Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Chudy co tam u ciebie dalej kut w łapie ?
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Tomasz Włodarczyk
@wlodar85
Oglądajcie #MagazynEkstraklasy - sporo smaczków.
http://M.in . Lech prosi Ekstraklasę, aby nie wręczać ewentualnego trofeum za mistrzostwo Legii na ich stadionie w obawie przed wscieklymi kibicami.
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Łuki dzięki, oby Lech walczył do samego końca
Z Legią u siebie na pewno tak będzie, ciekawe ilu będzie kibiców
Lech prosi Ekstraklasę, aby nie wręczać ewentualnego trofeum za mistrzostwo Legii na ich stadionie w obawie przed wściekłymi kibicami.
Już widzę Kuchego, jak biega z trofeum po stadionie, a nagle kibole wbiegają na boisko
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dajcie spokój. Dziś Eurowizja. Nikt nie gada o piłce i innych duperelach, tylko dopinguje swój kraj!
Rosja awansuje do finału - kurs 2,35 godny polecenia
interesujesz się piosenką europejską ? Czy argumentacja jak z Popkiem?
bardzo oględne pojęcie
kto się piosenką nie interesuje
faworytem bardzo poważnym do wygrania jest Izrael
piosenka kiepska ale jak zobaczyłem wykonawczynię to zrozumiałem dlaczego
nie szkoda uszu na takie muzyczne dno jakie występuje na eurowizji ?
kobieta z brodą i penisem nic nie nauczyła ?
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Masz rację Haczyk, ale w obecnej sytuacji Lecha , Wisła musi wykorzystać swoją szanse
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Łuki dzięki, oby Lech walczył do samego końca
Z Legią u siebie na pewno tak będzie, ciekawe ilu będzie kibiców
Lech prosi Ekstraklasę, aby nie wręczać ewentualnego trofeum za mistrzostwo Legii na ich stadionie w obawie przed wściekłymi kibicami.
Już widzę Kuchego, jak biega z trofeum po stadionie, a nagle kibole wbiegają na boisko
jest sposób aby nie było fety Legii w Poznaniu, Lech niech się postara o zwycięstwo
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
do mistrzostwa to jeszcze długa droga Legia to nie maszyna do wygrywania nie zdziwi mnie to że w 2 ostatnich meczach zdobędzie 1 pkt
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Lech wcześniej się cieszył, że ma mecz z Legią u siebie, to teraz niech nie cudują. Jakas ustawę na szybko mogliby wprowadzić wzorem z Anglii i każdy kto wejdzie na murawę nieodwołalnie więzienie, to może byłby spokój.
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Dobry wieczór
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Wieczór Dobry
grasz dziś Kemp NHL ?
ja biere NASH
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
[quote=Tigerrr] Rosja awansuje do finału - kurs 2,35 godny polecenia
interesujesz się piosenką europejską ? Czy argumentacja jak z Popkiem?
bardzo oględne pojęcie
kto się piosenką nie interesuje
faworytem bardzo poważnym do wygrania jest Izrael
piosenka kiepska ale jak zobaczyłem wykonawczynię to zrozumiałem dlaczego
nie szkoda uszu na takie muzyczne dno jakie występuje na eurowizji ?
kobieta z brodą i penisem nic nie nauczyła ?
To jak z piłką. Zdarzają się kiepskie zespoły, ale lubisz oglądać jak grają najlepsi? I tak jest na Eurowizji. Zdarzają się ciekawi wykonawcy.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338
Likes: 3
Biczu większość muzyków jest zjebanych
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,338
Likes: 3
Tigerrr dobrze pisze, nie możesz wszystkich wrzucać do jednego worka z kobitą z brodą i kutasem
są wykony naprawdę ciekawe a są takie typu sławomira
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Nie, Biczu. Dla mnie tam może być wszystko i nie ma koncepcji kompletnie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Warren dzis widze konkretnie gotuje ale cos goudy nie widze :/
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Pojechałem kupić krawat... wchodzi Grażyna i zarzuca "czy są koszule na krótki rękaw"?
Za ladą chyba stał Pacyf, bo trochę żeśmy sobie z ludzi popizgali
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
jest sposób aby nie było fety Legii w Poznaniu, Lech niech się postara o zwycięstwo
Kura...
Nie lepiej było wygrać z Legią w Białym, a nie teraz płakać do Zabrza i Poznania, żeby się przyłożyli.
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
jest sposób aby nie było fety Legii w Poznaniu, Lech niech się postara o zwycięstwo
o to na pewno się postarają, a jak wyjdzie okaże się
Link skopiowany do schowka