Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 38 1 2 34 35 36 37 38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Najlepszy wynik do tej pory uzyskał Emilio Team w kolejce 20 - 118 pkt.

Twój jest 2 wynik 114 z GW31, ale jak wiadomo za 2 miejsce jest nagroda w postaci poklepania po plecach smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Najlepszy wynik do tej pory uzyskał Emilio Team w kolejce 20 - 118 pkt.

Twój jest 2 wynik 114 z GW31, ale jak wiadomo za 2 miejsce jest nagroda w postaci poklepania po plecach smile

a ja ?!?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by burbon
Originally Posted by fechu
Najlepszy wynik do tej pory uzyskał Emilio Team w kolejce 20 - 118 pkt.

Twój jest 2 wynik 114 z GW31, ale jak wiadomo za 2 miejsce jest nagroda w postaci poklepania po plecach smile

a ja ?!?
Ty...? hmmm Fajnie, że się dorzuciłes do puli!

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by fechu
Originally Posted by burbon
Originally Posted by fechu
Najlepszy wynik do tej pory uzyskał Emilio Team w kolejce 20 - 118 pkt.

Twój jest 2 wynik 114 z GW31, ale jak wiadomo za 2 miejsce jest nagroda w postaci poklepania po plecach smile

a ja ?!?
Ty...? hmmm Fajnie, że się dorzuciłes do puli!

laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
fechu mistrz laugh

burbon jak coś to numer konta na nowy sezon ten sam laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
O skubany 118 nastukal w "zwyklej" kolejce aplauz
Myslalem, ze jestem najlepszy, a tu kutas frown

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Originally Posted by burbon
Originally Posted by fechu
Najlepszy wynik do tej pory uzyskał Emilio Team w kolejce 20 - 118 pkt.

Twój jest 2 wynik 114 z GW31, ale jak wiadomo za 2 miejsce jest nagroda w postaci poklepania po plecach smile

a ja ?!?
Ty...? hmmm Fajnie, że się dorzuciłes do puli!

laugh
i bez wpierdolu sie nie obędzie...Radom

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Originally Posted by fechu
Originally Posted by burbon
Originally Posted by fechu
Najlepszy wynik do tej pory uzyskał Emilio Team w kolejce 20 - 118 pkt.

Twój jest 2 wynik 114 z GW31, ale jak wiadomo za 2 miejsce jest nagroda w postaci poklepania po plecach smile

a ja ?!?
Ty...? hmmm Fajnie, że się dorzuciłes do puli!

laugh
i bez wpierdolu sie nie obędzie...Radom

i bym zapomniał o "wazelinie" Kretolu laugh..bedziesz miał "Mistrza"...RADOM !!!!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Chyba wychodzi że przegrałem z Pacyfikiem i Quinsem a wygrałem z Kretole. Jakby można było to prośba do Kretola o wysłanie Jacka Pacyfkowi, blisko będzie. No chyba że się wysprzegli grin
A Quinc dane na priv. Tylko bez nerwów bo w morze w nocy śmigam jak wrócę to wyśle.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Ok. Kretol dogadany. Czyli Pacyfik za mój zakład dane do Kretola.
Quinc do mnie.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
w imieniu syna dziękuje wszystkim za piękna walke w tym sezonie piwo

teraz prośba jak można to prosiłbym o zamiane Jacka na przelew

syn bardziej się ucieszy ,sam moge rozliczyć się też w ten sposób jakby zainteresowany chciał .

gratulacje dla wszystkich


Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Irek proszony o adres na priv - wysyłka nagrody za wiosenną FPL

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Vitolo panowie.

Przede wszystkim gratulacje dla wszystkich i dziękuję Wam za świetną zabawę. Irek walczył dzielnie do końca toast

Zrobię podsumowanie wszystkich zakładów i przeleję pieniążki za 2 i 3 miejsce + najwyższy wynik kolejki i konkurs z2018. Zrobię to jutro pod wieczór bo mam straszny zapierdziel i fizycznie nie dałem rady dzisiaj smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Witam smile
Sezon dobiegł końca. Emocje były smile

Dla mnie był to pierwszy cały sezon FPL. Udało się osiągnąć niezłe wyniki, wręcz bardzo dobre hura To zasługa głównie Salaha którego miałem od początku (z małymi wyjątkami). Kane i Dummett również zaczynali i kończyli w składzie.
I jest powtarzalność - 93 punkty w 1 i 38 kolejce grin

Podziękowania dla wszystkich za super zabawę smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Fechu daj nr konta do przelewu za Jacusia smile
Dzięki wszystkim za zabawę i gratuluję sobie zajęcia 1 miejsca!
( w drafcie)
smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Gratulacje Fechu, Irek. piwo

Mam nadzieję, że ogarniemy jeszcze z kilka wspólnych edycji. Dobra zabawa z małym elementem wkurwienia. smile

Na koniec puchar dla Burbona, Fech ma już go w kolekcji.


Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Pierwsza 10 hura
Gratulacje dla Fecha, Irka i Rudzika piwo
Dziękuje wszystkim za zabawę toast

ps Fechu następnym razem daj już spokój z tymi kodami
pps Rudzik w przyszłym sezonie życzę tego samego miejsca co Ty... klubowi z avatara tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Dziękuję wszystkim za grę. Zwycięzcom gratuluje piwo
Irek bardzo ładnie finiszował, gdyby zostały jeszcze ze dwie kolejki, to kto wie.

Originally Posted by Akhu
pps Rudzik w przyszłym sezonie życzę tego samego miejsca co Ty... klubowi z avatara tongue

Dziękuję bardzo, aczkolwiek mam wątpliwości czy klub z avatra zechce dołączyć do naszej zabawy w przyszłym sezonie grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
No to lecimy smile

Na wstępie dziękuję za gratulacje toast

Poniżej oficjalne wyniki naszej ligi:

1 miejsce - 1500 PLN - fechu
2 miejsce - 500 PLN - Irek
3 miejsce - 250 PLN - Rudzik

Najwyzszy wynik kolejki - 150 PLN - Emilio (118 pkt)

h2h kto więcej punktów: obok pary podaję kto wygrał zakład (o Jacusia 1 litr)

Quincy-pacyfek cały sezon - quincy
Pacyfek-haczyk cały sezon - pacyfek
Vvega-poozon po 19 kolejce - rozliczone
TEO-quincy cały sezon - quincy
TEO - Kretol cały sezon - TEO
TEO - pacyfek cały sezon - pacyfek
Emilio - fechu cały sezon - fechu
iti - fechu cały sezon - fechu
Kretol - pacyfek cały sezon - pacyfek

Liga mecz.pl rozpoczęta od 2018 roku - zwycięzca Irek - 100 PLN + gadżety od VVegi (dzięki Vincent za wsparcie)

Bardzo proszę o sprawne rozliczenie zakładów aby nie było niepotrzebnych niesnansków, a każdy kto otrzyma Jacusia niech wpisze tutaj, że zakład jest rozliczony smile

Emilio - pytanie, czy wolisz wysłać mi Jacka, a ja Ci wpłacam normalnie 150 PLN na konto czy chcesz żebym przelał Ci 50 PLN (100 PLN byłoby w rozliczeniu za Jacka), a zakład uznamy wtedy za rozliczony. Daj znać tutaj jak najszybciej abym mógł Cię rozliczyć.

Przelewy do Irka i Rudzika poszły przed chwilą. Wysłałem na te konta co rozbiliście z nich wpłatę. Bardzo proszę Was o potwierdzenie tutaj w temacie czy kasa doszła, jutro do południa powinniście mieć zaksięgowane na koncie.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za udział i że praktycznie każdy nie odpuścił do końca. Mam nadzieję, że Ci co zagrali pierwszy raz złapali bakcyla i spotakmy się w tym samym gronie na przyszły sezon. Byłoby fajnie gdyby udało się powiększyć liczbę ludzi do gry. Jakby co mogę pełnić tą samą rolę co obecnie. wink

piwo

Strona 36 z 38 1 2 34 35 36 37 38

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, kamel, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, Sensei), 1,271 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,889
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1