|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
http://sport.onet.pl/1,16,11,24748314,68765763,2638145,0,forum.html?TEMAT=1248713 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> komentarze na onecie do meczu Belgia - Polska.....oczywiscie uzwgledniony aspekt Kononowicza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
sasiedzi ze wschodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
http://kononowicz.elity.org/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
[ Linked Image] POLECAM -> Kononowicz.mp3 [ kononowicz.org] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Co oznacza skrót CHWDP? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Chowaj Windowsa Do Piwnicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> Artykuł z "Metro" [ serwisy.gazeta.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153 |
Tytul idioty roku zapewniony, tacy ludie moga byc tylko w pis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zamienil stryjek siekierke na kijek [ wiadomosci.gazeta.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
klik klik [ fakty.interia.pl] Po dotarciu na miejsce policjanci, rozpoczęli udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej ofiarom wypadku. Jeden z nich zauważył, że rowerzysta prawdopodobnie ma złamany bark, bo w nienaturalny sposób wygląda jedna strona klatki piersiowej. Po chwili zorientował się jednak, że to nie złamana kość, tylko plastikowa butelka z nalewką wiśniową włożoną za pazuchę - relacjonował Kulesza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Co mówi Kat do skazańca pod szubienicą? -Głowa do góry...
Między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim miał się rozegrać turniej bokserski. Jednak dzieć przed turniejem zawodnik radziecki złamał sobie rękę podczas treningu. Na to jego trenerzy sobie myslą: - "Jeśli nikogo nie postawimy na ringu, to co sobie pomyślą o nas Amerykanie! Musimy kogoś niezwłocznie znaleźć!". I poszli szukać. Patrzą, a tu Iwan orze pole. Trenerzy podeszli do niego i mówią: - Iwan, jak wytrzymasz jedną rundę na ringu bokserskim, to dostaniesz 100 dolarów. - Ano, wytrzymam... - odparł Iwan. Nadszedł dzień rozgrywki. Trenerzy radzieccy ustawili Iwana na ringu i obserwują. Walka się rozpoczęła. Iwan stoi pośrodku i rozgląda się, bo przecież tu tak kolorowo, światełka, kamery, pełno ludzi, wszyscy patrzą się na niego. Tylko jakis facet lata dookoła niego i bije go po twarzy. Koniec rundy pierwszej. Trenerzy radzieccy podbiegli do Iwana i mówią: - Iwan, jak wytrzymasz drugą rundę, to dostaniesz 200 dolarów! - Ano, wytrzymam. Rozpoczęła się runda druga. Iwan znowu się rozgląda dookoła, bo nigdy w życiu nie był na zawodach bokserskich. I znowu jakis facet lata i bije go po twarzy. Koniec rundy drugiej. Radzieccy trenerzy podbiegają do Iwana i mówią: - Iwan, jak wytrzymasz trzecią rundę, to dostaniesz 500 dolarów! - Wytrzymam, wytrzymam. Runda trzecia. Iwan znowu się rozgląda i znowu jakis facet biega dookoła niego i bije go po twarzy. Koniec rundy trzeciej. Bardzo podekscytowani trenerzy podbiegają do Iwana i z entuzjazmem i proponują: - Iwan, jak wytrzymasz czwartą rundę, to dostaniesz 1000 dolarów! - Teraz, k**** nie wytrzymam! Teraz mu wpier****! - odpowiada Iwan.
Przychodzi Rusek do dentysty. Dentysta ogląda i widzi same złote zęby, diamentowe koronki, w końcu nie wytrzymał: - Właściwie nie wiem co mam panu tu zrobić? - Chciałbym alarm założyć.
Powódź w prowincjonalnym miasteczku. Ewakuacja ludności. Wojsko puka do kaplicy: - Proszę księdza, niech ksiądz ucieka ! Ksiądz się utopi ! - Nigdzie nie idę, wierzę w Opatrzność Boską. Po trzech godzinach ksiądz siedzi na ostatnim piętrze parafii. Podpływa motorówka: - Proszę księdza, niech ksiądz płynie z nami ! Ksiądz się utopi ! - Nigdzie nie idę, wierzę w Opatrzność Boską. Minęły kolejne godziny, ksiądz na szczycie dzwonnicy, nadlatuje helikopter. - Proszę księdza, niech ksiądz wsiada ! Ksiądz się utopi ! - Nigdzie nie idę, wierzę w opatrzność boską. Po chwili utopił się, staje przed Panem Bogiem i mówi z wyrzutem: - Panie Boże, no jak tak można, Swojego wiernego sługę utopić... A tak wierzyłem w Opatrzność... - Głupcze !!! Trzy razy po ciebie ludzi wysyłałem !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Indianie przychodzą do szamana i pytają: - Jaka będzie zima w tym roku? - Bardzo mroźna, zbierajcie chrust na opał. Jednak zima była łagodna. Po roku Indianie znów odwiedzają szamana. - Jaka będzie zima w tym roku? - Bardzo mroźna, zbierajcie chrust na opał. Jednak zima znów była łagodna. Po roku szaman nie chcąc znów się ośmieszyć, poszedł do meteorologa i pyta: - Jaka będzie zima w tym roku? - Oj, bardzo mroźna! Indianie już dwa lata zbierają chrust na opał!
- Jak wygląda turystyczna ubikacja na Syberii? - Składa się z dwóch kijów. Jeden jest dłuższy, a drugi krótszy. Dłuższym odgania się niedźwiedzia, a krótszym odgania się wilki.
- Jakiej pierwszej rzeczy w życiu uczy się mały Eskimos? - Żeby nie jeść żółtego śniegu.
Córka hrabiego telefonuje do lokaja. - Janie, jak zareagował hrabia gdy mu powiedziałeś, że będę na kolacji ze swoim narzeczonym? - Pozytywnie. - Naprawdę? - Tak. Gdy mu to powiedziałem, wyjął z dubeltówki naboje i wymienił je na śrut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
<mama> adrian idz spac <Adrian> Poco?? <mama> bo masz jutro na 8 <tata> sluchaj mame <Adrian> Kto normalny siedzi ze starymi na lanie w domu?? <tata> chodz do pokoju bo nie rozumiem co koles do mnie pisze <Adrian> Chyba dam ta powalona rodzinna rozmowe na basha, Chyba nikt nie ma takiej lipy jak ja.Nawet sciagac nie moge bo "lagi" ci robie. <mama> idz spac <Adrian> juz mamo :| <tata> nie dyskutuj i przyjdz najpierw przetlumacz <Adrian> Czego nie rozumiesz?? <Adrian> tato powiesz?? <tata> niewazne juz <Adrian> Tato idziesz spac??Bo sciaganie bym sobie wlaczyl ? <tata> Ani mi sie waz. <Adrian> Mamo powiedz tacie zeby spac poszedl. <Adrian> Proszeeeee <mama> darek hodz do lozka <Adrian> Tato idz zalatw sobie sprawy z mama .A ty mamo naucz se pisac <mama> zamknij morde gowniarzu i idz spac a jak rano nie wstaniesz to ci nakopie w morde <tata> hahahah mama sie wkuzyla <Adrain> juz ide wyluzujjjj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Matka przyprowadziła swoją osiemnastoletnią córkę do lekarza, informując go, że córka nieustannie cierpi na mdłości. Lekarz po zbadaniu córki stwierdził, że jest ona mniej więcej w czwartym miesiącu ciąży. - Co też pan mówi, panie doktorze, moja córka nigdy nie miała do czynienia z żadnym mężczyzną! Prawda, córeczko? - Prawda, nawet się nigdy nie całowałam - zapewniła córeczka. Lekarz bez słowa podszedł do okna i zaczął intensywnie wypatrywać w dal. - Panie doktorze, czy coś nie tak? - pyta po pięciu minutach zaniepokojona mamuśka. - Nie, nie! Po prostu w takich wypadkach zazwyczaj na wschodzie ukazuje się jasna gwiazda i przybywa trzech króli. No więc stoję i czekam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
poprostu świetne jaki jest najwiekszyparadoks na świecie? - SRACZKA - bo sra sie jednoczesnie często i rzadko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Tytul idioty roku zapewniony, tacy ludie moga byc tylko w pis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zamienil stryjek siekierke na kijek [ wiadomosci.gazeta.pl] http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,3738110.html Ta baba z PO narobila wiekszego hałasu :/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|