|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
no lol bo to było już ze 100 razy teraz kurwa przeproś;p łehehehehehe, jeszcze powiedz na ktorej podstronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kilka tematow wczesniej, chyba w smieszne 20 cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Trzy najbardziej popularne słowa na świecie :
Made in China
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555 |
Przychodzi facet do lekarza i mówi: - Panie doktorze wyleczy mi Pan owsiki? - A co kaszlą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Finał Ligi Mistrzów jednocześnie derby Londynu: Arsenal - Chelsea. Pub kibiców Chelsea. W meczu remis 1:1. 92 minuta. Nagle pada bramka na 2:1. Wszyscy kibice bladzi, cisza, po prostu zamurowało ich. W tym momencie jeden kolo wyskakuje w górę z okrzykiem "Jeeeeeeeest!". Stanął, popatrzył wkoło, zorientował się gdzie jest, zobaczył jak wszystkim żyłka chodzi, niektórzy już w furii się do niego zbliżają, usiadł i skruszonym głosikiem mówi: - Grałem over...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Finał Ligi Mistrzów jednocześnie derby Londynu: Arsenal - Chelsea. Pub kibiców Chelsea. W meczu remis 1:1. 92 minuta. Nagle pada bramka na 2:1. Wszyscy kibice bladzi, cisza, po prostu zamurowało ich. W tym momencie jeden kolo wyskakuje w górę z okrzykiem "Jeeeeeeeest!". Stanął, popatrzył wkoło, zorientował się gdzie jest, zobaczył jak wszystkim żyłka chodzi, niektórzy już w furii się do niego zbliżają, usiadł i skruszonym głosikiem mówi: - Grałem over... a jeszcze niedawno myslałem, że najlepszy dowcip bukmacherski to jest ten o Corii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...myliłem się, zacne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
jaki jest dowcip o Corii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
Nie ma to jak onet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [ Linked Image] Ale najlepszy i tak jest mój braciak. Pokazałem mu zdjęcie, a on: " i co w tym jest dziwnego? " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
jaki jest dowcip o Corii? mam nadzieje, że dobrze go napisze z pamięci i nie spalę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W punkcie bukmacherskim pewien koleś wchodzi, przegląda ofertę i się pyta: - przepraszam, gdzie mozna zagrac przeciwko Corii na to jeden z klientów owego punktu nie odrywając wzroku od oferty: - nie wiem, ale na pewno nie w gamebookers bo tam za krecz jest zwrot! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Spaliles gnacik na calej linii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Spaliles gnacik na calej linii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> eeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..to niech ktoś da go w poprawnej wersji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..dobrze, że go nie próbowałem sprzedać na jakiejś imprezie, zreszta wsród moich znajomych i tak nikt by nie zrozumiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Spaliles gnacik na calej linii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> eeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..to niech ktoś da go w poprawnej wersji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..dobrze, że go nie próbowałem sprzedać na jakiejś imprezie, zreszta wsród moich znajomych i tak nikt by nie zrozumiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe no nie ma sie co dziwic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Chyba tak (ale znawca tenisa nie jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) :
W punkcie bukmacherskim pewien koleś wchodzi, przegląda ofertę i się pyta: - przepraszam, gdzie gra dzis Coria? na to jeden z klientów owego punktu nie odrywając wzroku od oferty: - nie wiem, ale na pewno nie w gamebookers bo tam za krecz jest zwrot!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,634,sortuj,v,st,24H,pozycja,140,super_ Chyba my sie podobalo :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
<Fucin> Jak tak dalej pójdzie nigdy nie uda Ci sie zerwać z hazadrem! <on1985> A założysz sie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
<Fucin> Jak tak dalej pójdzie nigdy nie uda Ci sie zerwać z hazadrem! <on1985> A założysz sie? to mi sie przypomnialo... byla taka reklama Betfair w TV w anglii: - I bet you'll make a bet in the next 5 seconds - I bet I wont! - I bet you will! - I bet I wont! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|