|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
kur..........czytaja ten portal czy ki hu......? tylko wpis usuniety zaklad i wystawikli strzeli gola w pizde sobie wsadzcie ok. dzięki..nie skorzystam  Swiss o0,5 @1,87 ht
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Nieprawda. Ja grałem od 10 lat. Teraz wałki jakie mają miejsce to szok. Wychodziłem na minus może bardziej, ale jak grałem na tajperze to kilkaset tysięcy wyszedłem na swoje. Lecz teraz jakbym miał grać to nawet niema czego grać. Ale zrobiłem dobry myk. Podezaktywowałem wszystkie konta po czym dziwnym trafem dają mi częściej kasę bez depo abym aktywował  po czym znowu aktywuję i dezaktywuję i znowu  a krzakom internetowym jak mam urodziny to piszę maila że tego dnia mam urodziny to mi bukmacherzy dają od groma kasy, w sumie 5000 się nazbiera od wszystkich  nawet jeszcze nie dograłem wszędzie a mam w następnym miesiącu urodziny  Możecie mówić sobie co chcecie. Pokazać wam sprawozdanie ze zlimitowanego a następnie zablokowanego konta na bet? Pokazać wam smsa z kasą bez depo oraz aktywacją bukmachera z tej racji? Niebawem też pokażę jak piszę maila z okazji mych urodzin do bukmacherów oraz odpowiedź od nich. Ździwilibyście się nieźle gdybyście zobaczyli jak hojni są bukmacherzy dla swego gracza. Fakt faktem, że u internetowego bukmachera nie zdezaktywuję konta, bo oni jak dezaktywują to już nie odblokowują, natomiast u naszych ziemniaków jak najbardziej rzucają kasą kiedy się napisze, że chce się zdezaktywować. W internetowych gdzieniegdzie można się samowykluczyć okresowo. I tylko tak warto robić. Przypominam, że na forum wchodzą goście. Oni nie chcą się tu wypowiadać (domyślam się dlaczego), ale myślę, że niektórzy moje cenne rady mogą odebrać równie jak wy czyli negatywnie. A napisałem 100% prawdy. Nikt się nie orientuje co się dzieje z dramatem? Jakoś go nie widać dupe też pokażesz ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
kur..........czytaja ten portal czy ki hu......? tylko wpis usuniety zaklad i wystawikli strzeli gola w pizde sobie wsadzcie ok. dzięki..nie skorzystam  Swiss o0,5 @1,87 ht spox
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Dramat Polakow z U21.
A za godzine bedzie nastepny dramat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Medaliku, nie będzie tak źle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Pilka nozna - Spotkania towarzyskie - Rosja - Francja30092 spotkanie/liczba goli 2/+3.5 3.80 27.3. 17:50 -- --
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
co z tego jak mam tez Polaków u-21 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
karnego odebrali na skrwisyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
co z tego jak mam tez Polaków u-21  biorą to
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
U nas chyba naprawdę nie ma zaplecza, skoro u siebie nie potrafimy wygrać z Litwą. Tak będzie, jeśli w wieku 20 - 21 lat gwiazdki zajmą się "modą i ubiorem" zamiast treningiem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
co z tego jak mam tez Polaków u-21  biorą to Boczek ma tam overa chyba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
Dramat Polakow z U21.
A za godzine bedzie nastepny dramat. Ssaczu dramat to bedzie mundial . Ja sie nie łudze uwazam ze z grupy nie wyjdziemy Z kolumbia to bedzie sromotny wpierdol jak zagraja chocby 70% tego co z francja rozmontuja nas jak tralala blaszczu bez "18" kadrowej w klubie grosik zmienil trenera i poki co go nie widzi w skladzie krzycha bez komentarza i jeszcze trenera jedzie ze go sciagnal sam robert meczu nie wygra ale wiadome tak pisze a w czerwcu boksowanie zapewne i "moze sie uda " 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Za wcześnie, sprzedawane są te po 20
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643 |
Za wcześnie, sprzedawane są te po 20 to teraZ wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Zakutasili. Szacun dla pacynek Michniewicza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
Pilka nozna - Spotkania towarzyskie - Rosja - Francja30092 spotkanie/liczba goli 2/+3.5 3.80 27.3. 17:50 -- -- skubancu jam ten sam mecz ale bts/2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|