Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 70 z 77 1 2 68 69 70 71 72 76 77
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013
Likes: 12
2 czy 5 milionów PLN to jest żart. Z resztą kwota nic jemu nie zmieni ale dla mnie powinna być ogromna. Dosłownie taka żeby Państwo bardzo zabolało

Co do tego co przeżył to zamknęli to w 2000 więc to już nie były czasy znęcania się. Siedział kupę lat pewnie na zamku(Nie czytałem dłuższych wypowiedzi ale na pewno musiało tak być.mam znajomego który był przez lata dyrektorem więzienia i przez niego(imprezy) też wielu klawiszy. Wiec sporo o tym wiem i to co bylo w latach przed 90-95 to byl kosmos

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
No jak był skazany za gwałt i zabójstwo 15 latki to miał tam przejebane.

Tronku on mówił, że wisiał już ale odcięli go współwięźniowie

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Kretol
No jak był skazany za gwałt i zabójstwo 15 latki to miał tam przejebane.

Tronku on mówił, że wisiał już ale odcięli go współwięźniowie

Nie wiedziałem, mega straszne czasy chłop przeżył blush

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013
Likes: 12
Zakladajac ze by poszedl siedziec w 70 - 80 to nie na o czym moeic bo juz dawno by nie żył pewnie. Po zmianach to takie osoby raczej trzyma się w ochronkach. No na początku na przejściowe ale wtedy można sobie wymyśleć bez problemu za co siedzisz i nikt tego nie może sprawdzić.pozniej zamek i są chronieni na maxa. Trochę żart ale tak jest. Przy tych paragrafami polotwarty dostają dość późno ale tam już ich nikt nie to nie bo każdy chce iść na wokande i wracać do domu.chociaz czasem trafiają się szaleńca którzy boją się wyjść na wolność (Z opowiadań)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Nie wiem nie znam osobiście żadnego klawisza znam jedynie opowieści kolegi którego bliska rodzina jest klawiszem. Ponoć niszczy już Niby klawisze też przekazują innym za co delikwent siedzi

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013
Likes: 12
Na przejściowce jeśli to robi no to tak nie halo raczej i gdyby się ktoś nawyzszy dowiedział to za to można prace stracić Z drugiej strony każdy się jej trzyma więc za to na pewno nikt go nie podpierdoli

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013
Likes: 12
A co sądzicie o tym http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...-operacje-przed-nim-dluga-rehabilitacja/ . Ja osobiście jakbym go kurwa znalazł to zrobiłbym debilowi dokladnie to samo co on psu. Tak wiem konsekwencje .Trudno dalb6m sobie rade.

Kara za znęcanie się nad zwierzakiem i to co orzekają pl sądy to żart


Ciekaw jestem jak Wy do tego podchodzicie i co myślicie bo Ja zam8wrzam bardzo dużo działać w tym kierunku.teraz jeszcze nie ma tyle czasu ale pod koniec roku się to zmieni

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013
Likes: 12
A i jak czytam o takich debilach to zaluje ze nie ma w Polsce tak jak u Putina . Zsylka na Syberie czy do innego obozu gdzie już taka kurwa ma 1% szans że kiedyś wroci

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013
Likes: 12
Tak wiem zachowuje się jak beto w USA prowadze monolog

Wejdźcie w ten link , przeczytajcie, Ja kocham zwierzaki ż resztą każdy z Was chyba miał rybki, chomika,kota czy psa. Reszte pozostawie bez komentarza

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Ucinał bym ręce takim kurwom co molestują zwierzęta

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,013
Likes: 12
Biczu co do tej sytuacji to molestowanie chyba takie trochę nie na miejscu slowo

Sobota każdy coś tam wypił


Pod koniec roku lub na początku przyszłego na pewno zamierzam założyć fundację związana z dobrem zwierzaków.Zaluje że już teraz jej nie mam ale nie wszystko toczy się w życiu tak jak by się chcialo

Bo to już w myślach od jakichś 2-3 lat

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Złe słowo racja
znęcanie się chyba odpowiednie
Powinny być mega surowe kary dla takich deviantów

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Witam!
Mito ov 0,5 + Albrex Nigata ov 1,5 @ 3,28 minus podatek
Dawać tam nindże!

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
Radwańska skontrowana @7

dobrze, że skontrowałem. jak rumuńska pizda wygrała 1.seta powtórnie po kursie @10,25 za 50 zł


także i tak na plusie...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
@witam

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
u kangura po o1,5 @1,57

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Originally Posted by Rangers02
Witam!
Mito ov 0,5 + Albrex Nigata ov 1,5 @ 3,28 minus podatek
Dawać tam nindże!
Ładne wejście puke

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Originally Posted by BKS
@witam
Witam kolegę mundurowego !

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
[Linked Image]

dzisiaj golimy buków, Pany!

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Rangers02
Originally Posted by BKS
@witam
Witam kolegę mundurowego !
piwo

Strona 70 z 77 1 2 68 69 70 71 72 76 77

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, rymoholik, aker, rafal08), 2,041 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,566
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1