"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#713244 14/11/2006 16:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
http://allegro.pl/search.php?string=kononowicz&gclid=CNK_yYj0xogCFRZZXgod9irKBg

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#713245 14/11/2006 16:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
echh Ci gracze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

http://www.speedyshare.com/733857791.html - mp3 do pobrania

Shane głos podobny do Twojego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Naprawde całkiem podobny.

Ale to chyba nie ty?

#713246 14/11/2006 16:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
echh Ci gracze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

http://www.speedyshare.com/733857791.html - mp3 do pobrania

Shane głos podobny do Twojego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Naprawde całkiem podobny.

Ale to chyba nie ty?

Przeciez by sie nie przyznal i tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#713247 14/11/2006 17:11
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Kiedy ja ostatnio w cos gralem... ulala, kawal czasu temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jak juz to na pewno nie w Q3 tylko w UT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713248 14/11/2006 17:26
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja gram w Q2CTF od kilku lat do dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#713249 14/11/2006 17:58
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

#713250 14/11/2006 18:07
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633

#713251 14/11/2006 19:18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
[Linked Image] [fotosik.pl]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713252 14/11/2006 20:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
<PoP> no mowie ci , ze mam 190 cm wzrostu
<GuH> geez jasne, predzej jezus przyjdzie do mojego domu
<PoP> ...
<GuH> z/w ktoś puka

#713253 14/11/2006 20:54
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Taniec [video.google.pl]


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713254 14/11/2006 20:54
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Trzymac sie fotela i zwrocic uwage na koncowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

!!

Czy tylko mnie i Zbycha rozsmieszylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

#713255 14/11/2006 21:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Nie miałem co do roboty kilka tygodni temu, więc wkręcałem lud na wp na "piłkarzykach" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Przepisałem z czata rozmówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

1 GRA
SYSTEM:Gracz tommy101010 dołączył do stołu
micsli: ABONENT JEST CZASOWO NIEDOSTEPNY
tommy101010:?????
micsli: WŁÓŻ KARTE
tommy101010:włozyłem
micsli:WYBIERZ NUMER
tommy101010:grasz czy nie?
micsli:WYBIERZ NUMER
tommy101010:0700 kurwa
micsli:ŁĄCZE
Rozpoczęcie gry
Koniec gry
micsli:KONIEC POŁĄCZENIA
tommy101010: dz
micsli:DZIĘKUJEMY
SYSTEM:Gracz tommy101010 odłączył się od stołu

2 GRA
Gracz crusin9 dołączył do stołu
crusin9: czesc
crusin9: grasz?
micsli: WŁÓŻ KARTE
crusin9: tzn?
micsli:WŁÓŻ KARTE
micsli:WŁÓŻ KARTE
crusin9: czemu nie grasz?
micsli: WYBIERZ PRZYCISK POMOC
SYSTEM:Gracz crusin9 odłączył się od stołu
SYSTEM:Gracz crusin9 dołączył do stołu
crusin9:grasz?
micsli:WŁÓŻ KARTE
crusin9:o jakiej karcie mówisz?
micsli:POMOC:ABY WYBRAC POŁĄCZENIE WŁÓŻ KARTE
crusin9:a gdzie ta pomoc?
micsli:WYBIERZ PRZYCISK P BY WYBRAC POMOC
crusin9:na klawiaturze?
micsli:TAK
micsli:POLECENIE WYKONANE?
SYSTEM:Gracz crusin9 odłączył się od stołu
SYSTEM:Gracz crusin9 dołączył do stołu
crusin9:p
micsli:POMOC
micsli:wŁOŻYĆ KARTE TO NAPISAC WŁOŻYŁEM
crusin9:gdzie to napisac?
micsli:WPISAC W CHAT NA KLAWIATURZE
crusin9:co mam wpisac?
crusin9:i po co to?
micsli:POLECENIE WŁOZYŁEM
micsli:INNACZEJ POŁACZENIE NIE ZOSTANIE WYKONANE
micsli:MUSISZ NAPISAC "WŁOŻYŁEM"
crusin9:"włożyłem"
micsli:WYBIERZ NUMER
micsli:ABONENTA
crusin9:słuchaj.....
crusin9:grasz czy sie boisz?
crusin9:a Ty napisz nazwisko panienskie i pewnie bedzie dzialac
crusin9:zatem?
micsli:POŁACZENIE ZOSTAŁO ZERWANE
crusin9:czyli rozumiem boisz sie
micsliSPIERDALAJ NA DRZEWO BANANY PROSTOWAC
crusin9:trudno....
micsli:DZIEKUJE
SYSTEM:Gracz crusin9 został wyrzucony ze stołu przez gracza micsli
SYSTEM:Gracz crusin9 odłaczył sie od stołu

3 GRA
SYSTEM:Gracz borowka74 dołaczył do stołu
micsli:WŁOZ KARTE
borowka74: nie mam karty
micsli:TO NIE MOZESZ POLACZYC SIE Z WYBRANYM ABONENTEM
borowka74:to ja se kupie
micsli:PLATNE KARTA CZY PRZELEWEM?
borowka74:czek
borowka74:a ja chce za darmo
micsli:DOBRZE
micsli:NUMER 2343
borowka74:to grasz
micsli:PODAJ NUMER
SYSTEM:Gracz borowka74 odłaczył sie od stołu


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#713256 14/11/2006 21:10
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://video.google.pl/videoplay?docid=-6636243550409568672&q=genre%3Acomedy

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> " Ohh my godness" ;]

#713257 14/11/2006 21:11
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
http://www.speedyshare.com/689366463.html - krotki filmik o "ustawce" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pewno kiedys bylo, ale moze wszyscy nie widzieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713258 14/11/2006 21:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Quote
Trzymac sie fotela i zwrocic uwage na koncowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

!!

Czy tylko mnie i Zbycha rozsmieszylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
=
dobre dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713259 14/11/2006 22:07
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Jaki idol polityczny tacy wyborcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713260 14/11/2006 22:12
Dołączył: Jul 2003
Posty: 635
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 635

#713261 14/11/2006 23:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

#713262 15/11/2006 00:01
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
rany boskie, widać, że mocno ramiona katuje...ale...fuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#713263 15/11/2006 01:23
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
rany boskie, widać, że mocno ramiona katuje...ale...fuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

ten komentarz jest dobry -> "ludzie,..ale masz glowe wielka w porownaniu do tulowia,....wez stary jedz wiecej,..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

lol

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, forty, rafal08, $-man, rymoholik, Sensei, aker, burbon, ANZELMO), 1,777 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,585
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1