|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,016 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,016 Likes: 12 |
2 czy 5 milionów PLN to jest żart. Z resztą kwota nic jemu nie zmieni ale dla mnie powinna być ogromna. Dosłownie taka żeby Państwo bardzo zabolało
Co do tego co przeżył to zamknęli to w 2000 więc to już nie były czasy znęcania się. Siedział kupę lat pewnie na zamku(Nie czytałem dłuższych wypowiedzi ale na pewno musiało tak być.mam znajomego który był przez lata dyrektorem więzienia i przez niego(imprezy) też wielu klawiszy. Wiec sporo o tym wiem i to co bylo w latach przed 90-95 to byl kosmos
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
No jak był skazany za gwałt i zabójstwo 15 latki to miał tam przejebane.
Tronku on mówił, że wisiał już ale odcięli go współwięźniowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
No jak był skazany za gwałt i zabójstwo 15 latki to miał tam przejebane.
Tronku on mówił, że wisiał już ale odcięli go współwięźniowie Nie wiedziałem, mega straszne czasy chłop przeżył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,016 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,016 Likes: 12 |
Zakladajac ze by poszedl siedziec w 70 - 80 to nie na o czym moeic bo juz dawno by nie żył pewnie. Po zmianach to takie osoby raczej trzyma się w ochronkach. No na początku na przejściowe ale wtedy można sobie wymyśleć bez problemu za co siedzisz i nikt tego nie może sprawdzić.pozniej zamek i są chronieni na maxa. Trochę żart ale tak jest. Przy tych paragrafami polotwarty dostają dość późno ale tam już ich nikt nie to nie bo każdy chce iść na wokande i wracać do domu.chociaz czasem trafiają się szaleńca którzy boją się wyjść na wolność (Z opowiadań)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Nie wiem nie znam osobiście żadnego klawisza znam jedynie opowieści kolegi którego bliska rodzina jest klawiszem. Ponoć niszczy już Niby klawisze też przekazują innym za co delikwent siedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,016 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,016 Likes: 12 |
Na przejściowce jeśli to robi no to tak nie halo raczej i gdyby się ktoś nawyzszy dowiedział to za to można prace stracić Z drugiej strony każdy się jej trzyma więc za to na pewno nikt go nie podpierdoli
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,016 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,016 Likes: 12 |
A co sądzicie o tym http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...-operacje-przed-nim-dluga-rehabilitacja/ . Ja osobiście jakbym go kurwa znalazł to zrobiłbym debilowi dokladnie to samo co on psu. Tak wiem konsekwencje .Trudno dalb6m sobie rade. Kara za znęcanie się nad zwierzakiem i to co orzekają pl sądy to żart Ciekaw jestem jak Wy do tego podchodzicie i co myślicie bo Ja zam8wrzam bardzo dużo działać w tym kierunku.teraz jeszcze nie ma tyle czasu ale pod koniec roku się to zmieni
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,016 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,016 Likes: 12 |
A i jak czytam o takich debilach to zaluje ze nie ma w Polsce tak jak u Putina . Zsylka na Syberie czy do innego obozu gdzie już taka kurwa ma 1% szans że kiedyś wroci
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,016 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,016 Likes: 12 |
Tak wiem zachowuje się jak beto w USA prowadze monolog
Wejdźcie w ten link , przeczytajcie, Ja kocham zwierzaki ż resztą każdy z Was chyba miał rybki, chomika,kota czy psa. Reszte pozostawie bez komentarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ucinał bym ręce takim kurwom co molestują zwierzęta
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,016 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,016 Likes: 12 |
Biczu co do tej sytuacji to molestowanie chyba takie trochę nie na miejscu slowo
Sobota każdy coś tam wypił
Pod koniec roku lub na początku przyszłego na pewno zamierzam założyć fundację związana z dobrem zwierzaków.Zaluje że już teraz jej nie mam ale nie wszystko toczy się w życiu tak jak by się chcialo
Bo to już w myślach od jakichś 2-3 lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Złe słowo racja znęcanie się chyba odpowiednie Powinny być mega surowe kary dla takich deviantów
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Witam! Mito ov 0,5 + Albrex Nigata ov 1,5 @ 3,28 minus podatek Dawać tam nindże!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
dobrze, że skontrowałem. jak rumuńska pizda wygrała 1.seta powtórnie po kursie @10,25 za 50 zł także i tak na plusie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Witam! Mito ov 0,5 + Albrex Nigata ov 1,5 @ 3,28 minus podatek Dawać tam nindże! Ładne wejście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Witam kolegę mundurowego !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
[ Linked Image] dzisiaj golimy buków, Pany!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Witam kolegę mundurowego ! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|