|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Opis mojego kumpla, idiota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
...kto wbija do mnie pić...xD...(?)...nie ma mnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
[*]www.jakcośto.com lol leżę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dopiero wstałem, jestem zaspany jeszcze i szczerze mówiąc nie kumam o co kaman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> jak cos to com - w dymysle kom
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
[*]www.jakcośto.com lol leżę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dopiero wstałem, jestem zaspany jeszcze i szczerze mówiąc nie kumam o co kaman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> jak cos to com - w dymysle kom tez tak myslalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale zobaczylem post z duza iloscia ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) i myslalem, ze cos przegapilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
witam
Jak dostaniecie linka z informacją "warto przeczytać" to nie klikajcie,znowu jakiś nieprzyjemny wirusik.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ta;] kliknalem wlasnie i teraz moje wiadomosci nie dochodza do osob ;/ uporczywe gowno a i ja glupi ze kliknalem, ale mialem kaca giganta wiec jestem usprawiedliwiony ;]
prawdopodobnie mnie zablokowalo na kilkanascie godzin...
ten antyspam w gg to zalezny od wersji gg czy kazdy mu podlega ?
pozdr
ps. da sie jakos to ominac/przyspieszyc ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
ta;] kliknalem wlasnie i teraz moje wiadomosci nie dochodza do osob ;/ uporczywe gowno a i ja glupi ze kliknalem, ale mialem kaca giganta wiec jestem usprawiedliwiony ;]
prawdopodobnie mnie zablokowalo na kilkanascie godzin...
ten antyspam w gg to zalezny od wersji gg czy kazdy mu podlega ?
pozdr
ps. da sie jakos to ominac/przyspieszyc ?? nie da sie przyspieszyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a co do tego linku to wystarczy miec firefoxa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> ja mam i juz 2 razy kliknalem w podobne lkinki i narazie nic sie nie dzialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
hmm jesli ma podrecznik notatnik, wyciagarke linkow do np. zdjec ze stron, mozliwosc zbindowanie stron pod klawisze to biore ;]
pozdr
ps. sciagam testuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale jesli ma te rzeczy to daj znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
nie wiem o czym do mnie piszesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
nowy wirus, dostałem takie coś: artykuł www.dearbernard.com/dobre17326.shtml [ dearbernard.com] ale człowiek uczy się na błędach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
heh już gg-owy Bóg mi kare odjął,znowu mogę wysyłać,ale przez to zerwałem mój wieloletni związek z IE,a to ja pozostawałem wierny,ale teraz to już przesada,wchodzę w romans z mozillą i chyba nawet się z nią ożenię
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja mam mozillę i nie uratowało mnie to od poprzedniego wira <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
U mnie na mozilli poprzedni nie uszkodził nic .
Ps. _Krover_ możesz wkleić ten artykuł , bo stronka nie chce mi się odpalić .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
nie wchodzcie w to !! to jest link z wirusem. Takiej tresci wiadomość przychodzi. Ja w to tym razem nie wszedłem, nauczony poprzednim razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
HeHe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> myślałem że to artykuł do poczytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
HeHe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> myślałem że to artykuł do poczytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> PS. Korver bez takich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Niech to jakiś moderator zmieni, bo tak Korver napisałeś, że i ja pomyślałem, że to artykuł o tym wirusie jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
no to niech zmieni, chociaż dla mnie to wygląda jednoznacznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ale jeżeli ktoś to inaczej odebrał to oczywiście przepraszam, nie miałem takiego zamiaru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
No ja na szczęście szybko przeczytałem następne 2 wiadomości i mi nic się nie stało, aczkolwiek otwierałem przez FF.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
A ja jak dostałem wirusa przez gg, to już tydzień nie mogę wiadomości wysyłać. I kilku moich znajmych też. Nie wiem co jest, ale chyba trzeba będzie nowy nuemr zakładać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
A ja jak dostałem wirusa przez gg, to już tydzień nie mogę wiadomości wysyłać. I kilku moich znajmych też. Nie wiem co jest, ale chyba trzeba będzie nowy nuemr zakładać. Wywal z rejestru wszystko, co dotyczy GG i zainstaluj od nowa. Powinno pomóc.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|