|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,841 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,841 Likes: 10 |
Burbon dzięki za potwierdzenie, droga i pogoda wszystko zweryfikuje Tylko winety kupuj w lokalnej walucie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,724 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,724 Likes: 12 |
w Chorwacji jakbym tak miał z 3 tygodnie na objazdówkę to pewnie pojeździłbym krajówkami, klimatyczne miejscówki na focenie nie Jak chcesz szybko to słowenia, chorwacja autostrada(wcale nie takie drogie),jak masz czas to chorwacja wzdłuż adriatyku dla widoków Tak wracałem właśnie. Tylko z Gliwic na Wrocław. Dobra droga. Dużo napisałem i mi bateria zdechła . Chyba pierwszy raz w życiu  Co do drogi przez Wegry nie wypowiadam się bo jak8ms cudem tam nie jechałem mimo że zjedziłem cała Europę. Chorwacja słynie z tego że ma autostradę;) przez praktyczn8e cały kraj. Można tam jechac gdy nie ma traffico 200 spokojnie. Zero policji. Czasem są za zjazdami ż autostrady
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
Najlepiej to jechac na zywiol. A nie wszystko z gory zaplanowane, co to ZA wakacje jak jeszcze odpoczywają musisz wszystkiego dopilnowywac jak w robocie. Ja to bym jadąc do Chorwacji pojechał sobie na jeden dzień do Albanii jakimiś wiejskimi drogami , pozwiedzać. Mieć namiot w razie. Czego i tyle. A to planujecie wyjazdy jakby to był plan inwazji Niemiec na Rosję w 40 roku kawalek drogi z Chorwacji do Albani ale masz opcję tam pojechać jeżeli masz ochotę, a jak wszystko wcześniej masz zabukowane i na spinie cisniesz z Polski mając nadzieję że po drodze nie dojdzie do perturbacji, to ja pieprze takie wakacje. Mając wolną rękę to to czy przyjedziesz dzień wcześniej na miejsce czy 2 dni później to nic nie zmieni a możesz nawet w ogóle nie dojechać na miejsce bo na Słowenii nagle sobie pomyślisz że wolę zobaczyć Koloseum niż Adriatyk i pojedziesz na Włochy. Takie planowanie pozbawia w dużej mierze frajdy. Spontan to jest to
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Sensei za namiot opuszczasz liste pucybuta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Burbon dzięki za potwierdzenie, droga i pogoda wszystko zweryfikuje Tylko winety kupuj w lokalnej walucie... burbon coś więcej o płatnościach w ichnich walutach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,724 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,724 Likes: 12 |
Może dobrze że zdechła Chorwację rmto praktycznie mojej drugi dom przez większość lat więc sorry głupot nie zniose
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
rafał08 kuny kupować wcześniej czy płacić kartą polską? czy mieć ojro w zpasie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
Sensei za namiot opuszczasz liste pucybuta Tak do 4 dni pod namiotem jest jeszcze ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
kfjatek robił transparent bankowo ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/DaredjDX0AAiQrV.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Sensei za namiot opuszczasz liste pucybuta Tak do 4 dni bez mycia jest jeszcze ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Sensei za namiot opuszczasz liste pucybuta Tak do 4 dni bez mycia jest jeszcze ok  Sensei fuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,841 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,841 Likes: 10 |
Burbon dzięki za potwierdzenie, droga i pogoda wszystko zweryfikuje Tylko winety kupuj w lokalnej walucie... burbon coś więcej o płatnościach w ichnich walutach? Ja zawsze mam każdą jak jadę..karta W ostateczności.. Słowacja normalnie bo tam euro ale Węgry i Chorwacja lokalne..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
Pacyfek wrzuciłem łaskę kilka stron temuzebys nacieszyl oko
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Pacyfek wrzuciłem łaskę kilka stron temuzebys nacieszyl oko widziałem ,konina juz była grana pod prysznicem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Weszlo biło pianę o totalnej rezerwie Korony, a tu wychodzą solidną ekipą
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Mafia ta twoja siatka jeszcze przegra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Mafia ta twoja siatka jeszcze przegra MAfia chyba zdał sobie sprawę, że wydał wyrok wrzucając ten kupon...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Weszlo biło pianę o totalnej rezerwie Korony, a tu wychodzą solidną ekipą Od kiedy to weszło jest wyrocznią, weź sobie jakikolwiek artykuł oceniający jakąś ekipę i przeczytaj go za tydzień, miesiąc, rok - skuteczność, prognoza prawie zerowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Toz to jest normalne ze przegra. W 3secie 3 meczowe, jedna wzieli lecaca na aut. Wlasnie w ten sposob buk tydzien w tydzien zarabia na mnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,724 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,724 Likes: 12 |
Chorwację trzeba jechac ich autostradą i nigdy w życiu nie zastanawiać się nad innym wyborem. Fakt te długoe tunele są wkurwiajace na Maxa ale większości osób to nie przeszkadza
Nigdy nie jedziemy Chorwacji darmowkami chyba że jesteśmy psychopata ż 4 tygodniowym urlopem
Nie mam jak zacytować ale TO moim zdaniem trochę źle tam napisał.zachodniej drogi nqd samym morzem tez nie polecan. Klif i fora po drugiej stronie przez x kilometrow
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|