|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Strzała  A skąd wiecie co łysy więzień z Baja wraz z innymi sztywniakami robią w stosunku do Lewego? Może jego reakcja to ujście negatywnych emocji. Chłop chce przejść, Florentino chce zapłacić godziwie to będzie teraz jeden z drugim ss-man robił pod górkę na zasadzie "odmrożę sobie uszy na złość mamie". No. A żonę ma taką jaką ma. Lepsza taka niż jakieś arabskie kurwy Benzemy. Syczące pjardnięcie z niedziewiczej dupy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Kiedy on to przedłużał rok temu ? Pewnie tak skoro ma jeszcze do 2021.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Podpisał umowę dostaje kasę to trzeba było myśleć wcześniej a nie fochy robić. Tyczy się to każdego innego piłkarza. tako rzecze SS Kretol !! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Podpisał umowę dostaje kasę to trzeba było myśleć wcześniej a nie fochy robić. Tyczy się to każdego innego piłkarza. A co innego robi jak nie wywiązuje się z kontraktu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Z lewej Pacyf z prawej Kretol. Deadline: 26 czerwca 2019.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Podpisał umowę dostaje kasę to trzeba było myśleć wcześniej a nie fochy robić. Tyczy się to każdego innego piłkarza. A co innego robi jak nie wywiązuje się z kontraktu? No póki co robi to co ma robić i tak do 2021.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Zlecenie na grafikę chyba wziął miejscowy wirażka spod sklepu i zrobił sklejkę na kolanie za zgrzewkę żubra ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/Dcrs2T9WsAA54iy.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Podpisał umowę dostaje kasę to trzeba było myśleć wcześniej a nie fochy robić. Tyczy się to każdego innego piłkarza. A co innego robi jak nie wywiązuje się z kontraktu? No póki co robi to co ma robić i tak do 2021. Będzie chciał odejść, to wywrze fochami presję i odejdzie. Z niewolnika nie ma pracownika, było multum przykładów w ostatnim czasie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
No i to jest nieprofesjonalne według mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Jak chce niech odchodzi, ligę wygrają i bez niego a jak widać LM z nim nie potrafią. Swoje zrobił ale dalej zdania nie zmieniam podpisałeś papier to graj a nie fochy jak pizda.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366 |
Mucha dalej na ławie, no nie wiem czy to się obroni
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Podstawy nie podpisali nazwiskami tak jakby cały świat po twarzach znał ich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Koreańce to jednak nie był dobry trop w hoka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
No i to jest nieprofesjonalne według mnie. a jakby Tobie Kretolku zaproponowali 5 tysi więcej wypłaty to byś nie odszedł bo masz umowę na czas nieokreślony w obecnej firmie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
No i to jest nieprofesjonalne według mnie. a jakby Tobie Kretolku zaproponowali 5 tysi więcej wypłaty to byś nie odszedł bo masz umowę na czas nieokreślony w obecnej firmie ? Ja mam okres wypowiedzenia i bym musiał tego się trzymać a on podpisał co innego i też powinien się trzymać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Mucha dalej na ławie, no nie wiem czy to się obroni To taki fachowiec? DO Treli chyba nie można się przyczepić w ostatnim czasie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
No i to jest nieprofesjonalne według mnie. a jakby Tobie Kretolku zaproponowali 5 tysi więcej wypłaty to byś nie odszedł bo masz umowę na czas nieokreślony w obecnej firmie ? Kretol jest wierny swojej firmie jak pies jak chciałem mu dać na początek 2,5 klocka i też nie odszedł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Zlecenie na grafikę chyba wziął miejscowy wirażka spod sklepu i zrobił sklejkę na kolanie za zgrzewkę żubra ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/Dcrs2T9WsAA54iy.jpg) Drugi od prawej na górze szyja jak Gołota Andrju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
No i to jest nieprofesjonalne według mnie. a jakby Tobie Kretolku zaproponowali 5 tysi więcej wypłaty to byś nie odszedł bo masz umowę na czas nieokreślony w obecnej firmie ? Ja mam okres wypowiedzenia i bym musiał tego się trzymać a on podpisał co innego i też powinien się trzymać. zawsze istnieje opcja porozumienie stron i normalni ludzie się takiej opcji chwytają znaczy cywilizowani nie ci co skaczą po drzewach tylko tacy co jedzą widelcem i nożem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka