|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Kiedy ta podwójna kolejka jest? po czym to poznać? jakaś drużyna bądź drużyny będą miały więcej niż jeden mecz w kolejce ale zaś w innej żadnego najbliżej Gameweek 22 Tottenham i West Ham po 2 mecze Dodam tylko, że w kolejce 21 nie będzie właśnie spotkania Tottenham-WHU. A podwójna kolejka zazwyczaj jest w okolicach 33-35 kolejki  Dziękuję za informacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Jako że nie było propozycji dzialamy wg wcześniejszych założeń z nowym konkursem. Podaje kod do Ligi - 2702-1233166 Zapisujcie się. Liga startuje w od kolejki 22 czyli mecze od 01.01.18 Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Fechu, jako, że zwycięstwo w tych pomniejszych ligach masz już w kieszeni  to jeśli zajmiesz miejsce w TOP3 w Polsce wpłacam 100zł na wybrany przez Ciebie cel charytatywny. Mam nadzieję, że nie odbierzesz tego jak dodatkowej presji  A nawet jeśli...to radź sobie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Trzymacie gościa na jutrzejszą kolejkę czy sprzedajecie ?  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechu, jako, że zwycięstwo w tych pomniejszych ligach masz już w kieszeni  to jeśli zajmiesz miejsce w TOP3 w Polsce wpłacam 100zł na wybrany przez Ciebie cel charytatywny. Mam nadzieję, że nie odbierzesz tego jak dodatkowej presji  A nawet jeśli...to radź sobie   Będę walczył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Trzymacie gościa na jutrzejszą kolejkę czy sprzedajecie ?  [ Linked Image] To nie jest fejk? Przeciez to Kane? Od dziecka (podobno) Spurs?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,666 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,666 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Mamy pierwszego wygranego zakładu pomiędzy graczami h2h  VVega-poozon – kto wyżej w tabeli po 19 kolejce. VVega - gratulacje.  A szanownego Pana pooona zapraszamy do rozliczenia zakładu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Mamy pierwszego wygranego zakładu pomiędzy graczami h2h  VVega-poozon - kto wyżej w tabeli po 19 kolejce. VVega - gratulacje.  A szanownego Pana poozona zapraszamy do rozliczenia zakładu - 1litr Jacusia.  Przepraszam za literówkę w nicku - poozon
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Mamy pierwszego wygranego zakładu pomiędzy graczami h2h  VVega-poozon – kto wyżej w tabeli po 19 kolejce. VVega - gratulacje.  A szanownego Pana pooona zapraszamy do rozliczenia zakładu.  Sprawa załatwiona. Czekam na przesyłkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Gitara  Daj znać jak dotrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Proszę o odnotowanie. Zakład rozliczony. Jacek dotarł. Poozon super robota. Natomiast na kurierów z DHL szkoda strzępić ryja ![[Linked Image from iv.pl]](https://iv.pl/images/28012871058129157782.jpg) [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 688 |
Wreszcie Jacuś po wielu perypetiach dotarł, to co te chu#$ z DHL wyprawiali od piątku to rzeczywiście szkoda komentować nawet. Wcześniejsza obsuwa wynikła z urlopu świąteczno-noworocznego , więc sorry głównie za to, że nie skrobnąłem krótkiej pw i pojawiły się niepotrzebne, aczkolwiek z Waszej strony chyba słuszne podejrzenia o wysprzęglenie Jeszcze raz gratulacje VVega  Wypij tam szklaneczkę na weekendzie za chociaż jeden dobry transfer lub decyzję podjętą przeze mnie w którejkolwiek kolejce  Albo nie, czekaj, nie ma chyba potrzeby czekać do weekendu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
 Odnotowane, cieszę się, że się w końcu udało. Co do DHL to obecnie mają większy burdel niż Arsenal w składzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
Wreszcie Jacuś po wielu perypetiach dotarł, to co te chu#$ z DHL wyprawiali od piątku to rzeczywiście szkoda komentować nawet. Wcześniejsza obsuwa wynikła z urlopu świąteczno-noworocznego , więc sorry głównie za to, że nie skrobnąłem krótkiej pw i pojawiły się niepotrzebne, aczkolwiek z Waszej strony chyba słuszne podejrzenia o wysprzęglenie Jeszcze raz gratulacje VVega  Wypij tam szklaneczkę na weekendzie za chociaż jeden dobry transfer lub decyzję podjętą przeze mnie w którejkolwiek kolejce  Albo nie, czekaj, nie ma chyba potrzeby czekać do weekendu  kiedyś dawno w Tomaszowie, poznałem jednego Poozona na zlocie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
opitoliłem Moratę - straciłem cierpliwość ( odkupię go jeszcze ) na caps locka pójdzie albo Mahrez albo Kuń 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jaki jest do tej pory najwyzszy wynik pojedynczej kolejki? Albo inaczej - kto zdobyl powyzej 100 punktow do tej pory?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|