|
|
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004
Ste(fix)
|
|
Ste(fix)
Dołączył: Sep 2017
Posty: 3,004 |
Panowie adminowie/moderatorzy mam wielką prośbę: chciałbym mieć możliwość wysyłania/odbierania prywatnych wiadomości, pewnie jest to związane z ilością postów, a nie chce wypisywać jakiś bezsensownych wiadomości na forum tylko zeby nabić sobie ich odpowiednią ilość. A więc bardzo bylbym wdzięczny za odblokowanie tej funkcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Witam ekipę. Powrót z morza po ponad trzech dobach. Ale rejs obfity. Co tam smacznego wyłowiłeś wilku morski  Dorsz 7500kg Wiklinek 1200kg Flądra 1500kg ładnie, ładnie  czyli na flaszkie zarobione
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Witam ekipę. Powrót z morza po ponad trzech dobach. Ale rejs obfity. Co tam smacznego wyłowiłeś wilku morski  Dorsz 7500kg Wiklinek 1200kg Flądra 1500kg ładnie, ładnie  czyli na flaszkie zarobione Starczy na kieliszek chleba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
no ładnie Teo prawie 10 ton rybek wyłowionych a piszą że Bałtyk jest już prawie martwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Dzięki Burb za podpowiedź.
Póki szanse są, to będę walczyć. Właśnie ta siła rażenia w porównaniu do drużyn z klasy niżej przemawia, jak spadną kilku spokojnie złapie angaż w Allsvenkan.
Dwie formacje mają bardzo mocne i powinny one rozbić Borlange.
W sezonie zasadniczym większość punktów zdobyli właśnie u siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Dzięki Burb za podpowiedź.
Póki szanse są, to będę walczyć. Właśnie ta siła rażenia w porównaniu do drużyn z klasy niżej przemawia, jak spadną kilku spokojnie złapie angaż w Allsvenkan.
Dwie formacje mają bardzo mocne i powinny one rozbić Borlange.
W sezonie zasadniczym większość punktów zdobyli właśnie u siebie.  a czytałeś o bramkarzu Vasteras - w ostatnim meczu w Borlange 47 razy strzelali do jego bramki...45 sejwów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
no ładnie Teo prawie 10 ton rybek wyłowionych a piszą że Bałtyk jest już prawie martwy  Głupoty i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
no ładnie Teo prawie 10 ton rybek wyłowionych a piszą że Bałtyk jest już prawie martwy  Głupoty i tyle. pewnie pisza Ci, którzy nigdy nie byli na morzu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,330 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,330 Likes: 2 |
Panowie adminowie/moderatorzy mam wielką prośbę: chciałbym mieć możliwość wysyłania/odbierania prywatnych wiadomości, pewnie jest to związane z ilością postów, a nie chce wypisywać jakiś bezsensownych wiadomości na forum tylko zeby nabić sobie ich odpowiednią ilość. A więc bardzo bylbym wdzięczny za odblokowanie tej funkcji A po co od razu bezsensownych. To pisz z sensem. Zajrzyj do działów tematycznych, napisz analizy, rozruszaj forum i nabijesz postów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
ło kurwa, panie.... a na ulicy pewnie bym się obejrzał za taką
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Panowie adminowie/moderatorzy mam wielką prośbę: chciałbym mieć możliwość wysyłania/odbierania prywatnych wiadomości, pewnie jest to związane z ilością postów, a nie chce wypisywać jakiś bezsensownych wiadomości na forum tylko zeby nabić sobie ich odpowiednią ilość. A więc bardzo bylbym wdzięczny za odblokowanie tej funkcji A po co od razu bezsensownych. To pisz z sensem. Zajrzyj do działów tematycznych, napisz analizy, rozruszaj forum i nabijesz postów. o!  możliwe, że lista Pacyfka blisko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
ło kurwa, panie.... a na ulicy pewnie bym się obejrzał za taką właśnie, nie jest z gęby zła
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632 Likes: 10 |
Do parzenia herbaty się nadaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
kontrakt z Irkiem Mamrotem przedłużony do 2020 roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Burbon, apropo napastników w Allsvenkan - Olle Liss jeszcze dwa miesiące temu walczył z Pantern o baraże, Roogle wzięło go na końcówkę sezonu, fajnie się pokazał, a w sobotę debiut w reprezentacji i 3+1. Na mistrzostwa Będzie mu pewnie ciężko się złapać jak dołącza gracze zza Oceanu, ale fajna historia.
Startowali z jednego pułapu z Nicolaiem Meyerem, który dzisiaj walczy o utrzymanie, a w Aalborgu dwa lata temu wyciągnęli przeciętny wtedy zespół do PO i teraz jest kontynuacja, powstał tam mocny kandydat na Mistrza Danii.
Taka ciekawostka pod dzisiejszy mecz, Aalborg również walczy o finał z Esbjergiem, gram końcowe zwycięstwo gospo darzy.
Tak ładnie się wszytsko połączyło w całość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,578 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Haczyk, ależ się popisuje  ale dużo wie o hokeju widać, musi się interesować, tak myślę..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
TISDAG Stekt fläsk Raggmunk Fisk o skaldjursgratäng
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Dzien dobry, Dzis wielkie City po awans @ 6.0 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|