|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[b][color:"red"]1:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Orlando - Seattle[/color] [color:"blue"]1:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Toronto - Philadelphia[/color] [color:"red"]1:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Washington - Indiana[/color] [color:"blue"]1:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Boston - Charlotte[/color] [color:"red"]1:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New Jersey - Utah[/color] [color:"blue"]2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Miliwaukee - Houston[/color] [color:"red"]2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> San Antonio - Phoenix[/color] [color:"blue"]3:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Denver - New York[/color] [color:"red"]4:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Porland - LA Lakers 4:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Sacramento - Detroit[/color] [color:"red"]4:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> LA Clippers - Dallas[/color]
========================================
- pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
przepraszam ze w tym temacie ale nie wiem gdzie
Mozecie mi pomoc kiedys w toto-mixie mozna bylo stawiac ktory gracz zdobedzie wiecej pkt a teraz tego nie ma i cholerka szkoda nie wiecie czy bedzie albo u jakiego buka takie cos jest ??? z gory dzienki
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ja w tym sezonie nie widziałem tego jeszcze nigdzie.
Przypusczam że z czasem pojawi sie taka oferta u buków, jednak trzeba będzie jeszcze troche poczekać aż sezon bardziej sie rozkręci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392 |
W BWIN jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
mam pyatnie czemu w bet and win jest cos takiego?: Spread 01:05 Indiana Pacers +5 1.91 Washington Wizards -5 1.91
i np:
Spread 01:05 Philadelphia 76ers +2,5 1.91 Toronto Raptors -2,5 1.91
w jednym jest spread 2,5 czy tez 4,5 czy 9,5 a w niektorych sa cale l;iczby bez polowek. ma to jakies znaczenie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Loca15 oczywiście, że ma znaczenie. Jeżeli masz hc np. -4.5 to w tym przypadku nie może paść remis po doliczonych punktach dla przeciwnej drużyny. Przykład: Washington wygrywa z Indianą 95-90. Po doliczeniu punktów dla Indiany jest remis - w tym przypadku w każdym buku jest zwrot. Jeżeli handicap byłby połówkowy to wtedy remis nie wchodziw rachube. Na dzisiaj kontynuacja myśli. [ Linked Image] vs. [ Linked Image] To co dzieje się z Tłokami jest nie do pomyślenia. Ja rozumie, że odejście Big Bena mogło osłabić zespół, ale żeby grać taką kiszke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ostatni mecz z Utah przegrali na własne życzenie niewykorzystując akcji w końcówce spotkania. Mam nadzieje, że gracze z Detroit powoli będą się rozgrywać. Mam nadzieje, że w tym spotkaniu Nazr Mohammed pokaże jeszcze bardziej na co go stać. Nie zawodzą jak narazie Hamilton i Billups, aczkolwiek ich skuteczność mogła by być lepsza. Pistonsi o mały włos a wygraliby z Utah, którzy w tym sezonie spisują się lepiej od Sacramento. Detroit wkońcu musi wygrać jakiś mecz z solidną przewagą. Moim zdaniem dzisiaj bardzo się zmobilizują i udowodnią na co ich stać. Co do [color:"red"]Kings[/color] to mają oni ciekawą statystykę LWLW i dzisiaj liczę na ich kolejną porażkę. Sacramento gra troche bardziej zespołowo i punkty zdobywają wszyscy, ale dzisiaj im to nie pomoże. Warto zagrać Detroit Pistons, bo jak oni zaczną być w gazie to takich kursów na nich nie złapiemy. Będę na pewno próbował do skutki i wiem, że mi się to uda. Detroit Pistons ML @2.03 Pinnacle stawka: 3/10 Typy podane/trafione: 2/1 Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [color:"red"] Przepraszam za edycję, ale Detroit grają dziś z Sacramento a nie San Antonio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/color]
Last edited by kewin; 08/11/2006 11:45.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Pytasz poważnie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Te liczby oznaczają ile punktów dana drużyna dostaje (lub sobie odejmuje) na starcie. Washington Wizards -5 oznacza, że do wygrania kuponu Wizards muszą wygrać przynajmniej 6 punktami, jak wygrają 5 jest zwrot a jak mniejszą ilością lub przegrają to oczywiście porażka. Przy połówkowych po prostu nie ma zwrotów. A dlaczego są połówkowe i całe liczby? Normalny ruch linii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
W przypadku calych liczb czyli 5 7 albo 10, mozesz miec zwrot, w przypadku polowek 5,5 czy 8,5 przegrywasz badz wygrywasz, nie ma zwrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392 |
Przykład: Washington wygrywa z Indianą 95-90. Po doliczeniu punktów dla Indiany jest remis - w tym przypadku w każdym buku jest zwrot. a nie zgodze sie ze w kazdym buku bo np w GB jak HC bedzie remiswoy to kupon jest wygrany po kursie jaki dales ten HC jak nie wierzysz moge jakiegos screna podeslac mi rozliczyli jako wygrany kupon! nie mowie o tym meczu tylko ogolnie o innym zdazeniu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Co do Kings - Pistons dobry ogolnie typ na Detroit po taki kursie musza zaczac cos wygrywac przypominam ze w Sacramento nie gra center B.Miller wylaczony z gry na 4 tygodnie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 20 |
[ Linked Image] vs. [ Linked Image] To co dzieje się z Tłokami jest nie do pomyślenia. Ja rozumie, że odejście Big Bena mogło osłabić zespół, ale żeby grać taką kiszke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ostatni mecz z Utah przegrali na własne życzenie niewykorzystując akcji w końcówce spotkania. Mam nadzieje, że gracze z Detroit powoli będą się rozgrywać. Mam nadzieje, że w tym spotkaniu Nazr Mohammed pokaże jeszcze bardziej na co go stać. Nie zawodzą jak narazie Hamilton i Billups, aczkolwiek ich skuteczność mogła by być lepsza. Pistonsi o mały włos a wygraliby z Utah, którzy w tym sezonie spisują się lepiej od Sacramento. Detroit wkońcu musi wygrać jakiś mecz z solidną przewagą. Moim zdaniem dzisiaj bardzo się zmobilizują i udowodnią na co ich stać. Warto zagrać Detroit Pistons, bo jak oni zaczną być w gazie to takich kursów na nich nie złapiemy. Będę na pewno próbował do skutki i wiem, że mi się to uda. Detroit Pistons ML @2.03 Pinnacle Witam, Do tej analizy dorzucę jeszcze swoje 3grosze. Podobno B.Miller jest wątpliwy na dzisiaj z powodu kontuzji. To mocno osłabi obronę, jak również walkę pod koszami. Dlatego Nazr faktycznie może dzisiaj zaliczyć dobry występ. Trochę się mówi/pisze o rywalizacji Artesta z Detroit. Zalóżmy że będzie zmobilizowany, załózmy że punkty będzie zdobywało kilku graczy, z dystansu. DET jest jednak dość ofensywną drużyną w tym sezonie. Sporo punktów zdobywają, więc przy przewadze pod koszami i w obronie - powinni wygrać. Również stawiam na DET lub handi na DET (mozliwa dogrywka) pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Przepraszam za pomyłki w poprzednim poście. wariocie ja się nie spotkałem z takim rozstrzygnięciem, ale skoro tak piszesz to pewnie jest to prawda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392 |
Przepraszam za pomyłki w poprzednim poście. wariocie ja się nie spotkałem z takim rozstrzygnięciem, ale skoro tak piszesz to pewnie jest to prawda. Tomek jest jest ale jak mowie mi w GB rozliczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13 |
Przykład: Washington wygrywa z Indianą 95-90. Po doliczeniu punktów dla Indiany jest remis - w tym przypadku w każdym buku jest zwrot. a nie zgodze sie ze w kazdym buku bo np w GB jak HC bedzie remiswoy to kupon jest wygrany po kursie jaki dales ten HC jak nie wierzysz moge jakiegos screna podeslac mi rozliczyli jako wygrany kupon! nie mowie o tym meczu tylko ogolnie o innym zdazeniu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tak wygrany..., tylko po kusie 1.00 czyli zwrot, mi baw jeszcze dopisuje z automatu "gratulujemy dobrego nosa";-).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Witam, Do tej analizy dorzucę jeszcze swoje 3grosze. Podobno B.Miller jest wątpliwy na dzisiaj z powodu kontuzji. To mocno osłabi obronę, jak również walkę pod koszami. Dlatego Nazr faktycznie może dzisiaj zaliczyć dobry występ. (...) Brad Miller nie jest wątpliwy, tylko nie zagra - kontuzja lewej stopy wyłącza go z gry na 4 tygodnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
New York vs Denver under 207.5
ten rodzynek od razu rzucil mi sie w oczy. zglebilem temat i jak sie okazalo ta linia nie zostala nigdy przekroczona w meczach miedzy tymi zespolami mam na mysli ostatnie 10 meczy czyli od marca 2002. jak na moj gust linia powinna byc o 10 pkt nizej. korci mnie jeszcze jeszcze zagrac New York z handi +10 ale chyba poprzestana na tym. w meczu z San Antonio pamietam na 2 minut do konaca zniwelowalo ponad 20pkt przewage SA do 3 pkt. i byli naprawde blisko odworcil losy tego meczu na swoja korzysc. fakt faktem ze troche im pomogl w tym Tim Duncan dajac sie zlapac 2 razy na bloku i na przewinieniu krokow. z drugiej storny Denver przy 2 porazkach maja teraz apetyt na wygrane tym bardziej ze przeciwnik nie jest wymagajac, dlatego wstrzymam sie z tym handi.
Indiana vs Washington under 203.5
podobna sytuacja jak wyzej. linia wg mnie ustawiona zbyt wysoko w ostatnich 10 meczach zostala przekroczona tylko raz.
zastanawialem sie jeszcze nad underem w meczu Seatle-Orlando ( under 211) ale jednka sie wstrzymam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Indiana vs Washington under 203.5
podobna sytuacja jak wyzej. Linia wg mnie ustawiona zbyt wysoko w ostatnich 10 meczach zostala przekroczona tylko raz. Też zwróciłem uwagę na to zdarzenie. Po pierwwsze dlatego że tak jak napisał sznikers linia zawyżona o ładnych kilkanaście punktów. Po drugie, jeśli Indiana marzy o zwycięstwie w tym meczu musi postawić na defensywę.Napewno stać ich na to bo obrońców mają niezłych czy dadzą rade zatrzymać Wizards ?...osobiście wątpie ale Pacers muszą wierzyć że jednak się uda. Po trzecie widze tu analogie do wczorajszego meczu Pacers z 76ers.Phila ma Iversona który ciągnie wózek, Washington ma Arenasa na którym spoczywa ciężar gry.Wczoraj Iverson rzucił tylko 20 pkt i under wszedł jak w masło.Jeśli dziś Pacers zrobią po częsci to samo z Arenasem under jest bardzo prawdopodobny. Indiana vs Washington under 203.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
dzisiaj się skusiłem na:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Los Angeles Clippers -2,5 [email]Wed@10:35p[/email] Dallas Mavericks => 1.91 ; 1j.
-> Dallas odpadł ze skłądu Josh Howard, który nie zagra przez około 2 tygodnie
-> goście obecnie spisują się fatalnie w def. ich def FG% ~ 50.7 % , natomiast gospodarzy ~44.4 %
-> niskie imho handy tylko dlatego, że Dallas to "Dallas", porownując obecną grę zespołów powinno być w granicy -6
go LAC ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Miałem pograć dzisiaj trochę więcej meczów, ale po namyśle zdecydowałem się tylko na 1.
Milwaukee Bucks (-2) @ 1.971
Nawet nie wiem jak to uzasadnić. Po prostu przeczucie, które mówi mi, że Kozły odbiją sobie demolkę jaką urządziło im Chicago.
Bilans: 7-4 (+2,585j.)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Po wczorajszym dobrym dniu 2/0 na dzis zdecydowalem sie na Clippersow bo jak juz Baqu pisal Dallas oslabione i bez formy,oprocz tego na Milwaukee bo podobnie jak Ghost wydaje mi sie ze wygraja dzis z Houston choc na handi sie nie zdecydowalem.
Bilans 6W-6L
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|