen i Herning na papierzewyglądają najpewniej z dziś. Jakie zdanie odnośnie dzisiejszego półfinału w Polsce? Wygra po raz pierwszy gość?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Munchen dzisiaj hokej stawka 9/10 ! moze Eisbaren sprobujemy jeszcze bo przewage dosc duza mieli Munchen i Herning na papierzewyglądają najpewniej z dziś. Jakie zdanie odnośnie dzisiejszego półfinału w Polsce? Wygra po raz pierwszy gość? po tym co widzialem wczoraj, obawiam sie ze moze sie tak zdarzyc, jestesmy zle przygotowani fizycznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
taa... tylko jeden z nich grał w ostatnim meczu..ale...
|
|
|
Link skopiowany do schowka