|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
przyznam, że przypuszczałem - jak zawsze - że Legia będzie dość słaba w tym sezonie/rundzie
ale to jest szorowanie ryjem po dnie, jeśli nie sfrajerzymy to tytuł jest do wzięcia, nie musimy się oglądać już na nikogo, za moment będą praktycznie 2 mecze "przewagi" nad resztą, 9 kolejek do końca...... ale to i tak kurwa się skomplikuje z jakąś Koroną Legia potrzebuje trenera jak ten Ruski, co to krzyknie, pogoni i szacunek ma, a nie jakiś Józek Łańuch co to juniorów trenował
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
no ja wiem, że to wszystko pokręci się jeszcze 100 razy, teraz już trzeba ostrożnie z rysowaniem tabeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
z kim ja mam w ogóle zakłady?
TEO o MP (albo h2h Legia-Jaga było? nie pamiętam już) Biczu o MP TEO i Craax h2h L-L-J (no czyli w sumie dziś już o MP) Ze mną h2h Ja Ty Craax MP Legia Jaga Lech
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
musze cie zmartwić Tazen w Lubinie zostawiacie minimum 2 pkt Zagłębie jak rumiany przejął stery straszna mizeria
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Racja Master jakby wtedy Stasiek nie odszedł to Legia byłaby już w innej galaktyce a tak to się męczą niemiłosiernie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Pedroooooooooooooooooooooooooooooooo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
przyznam, że przypuszczałem - jak zawsze - że Legia będzie dość słaba w tym sezonie/rundzie
ale to jest szorowanie ryjem po dnie, jeśli nie sfrajerzymy to tytuł jest do wzięcia, nie musimy się oglądać już na nikogo, za moment będą praktycznie 2 mecze "przewagi" nad resztą, 9 kolejek do końca...... ale to i tak kurwa się skomplikuje z jakąś Koroną Legia potrzebuje trenera jak ten Ruski, co to krzyknie, pogoni i szacunek ma, a nie jakiś Józek Łańuch co to juniorów trenował Jerzy Brzęczek? ewentualnie Hajto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Legia zawsze grała słabo przed kadrą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
przyznam, że przypuszczałem - jak zawsze - że Legia będzie dość słaba w tym sezonie/rundzie
ale to jest szorowanie ryjem po dnie, jeśli nie sfrajerzymy to tytuł jest do wzięcia, nie musimy się oglądać już na nikogo, za moment będą praktycznie 2 mecze "przewagi" nad resztą, 9 kolejek do końca...... ale to i tak kurwa się skomplikuje z jakąś Koroną Legia potrzebuje trenera jak ten Ruski, co to krzyknie, pogoni i szacunek ma, a nie jakiś Józek Łańuch co to juniorów trenował Jerzy Brzęczek? ewentualnie Hajto  Papież 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Legia zawsze grała słabo przed kadrą  mogli powiedzieć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
18 minut dostaje Lewandowski w ramach rozgrzewki przed Nigerią
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
BKS! Hajto? Gość w podartych portkach a`la zbuntowany 17 latek, opowiadający jak to wydał miliony na zabawę, mający przeszłość ze szmuglowaniem papierosów do Rajchu (chyba już po tym wydaniu mulionów na zabawę), będący bohaterem memów i żartów? Może nadać się do opowiadania bajek w prokramach kawowy futbol i opowiadania składów zamiast komentowania meczu, ale nie do trenowania zespołu seniorów, który aspiruje by grać w LM!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wszystko można zawsze jakoś wytłumaczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
BKS! Hajto? Gość w podartych portkach a`la zbuntowany 17 latek, opowiadający jak to wydał miliony na zabawę, mający przeszłość ze szmuglowaniem papierosów do Rajchu (chyba już po tym wydaniu mulionów na zabawę), będący bohaterem memów i żartów? Może nadać się do opowiadania bajek w prokramach kawowy futbol i opowiadania składów zamiast komentowania meczu, ale nie do trenowania zespołu seniorów, który aspiruje by grać w LM! nic dodać, nic ująć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Stasiek Wróć ! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
BKS! Hajto? Gość w podartych portkach a`la zbuntowany 17 latek, opowiadający jak to wydał miliony na zabawę, mający przeszłość ze szmuglowaniem papierosów do Rajchu (chyba już po tym wydaniu mulionów na zabawę), będący bohaterem memów i żartów? Może nadać się do opowiadania bajek w prokramach kawowy futbol i opowiadania składów zamiast komentowania meczu, ale nie do trenowania zespołu seniorów, który aspiruje by grać w LM! dobry trener. ja bym zaryzykował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
bardziej miałem na myśli pokazanie przykładu średniej drużyny bez wielkich gwiazd w zespole
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|