Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#712411 08/11/2006 21:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
New York vs Denver under 207.5

ten rodzynek od razu rzucil mi sie w oczy. zglebilem temat i jak sie okazalo ta linia nie zostala nigdy przekroczona w meczach miedzy tymi zespolami mam na mysli ostatnie 10 meczy czyli od marca 2002. jak na moj gust linia powinna byc o 10 pkt nizej.
korci mnie jeszcze jeszcze zagrac New York z handi +10 ale chyba poprzestana na tym. w meczu z San Antonio pamietam na 2 minut do konaca zniwelowalo ponad 20pkt przewage SA do 3 pkt. i byli naprawde blisko odworcil losy tego meczu na swoja korzysc. fakt faktem ze troche im pomogl w tym Tim Duncan dajac sie zlapac 2 razy na bloku i na przewinieniu krokow.
z drugiej storny Denver przy 2 porazkach maja teraz apetyt na wygrane tym bardziej ze przeciwnik nie jest wymagajac, dlatego wstrzymam sie z tym handi.



Indiana vs Washington under 203.5

podobna sytuacja jak wyzej. linia wg mnie ustawiona zbyt wysoko w ostatnich 10 meczach zostala przekroczona tylko raz.

zastanawialem sie jeszcze nad underem w meczu Seatle-Orlando ( under 211) ale jednka sie wstrzymam.

linia na New York vs Denver podskoczyła o kilka punktów, ktoś wie czym to jest spowodowane? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#712412 08/11/2006 22:37
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Wczorajszy typ na Golden State Warriors myślę, że był dobry... minimalna porażka 4 pkt... przy większym szczęściu kurs 3,8 byłby trafiony... hindi dodatnie pokryłoby, ale 1,9 mnie nie satysfakcjonowało...

ale przejdźmy do dzisiejszych meczy...

1. na początek win Supersoniców!!!
Trafiłem ich w meczu z Leakersami gdzie wygrali łatwo i przyjemnie... bilans 1-3 zmusza graczy do max wysiłku...
Orlando ciężko będzie z nimi grać (mają dość poukładaną drużynę), ale im może przydażyć się słabszy mecz... głównie chodzi tu o kurs 3,3!
gogog Supersonics!!! 3,3


2. jak wiecie lubię grać na przełamania... początek sezonu temu sprzyja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chyba czas na win Bostonu! ale kurs trochę za mały... (1,45) także odpuszczę raczej... zwłaszcza, że lubię Charlotte... odstawiam ten mecz,


3. powiedziało się A trzeba powiedzieć B
czas na porażkę Utah... W4 starczy...
spodziewałem się większego kursu na NJN (1,6)


4. z początku też chciałem stawiać na Bucksów z Houston, ale zrezygnuje... byłoby to drugie zwycięstwo Bucks przed własną publicznością w drugim meczu... nic na siłę...


5. Widzi mi się też WIN słońc, gdyby tylko nie grali z SAS...
Ale tutaj kurs rzędu 3 też jest ciekawy... raczej wyrównany mecz...

6. niestety chyba kolejny win na LAL... Portland potrafi powalczyć... kurs na gospodarza 2,8 to sporo... i pojawia się dylemat, więc chyba najlepiej zostawić ten mecz...

7. czas na porażkę Clippersów... za dużo tego dobrego... Dallas skolei czas na porzełamanie... 2,25 ja biorę...


8. Detroit to Det po 2,05 ja biorę!


SEA 3,3
NJN 1,6
DAL 2,25
DET 2,05

To by było na tyle, weźcie poprawkę, że ja się nie znam na NBA i to są tylko takie moje przemyślenia pisane na szybko, trzeba liczyć pochodne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pozdrawiam!

#712413 08/11/2006 23:01
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
Quote
linia na New York vs Denver podskoczyła o kilka punktów, ktoś wie czym to jest spowodowane? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

osobiscie uwazam ciezko sie doszukiwac przeslanek (typu kontuzja jakiegos gracza itp.) ktore powiedza nam dlaczego linia podskoczyla. na zmiennosc w tym przypadku 3.5 punktowa w jedna czy w druga strone takie rzeczy nie moga miec wplywu poniewaz cos takiego jest ciezko oszacowac.
raczej wynika to z tego moglo pojsc wiecej zakladow na over i dlatego linia zostala podniesiona.

sa gracze ktorzy graja na zmiennosc kursow,i taka kosmetyczna zmiana moze dzialac na nich ze skoro linia podskoczyla to znaczy ze musi cos w tym byc. dlatego pewnie zagraja oni nawet over 211.

na grajace u siebie Orlando byla dzisiaj przez dluzszy czas linia 211.5, i tez to bylo obiektem moich zainteresowan.

ale jesli przeslanki (10 ostatnich meczy ponizej tej lini) wskazuja ze jest to kurs godny zagrania to warto sie nad tym zastanowic.
lini w postaci 211 jest jak prezent i sama sie prosi aby grac under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
obym sie nie mylil

pozdr.

#712414 08/11/2006 23:54
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Zastanawie mnie jeszcze jeden under dziś a mianowicie

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New Jersey Nets - Utah Jazz under 190

Spotykają się dwa zespoły które bardzo dobrze bronią.

Miałem okazję oglądać Jazzmanów w meczu z Detroit i muszę powiedzieć że zaimponowali mi swoją grą w defensywie szczególnie Kirilenko.Szczupły chłopina uwijał się jak w ukropie przy graczach Detroit.Bloki,zbiórki - na tle tak renomowanych rywali wyglądał naprawdę przyzwoicie.

NJ znane jest z tego że we własnej hali grają mocno w defensywie.Na dodatek możliwa jest absencja Jeffersona więc uszczupla to ofensywe Nets.Pod tablicami napewno panowac będzie Krstic do spółki z Kiddem.

Najważniejsza sprawa to dotychczasowe pojedynki między tymi zespołami.Aż osiem razy na dzisięć meczy obie ekipy nie przeskoczyły bariery 190 pkt !!!
Martwią mnie troszke możliwości ofensywne Jazz.Boozer naładowany jak kabanos + bardzo skuteczny Okur, Fisher czy młody Williams to może być problem dla Nets pod nieobecność Jeffesona.

Btw ja chyba zagram w tym meczu under 190 licząc na historie ostatnich pojedynków która ewidentnie wskazuje under w tym meczu.

New Jersey Nets - Utah Jazz under 190

#712415 08/11/2006 23:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
3W 0L +20,06j +77,15%
new jersey-utah(+2,5) 1
1,85 interwetten 5j
na przełamanie passy. zakładam że jefferson zagra.

#712416 08/11/2006 23:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
na nocke

1) New Jersey Nets - Utah Jazz over 190.5 @1.92
2) Toronto - Philadelphia over 101 HT @1.909
ako: 3.64
stawka: 4/10



ad1) wprawdzie patrzac na H2H mozna odniesc wrazenie ze linia za wysoka i warto zagrac under ... jednak siła ofensywy Utah oraz mozliwosci NJ skłaniaja mnie do zagrania overka ... któraś z ekip przekroczy setke tak wiec chyba nie bedzie problemu z pokonaniem tej linii

ad2) nie wiem czemu ale linia na HT spadł z 102.5 na 101 :] dla mnie to dobrze mniej punktow do ustrzelenia ... tu sugeruje sie H2H .. wiekszosci meczow padały wysokie wyniki .. z duza iloscia pkt do Ht

===============================

1) Utah over 93 @1.91
2) Houston under 92.5 @1.91
ako: 3.65
stawka: 3/10

=================================
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#712417 08/11/2006 23:58
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
nie wiem czemu ... ale patrzenie teraz na H2H - utah v new jersey moze byc mylace ... Jazz to nie ta sama ekipa co w ubiegłym sezonie ... ich siła ofensywna powaznie wzrosla ... mysle ze spokojnie przekrocza 200

#712418 09/11/2006 00:07
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Seattle SuperSonics +7 [email]Wed@7:05p[/email] Orlando Magic => 1.91 ; 1j.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Charlotte Bobcats +5&#189; [email]Wed@7:35p[/email] Boston Celtics => 1.91 ; 1j.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Detroit Pistons +1&#189; [email]Wed@10:35p[/email] Sacramento Kings => 1.91 ; 1j.

#712419 09/11/2006 00:31
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
na koniec singielek
Milwaukee - Houston over 190 @1.91
stawka: 7/10

Milwaukee strasznie nierówna ekipa .. potrafia stracic jak i rzucic ponad 100 pkt .. jezeli chodzi o H2H to roznie bywało . linia głownie była ustawioana miedzy 185 a 190 .. zdrazały sie overki ... życzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> over ale houston nie wiecej niz 92 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#712420 09/11/2006 06:39
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
wyniki dzisiejszych spotkań:

[Linked Image]

#712421 09/11/2006 06:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Los Angeles Clippers -2,5 [email]Wed@10:35p[/email] Dallas Mavericks => 1.91 ; 1j.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Seattle SuperSonics +7 [E-mail]Wed@7:05p[/E-mail] Orlando Magic => 1.91 ; 1j.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Charlotte Bobcats +5,5 [E-mail]Wed@7:35p[/E-mail] Boston Celtics => 1.91 ; 1j.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Detroit Pistons +1,5 [E-mail]Wed@10:35p[/E-mail] Sacramento Kings => 1.91 ; 1j.


dziś: 3/1 ; + 1.73j.
ogólny bilans: 5/2 ; 4.45j.

#712422 09/11/2006 07:40
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
1) New Jersey Nets - Utah Jazz over 190.5 @1.92 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
2) Toronto - Philadelphia over 101 HT @1.909 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ako: 3.64
stawka: 4/10

1) Utah over 93 @1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
2) Houston under 92.5 @1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ako: 3.65
stawka: 3/10

Milwaukee - Houston over 190 @1.91 :zwrot:
stawka: 7/10
w Expie win bo linia była 189

ogolnie nocka do bani ... tragedia ... jednym słowem .. za duzo kombinacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

0W / 2L / 1P
-70j

====
razem
1W / 3L / 1P
-57j

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, $-man), 2,798 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1