Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#713324 18/11/2006 08:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Quote
Quote
O LOLLLLLLLLLLLL

no lol bo to było już ze 100 razy teraz kurwa przeproś;p
łehehehehehe, jeszcze powiedz na ktorej podstronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Kilka tematow wczesniej, chyba w smieszne 20 cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#713325 18/11/2006 09:57
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Trzy najbardziej popularne słowa na świecie :

Made in China

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713326 18/11/2006 10:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555
Przychodzi facet do lekarza i mówi:
- Panie doktorze wyleczy mi Pan owsiki?
- A co kaszlą?

#713327 18/11/2006 12:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Finał Ligi Mistrzów jednocześnie derby Londynu: Arsenal - Chelsea. Pub kibiców Chelsea. W meczu remis 1:1. 92 minuta.
Nagle pada bramka na 2:1. Wszyscy kibice bladzi, cisza, po prostu zamurowało ich. W tym momencie jeden kolo wyskakuje w górę z okrzykiem "Jeeeeeeeest!". Stanął, popatrzył wkoło, zorientował się gdzie jest, zobaczył jak wszystkim żyłka chodzi, niektórzy już w furii się do niego zbliżają, usiadł i skruszonym głosikiem mówi:
- Grałem over...

#713328 18/11/2006 12:15
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Finał Ligi Mistrzów jednocześnie derby Londynu: Arsenal - Chelsea. Pub kibiców Chelsea. W meczu remis 1:1. 92 minuta.
Nagle pada bramka na 2:1. Wszyscy kibice bladzi, cisza, po prostu zamurowało ich. W tym momencie jeden kolo wyskakuje w górę z okrzykiem "Jeeeeeeeest!". Stanął, popatrzył wkoło, zorientował się gdzie jest, zobaczył jak wszystkim żyłka chodzi, niektórzy już w furii się do niego zbliżają, usiadł i skruszonym głosikiem mówi:
- Grałem over...

a jeszcze niedawno myslałem, że najlepszy dowcip bukmacherski to jest ten o Corii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...myliłem się, zacne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#713329 18/11/2006 14:45
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
jaki jest dowcip o Corii?

#713330 18/11/2006 16:08
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Nie ma to jak onet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[Linked Image]
Ale najlepszy i tak jest mój braciak. Pokazałem mu zdjęcie, a on: " i co w tym jest dziwnego? " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#713331 18/11/2006 18:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
jaki jest dowcip o Corii?

mam nadzieje, że dobrze go napisze z pamięci i nie spalę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W punkcie bukmacherskim pewien koleś wchodzi, przegląda ofertę i się pyta:
- przepraszam, gdzie mozna zagrac przeciwko Corii
na to jeden z klientów owego punktu nie odrywając wzroku od oferty:
- nie wiem, ale na pewno nie w gamebookers bo tam za krecz jest zwrot!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713332 18/11/2006 18:05
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Spaliles gnacik na calej linii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#713333 18/11/2006 18:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Spaliles gnacik na calej linii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

eeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..to niech ktoś da go w poprawnej wersji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..dobrze, że go nie próbowałem sprzedać na jakiejś imprezie, zreszta wsród moich znajomych i tak nikt by nie zrozumiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713334 18/11/2006 19:44
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
Spaliles gnacik na calej linii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

eeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..to niech ktoś da go w poprawnej wersji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..dobrze, że go nie próbowałem sprzedać na jakiejś imprezie, zreszta wsród moich znajomych i tak nikt by nie zrozumiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

hehe no nie ma sie co dziwic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713335 18/11/2006 20:23
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
to jaki jest poprawny?

#713336 18/11/2006 20:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Chyba tak (ale znawca tenisa nie jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) :

W punkcie bukmacherskim pewien koleś wchodzi, przegląda ofertę i się pyta:
- przepraszam, gdzie gra dzis Coria?
na to jeden z klientów owego punktu nie odrywając wzroku od oferty:
- nie wiem, ale na pewno nie w gamebookers bo tam za krecz jest zwrot!

#713337 18/11/2006 21:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,634,sortuj,v,st,24H,pozycja,140,super_

Chyba my sie podobalo :]

#713338 18/11/2006 21:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
<Fucin> Jak tak dalej pójdzie nigdy nie uda Ci sie zerwać z hazadrem!
<on1985> A założysz sie?

#713339 19/11/2006 00:45
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
http://www.joemonster.org/download.php?d_op=getit&lid=2894

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713340 19/11/2006 07:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112

#713341 19/11/2006 09:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790

#713342 19/11/2006 09:40
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

#713343 19/11/2006 10:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Quote
<Fucin> Jak tak dalej pójdzie nigdy nie uda Ci sie zerwać z hazadrem!
<on1985> A założysz sie?

to mi sie przypomnialo... byla taka reklama Betfair w TV w anglii:

- I bet you'll make a bet in the next 5 seconds
- I bet I wont!
- I bet you will!
- I bet I wont!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, forty), 1,988 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1