Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 132 z 153 1 2 130 131 132 133 134 152 153
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
eriksen 11111

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by quincy
Biczu z waty ten rower? Coś tam się z wagą nie pojebało?


1,6kg wiezie 120kg

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by quincy
Biczu z waty ten rower? Coś tam się z wagą nie pojebało?
to jest waga samej ramy 1670g
cały rower 11.5 kg

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by BKS
Originally Posted by quincy
O jest Master. Było mierzone, jednak rama 19 cali. No i wybrałem szanownej małżonce dwa modele. Który, no który ekspercie? I dlaczego Kellys wink

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-kellys-phutura-10-2017-pd6716/?v_Id=105818

https://www.dobrerowery.pl/kross-evado-4-0-damski-2018-2?from=listing
@quincy grasz na trąbce ?

Dlaczego?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
BKS chyba dobrą linię stuknął wink
[Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Skandal w podstawówce na Mazowszu. Uczeń rozerwał koledze odbyt fletem

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by quincy
Rafał daj znać jak będziesz. Trzeba ogarnąć kwestie modów. Jest tu kilka osób, które piszą na kłazi od lat. Daj znać z kim gadać, żeby umożliwić banowanie. Piostar, Kondziu?
Rafała trzeźwego trafić ostatnio na forum to jest sztuka

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by quincy
O jest Master. Było mierzone, jednak rama 19 cali. No i wybrałem szanownej małżonce dwa modele. Który, no który ekspercie? I dlaczego Kellys wink

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-kellys-phutura-10-2017-pd6716/?v_Id=105818

https://www.dobrerowery.pl/kross-evado-4-0-damski-2018-2?from=listing

Bo ja mam Kellys :-)) A mowilem, ze 21 bedzie duzo za duza.

Ten kellys w porównaniu do tego krossa wyzej, jest na podzespolach wyzszej klasy, przerzutka przednia Altus-a, tylna Alivio, w Krossie odpwiednio - Tourney, Acera. Tourney jest najnizej, taka do rowerów turystycznych, chociaz latwa ponoc w ustawieniu, jednak i w rowerach do rekreacyjnej jazdy jest tez ok. Acera to taka troszke wyzsza polka od Tourney, cos kolo Altusa, ale duzo nizej niz Alivio.

W Kellys masz z tylu Alivio, z przodu Altus, przodu rzadziej sie uzywa, ja np dzisiaj 40 km przejechalem a przodu w ogole nie uzylem.

Kaseta w Kellys tez jest Alivio - takze z tej samej klasy, w Krossie masz Altus - klase nizej.

A Kellys manetki Alivio - takze masz caly osprzet dobrej klasy. Oba maja suport na kwadrat, czyli taki "nie do zajechania" raczej, ale mniej sztywny niz w systemach zintegrowanych jak Hollowtech II, gdzie po 1000 km trzeba wymieniac lozyska!

Nawet korba w Kellys jest wyzszej klasy (teoretycznie) - obie są sautora, ale ta XCM jest drozsza od SR (ponoc).

Poza tym w tym krossie, nie wiem po co są hamulce tarczowe, zupelnie niepotzrbne wg mnie do jazdy innej niz jakas wyczynowa czy cos w desen wyczynowej, ladnie wygladają, a sa drozsze w ekspoatacji, w kellys masz v -brake. Rowery Kellys mają/miały zazawyczaj bardzo dobry osprzet, a co do ramy, obie AMELINIONOWE< takze nirmalną farba nie pomalujesz!

:-))

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
co to sie odjebało

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Warren
BKS chyba dobrą linię stuknął wink
[Linked Image]
strunę ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from galoremag.com]

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by quincy
Originally Posted by BKS
Originally Posted by quincy
O jest Master. Było mierzone, jednak rama 19 cali. No i wybrałem szanownej małżonce dwa modele. Który, no który ekspercie? I dlaczego Kellys wink

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-kellys-phutura-10-2017-pd6716/?v_Id=105818

https://www.dobrerowery.pl/kross-evado-4-0-damski-2018-2?from=listing
@quincy grasz na trąbce ?

Dlaczego?
byl kolo od trąbki. miałem go na muzyce ..

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
KŁUNCY i jeszcze zwroc uwagę na dlugosc korb, taka zasada jest przy rowerach rossowych -

dlugosc nogi 736-810 mm - 170 mm

> 866 mm - 175 mm

Ale to juz szczegol, ja mam 175mm, mozna dac wieksza sile pod gorkę (tak teoretycznie)

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by quincy
O jest Master. Było mierzone, jednak rama 19 cali. No i wybrałem szanownej małżonce dwa modele. Który, no który ekspercie? I dlaczego Kellys wink

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-kellys-phutura-10-2017-pd6716/?v_Id=105818

https://www.dobrerowery.pl/kross-evado-4-0-damski-2018-2?from=listing
za dużo czytania



ban

Bo ja mam Kellys :-)) A mowilem, ze 21 bedzie duzo za duza.

Ten kellys w porównaniu do tego krossa wyzej, jest na podzespolach wyzszej klasy, przerzutka przednia Altus-a, tylna Alivio, w Krossie odpwiednio - Tourney, Acera. Tourney jest najnizej, taka do rowerów turystycznych, chociaz latwa ponoc w ustawieniu, jednak i w rowerach do rekreacyjnej jazdy jest tez ok. Acera to taka troszke wyzsza polka od Tourney, cos kolo Altusa, ale duzo nizej niz Alivio.

W Kellys masz z tylu Alivio, z przodu Altus, przodu rzadziej sie uzywa, ja np dzisiaj 40 km przejechalem a przodu w ogole nie uzylem.

Kaseta w Kellys tez jest Alivio - takze z tej samej klasy, w Krossie masz Altus - klase nizej.

A Kellys manetki Alivio - takze masz caly osprzet dobrej klasy. Oba maja suport na kwadrat, czyli taki "nie do zajechania" raczej, ale mniej sztywny niz w systemach zintegrowanych jak Hollowtech II, gdzie po 1000 km trzeba wymieniac lozyska!

Nawet korba w Kellys jest wyzszej klasy (teoretycznie) - obie są sautora, ale ta XCM jest drozsza od SR (ponoc).

Poza tym w tym krossie, nie wiem po co są hamulce tarczowe, zupelnie niepotzrbne wg mnie do jazdy innej niz jakas wyczynowa czy cos w desen wyczynowej, ladnie wygladają, a sa drozsze w ekspoatacji, w kellys masz v -brake. Rowery Kellys mają/miały zazawyczaj bardzo dobry osprzet, a co do ramy, obie AMELINIONOWE< takze nirmalną farba nie pomalujesz!

:-))
[size:23pt][/size]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Tampa planowo
ale nash frown

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
1111 Biczyk

Brayden?

Point!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Biczu dziś w nocy zaśpiewamy


Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
KŁUNCY i jeszcze zwroc uwagę na dlugosc korb, taka zasada jest przy rowerach rossowych -

dlugosc nogi 736-810 mm - 170 mm

> 866 mm - 175 mm

Ale to juz szczegol, ja mam 175mm, mozna dac wieksza sile pod gorkę (tak teoretycznie)

Ewentualnie stara zasada - wzrost podzielic na 10 i wychodzi dlugosc korb

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
nad ranem Kretol wink
ale Wieśniaki z Predators się ociągają
boks
Pogonimy ich murzyńskimi rytmami boks

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Rozwalic ta lige w pizdu

Strona 132 z 153 1 2 130 131 132 133 134 152 153

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1