Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 60 z 76 1 2 58 59 60 61 62 75 76
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
fifa testuje 3 zmiany w przepisach





"Trzecią korektą jest ograniczenie kradzenia czasu przy dokonywaniu zmian. Do tej pory zawodnik schodzący musiał przejść środkiem boiska do strefy zmiany. Teraz sędzia będzie mógł mu nakazać zejście w dowolnym punkcie boiska. Również wydaje się to dobrym rozwiązaniem."

dla mnie to smieszne i lekceważące dla tego co wchodzi na plac

jakby nie było prościej doliczyć czas zmiany do meczu

to tak jakby wychodzenie z przyjęcia po angielsku

ludzie litości

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
dlaczego lekceważące? że piątki nie przybije z tym co schodzi?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
a gdzie zmiana że po każdym remisie

strzelamy karne ,wygrany 2pkt,przegrany 1pkt

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Kura
dlaczego lekceważące? że piątki nie przybije z tym co schodzi?

raczej tak Kura ,obraca sie plecami i schodzi do szatni

szanujmy siÄ™

dla mnie może nawet schodzić 5 minut ,dostaje żółta plus doliczam czas ale normalnie nie tylnymi drzwiami

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniÄ…dz
pewny piniÄ…dz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Kura
dlaczego lekceważące? że piątki nie przybije z tym co schodzi?

raczej tak Kura ,obraca sie plecami i schodzi do szatni

szanujmy siÄ™

dla mnie może nawet schodzić 5 minut ,dostaje żółta plus doliczam czas ale normalnie nie tylnymi drzwiami
dokladnie, dla mnie to bedzie nijakie i bez szacunku do tego co schodzi, jakos ten rytual przy lini, poklepanie po plecach, slowo do ucha czy przekazanie opaski kapitana jest elementem tego sportu

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Kura
dlaczego lekceważące? że piątki nie przybije z tym co schodzi?

raczej tak Kura ,obraca sie plecami i schodzi do szatni

szanujmy siÄ™

dla mnie może nawet schodzić 5 minut ,dostaje żółta plus doliczam czas ale normalnie nie tylnymi drzwiami

rzecz w tym,że chodzi o to aby jak najmniej doliczać czasu do meczu

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniÄ…dz
pewny piniÄ…dz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by forty
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Kura
dlaczego lekceważące? że piątki nie przybije z tym co schodzi?

raczej tak Kura ,obraca sie plecami i schodzi do szatni

szanujmy siÄ™

dla mnie może nawet schodzić 5 minut ,dostaje żółta plus doliczam czas ale normalnie nie tylnymi drzwiami

rzecz w tym,że chodzi o to aby jak najmniej doliczać czasu do meczu
to odrazu moga zmienic czas gry na 2×40min, teraz doliczaja te 30sek za kazda zmiane i jest sensowne, jak schodzi ktos dlugo to powinni pokazywac kartki konsekwentnie i tez by oduczyli przedluzania

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dla mnie brakuje jeszcze przepisu o autach.Max 5sek na wyrzucenie piłki,i kartka za kradzione metry.5-10m żółta,ov 10m czerwona grin

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Originally Posted by forty
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Kura
dlaczego lekceważące? że piątki nie przybije z tym co schodzi?

raczej tak Kura ,obraca sie plecami i schodzi do szatni

szanujmy siÄ™

dla mnie może nawet schodzić 5 minut ,dostaje żółta plus doliczam czas ale normalnie nie tylnymi drzwiami

rzecz w tym,że chodzi o to aby jak najmniej doliczać czasu do meczu

No chyba nie o to chodzi. Akurat zmiana zawodnika nigdy nie zabiera dużo czasu i jeśli chcą zmienić regulamin to raczej nie dlatego, że przez powolną zmianę zawodnika muszą doliczać czas. Ile to trwa, minute, max dwie.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniÄ…dz
pewny piniÄ…dz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
albo wyznaczyc wzdluz lini bocznej strefe do zmian jak w halowej

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Aż przyjemnie wyjść na spacerek w taką pogodę. Niektóre kobietki wiedzą jak przyciągnąć wzrok mężczyzn laugh laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Ale mi głowa chodzi. Zaraz wypadnie z zawiasów

Dołączył: Apr 2018
Posty: 3
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Apr 2018
Posty: 3
Originally Posted by pacyfista
fifa testuje 3 zmiany w przepisach





"Trzecią korektą jest ograniczenie kradzenia czasu przy dokonywaniu zmian. Do tej pory zawodnik schodzący musiał przejść środkiem boiska do strefy zmiany. Teraz sędzia będzie mógł mu nakazać zejście w dowolnym punkcie boiska. Również wydaje się to dobrym rozwiązaniem."

dla mnie to smieszne i lekceważące dla tego co wchodzi na plac

jakby nie było prościej doliczyć czas zmiany do meczu

to tak jakby wychodzenie z przyjęcia po angielsku

ludzie litości
wez wypierdalaj z tymi swoimi mądrościami pojebie

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Jaga - Wisła P. - NSport+
Lech - Górnik - C+
Legia - Pogoń - C+ Family
Lechia - Arka - C+ Now
Cracovia - Zagłębie - @Eurosport_PL.
Pozostałe mecze w Multilidze na C+ Sport i zapewne na C+ Sport Online.

Dołączył: Apr 2018
Posty: 3
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Apr 2018
Posty: 3
co na dziÅ› panowie ?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by Browarek5
co na dziÅ› panowie ?
Typy [youtube.com]

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
to je cirkus

Jak poinformował PZPN, w meczach 30 kolejki Ekstraklasy nie będzie wykorzystywany system VAR.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Boniek kompromituje sie coraz bardziej

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by pacyfista
a gdzie zmiana że po każdym remisie

strzelamy karne ,wygrany 2pkt,przegrany 1pkt
to nie hokej
smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Lukasz111
Aż przyjemnie wyjść na spacerek w taką pogodę. Niektóre kobietki wiedzą jak przyciągnąć wzrok mężczyzn laugh laugh
oj tak
piękny dziś dzień!

Strona 60 z 76 1 2 58 59 60 61 62 75 76

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1