...kto wbija do mnie pić...xD...(?)...nie ma mnie..."> ...kto wbija do mnie pić...xD...(?)...nie ma mnie...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
#713814 17/11/2006 12:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

Opis mojego kumpla, idiota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

...kto wbija do mnie pić...xD...(?)...nie ma mnie...

Bonus: Unibet
#713815 17/11/2006 12:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Quote
Quote
laugh
[*]www.jakcośto.com lol

leżę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dopiero wstałem, jestem zaspany jeszcze i szczerze mówiąc nie kumam o co kaman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

jak cos to com - w dymysle kom

#713816 17/11/2006 12:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Quote
Quote
Quote
laugh
[*]www.jakcośto.com lol

leżę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dopiero wstałem, jestem zaspany jeszcze i szczerze mówiąc nie kumam o co kaman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

jak cos to com - w dymysle kom

tez tak myslalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale zobaczylem post z duza iloscia ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) i myslalem, ze cos przegapilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713817 18/11/2006 10:01
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
witam

Jak dostaniecie linka z informacją "warto przeczytać" to nie klikajcie,znowu jakiś nieprzyjemny wirusik.

pozdrawiam

#713818 18/11/2006 15:01
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ta;] kliknalem wlasnie i teraz moje wiadomosci nie dochodza do osob ;/
uporczywe gowno a i ja glupi ze kliknalem, ale mialem kaca giganta wiec jestem usprawiedliwiony ;]

prawdopodobnie mnie zablokowalo na kilkanascie godzin...

ten antyspam w gg to zalezny od wersji gg czy kazdy mu podlega ?

pozdr

ps. da sie jakos to ominac/przyspieszyc ??

#713819 18/11/2006 15:13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Quote
ta;] kliknalem wlasnie i teraz moje wiadomosci nie dochodza do osob ;/
uporczywe gowno a i ja glupi ze kliknalem, ale mialem kaca giganta wiec jestem usprawiedliwiony ;]

prawdopodobnie mnie zablokowalo na kilkanascie godzin...

ten antyspam w gg to zalezny od wersji gg czy kazdy mu podlega ?

pozdr

ps. da sie jakos to ominac/przyspieszyc ??

nie da sie przyspieszyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

a co do tego linku to wystarczy miec firefoxa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> ja mam i juz 2 razy kliknalem w podobne lkinki i narazie nic sie nie dzialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713820 18/11/2006 16:45
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
hmm jesli ma podrecznik notatnik, wyciagarke linkow do np. zdjec ze stron, mozliwosc zbindowanie stron pod klawisze to biore ;]

pozdr

ps. sciagam testuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale jesli ma te rzeczy to daj znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#713821 18/11/2006 16:50
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
nie wiem o czym do mnie piszesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713822 18/11/2006 17:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
nowy wirus, dostałem takie coś:

artykuł www.dearbernard.com/dobre17326.shtml [dearbernard.com]


ale człowiek uczy się na błędach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#713823 18/11/2006 18:04
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
heh już gg-owy Bóg mi kare odjął,znowu mogę wysyłać,ale przez to zerwałem mój wieloletni związek z IE,a to ja pozostawałem wierny,ale teraz to już przesada,wchodzę w romans z mozillą i chyba nawet się z nią ożenię

pozdrawiam

#713824 18/11/2006 18:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ja mam mozillę i nie uratowało mnie to od poprzedniego wira <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#713825 18/11/2006 18:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
U mnie na mozilli poprzedni nie uszkodził nic .

Ps. _Krover_ możesz wkleić ten artykuł , bo stronka nie chce mi się odpalić .

#713826 18/11/2006 18:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
nie wchodzcie w to !! to jest link z wirusem. Takiej tresci wiadomość przychodzi. Ja w to tym razem nie wszedłem, nauczony poprzednim razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#713827 18/11/2006 18:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
HeHe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> myślałem że to artykuł do poczytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#713828 18/11/2006 20:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
HeHe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> myślałem że to artykuł do poczytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


PS. Korver bez takich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#713829 18/11/2006 20:43
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Niech to jakiś moderator zmieni, bo tak Korver napisałeś, że i ja pomyślałem, że to artykuł o tym wirusie jest.

#713830 18/11/2006 20:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
no to niech zmieni, chociaż dla mnie to wygląda jednoznacznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ale jeżeli ktoś to inaczej odebrał to oczywiście przepraszam, nie miałem takiego zamiaru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#713831 18/11/2006 21:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
No ja na szczęście szybko przeczytałem następne 2 wiadomości i mi nic się nie stało, aczkolwiek otwierałem przez FF.

#713832 19/11/2006 00:33
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
A ja jak dostałem wirusa przez gg, to już tydzień nie mogę wiadomości wysyłać. I kilku moich znajmych też. Nie wiem co jest, ale chyba trzeba będzie nowy nuemr zakładać.

#713833 19/11/2006 00:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
A ja jak dostałem wirusa przez gg, to już tydzień nie mogę wiadomości wysyłać. I kilku moich znajmych też. Nie wiem co jest, ale chyba trzeba będzie nowy nuemr zakładać.
Wywal z rejestru wszystko, co dotyczy GG i zainstaluj od nowa. Powinno pomóc.

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, betowiec, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,824 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1