|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Jednak Kot stabilniejszy i lepiej skoczył w prologu zyła dtugi po Stochu z naszych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Stoch idzie po wazon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Kamil Stoch kolekcjoner wazonów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
https://sportowefakty.wp.pl/skoki-n...ecydowane-stop-to-byla-parodia-skokow-koNorwegowie skakali fenomenalnie, ale i na ich zwycięstwie jest mała łyżka dziegciu. Wróćmy do skoków pierwszej grupy finałowej kolejki. Jury rozpoczyna asekuracyjnie z belki startowej o nr 8. Wiatr pod narty cichnie, ba zaczyna nawet zawiewać z góry skoczni. Tymczasem Domen Prevc, Andreas Wellinger czy Piotr Żyła zostają puszczeni na pożarcie. Nagle przed skokiem Daniela Andre Tande jury robi krótką przerwę i podnosi rozbieg aż do nr 12. Dlaczego takiej decyzji nie podjęto kilka chwil wcześniej? Na to pytanie niech każdy odpowie już sobie sam. Nie pamiętam zawodów, by w walce o podium, nawet na mamucie, liczyły się reprezentacje, w których skoczkowie zawalili przynajmniej po jednej próbie, a różnice były tak gigantyczne. Nie ogląda się dobrze zawodów, gdy przed ostatnią grupą Norwegowie nie muszą nawet skakać, by zapewnić sobie triumf, a za czołową trójką grupa pościgowa jest tak daleko, że nawet przeskoczenie obiektu nie pomogłoby im.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
dzis skoki
Johanson 2,20 Stoch 4,0
kusi brac kamila, kurs bdb fajny, ale zeby jury nie robili hocków klocków
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Największy sukces w historii polskiego short-tracku! Natalia Maliszewska wicemistrzynią świata Natalia Maliszewska dokonała niemożliwego! Polka zdobyła pierwszy medal dla Polski w historii MŚ w short-tracku. Na 500 m przegrała tylko z mistrzynią olimpijską z Pjongczangu.
Nasze dziewczyny rozkręciły się po Igrzyskach. Najpierw Żuk, teraz Maliszewska
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
dzis skoki
Johanson 2,20 Stoch 4,0
kusi brac kamila, kurs bdb fajny, ale zeby jury nie robili hocków klocków bedzie pewnie jak wczoraj, zeby johansonn jak najwiecej mogl odrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Stoch jest nisko w klasyfikacji lotów i bedize startował z niskim numerem I tu się mylisz. Ostatni konkurs będzie się odbywał w kolejności odwrotnej do zajmowanych miejsc w RawAir. Jednak się nie myliłem. Stoch dzisiaj startuje że środka stawki. Numer 24 na 40 występujących w 1 serii
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
To jest niemożliwe co Norwegowie wyprawiają u siebie. To co robi jury to tragedia. Trudno w to uwierzyć, ale Norwegowie przekonali szefów FIS, żeby finałową kolejkę niedzielnych zmagań przeprowadzić według kolejności klasyfikacji Raw Air po 15 z 16 skoków, a nie na podstawie wyników z pierwszej serii niedzielnych zawodów. Już teraz można przypuszczać, że takie zasady wywołają na skoczni chaos jakiego nie było od lat. za: https://sportowefakty.wp.pl/skoki-n...es-czas-na-finalowy-konkurs-raw-air-z-wi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
czyli co, pierwsza kolejke Kamil bedzie skakal w srodku stawki, a Johanson jako jeden z ostatnich, a w ostatniej rundzie Kamil jako ostatni? Powinni obie rundy skakac wedlug kolejnosci tej klasyfikacji wtedy byloby sprawiedliwie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Jak informują organizatorzy RawAir w Vikersund, finałowa seria konkursu odbędzie się jednak tradycyjnie, w kolejności na podstawie wyników I rundy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Mocno średnio Kamil w 1.skoku. Oby Johansson nie zaszalał za bardzo bo będzie smród
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Johansson odrobił 16pkt, zostało niemal 40. Nie jest źle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Johansson spodziewałem się dalszego lotu. Nie było petardy. Stoch w drugim w okolice 230-225 powinno wystarczyć do ro er
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Raw Air i Kryształowa Kula ! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|