Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 87 z 102 1 2 85 86 87 88 89 101 102
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Piękny poniedziałek zapowiada się

[Linked Image from media.giphy.com]

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
Originally Posted by jackm
gratuluje podwójnej korony toast Lech bez presji to jedynie co to moze reke podac i szpaler zrobic

Ładnych parę razy trafiałeś te Swoje typy,
ale o nich nikt z inwestorów stara się nie pamiętać, bo już Ci przylepili odpowiednią łatkę, a to łamałoby przyjęty stereotyp odnośnie Twojej osoby.

Za tydzień okaże się, czy miałeś rację tym razem. smile
Jak akagi się pociesza grin jak nie Jacek to Moorek przyklepał wam MP!

piwo

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
o kurde dopiero zobaczyłem co Dilaver odjebał

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
@Tazen, Jaga to albo przewage przepierdolila bo podzial punktow albo tak jak teraz, choc na sile jej wpychano tytul to robili wszystko by sie nieudalo. Lech sie sam wykoleil, mysle ze w Poznaniu to sami nie wiedza co maja grac i jaka taktyka... Legia caly sezon z zaciagnienietym rrvznym, w tempie żłówia a sie okazuje ze i tak pierwsi na meczie beda

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W Fortunie:

Legia 1.2
Jaga 4.3

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jako ciekawostka, nietypowa sytuacja wytworzyła się u Czerwińskiego i Jodłowca wypożyczonych do Piasta.
Mogą być jednocześnie mistrzami i spadkowiczami w jednym sezonie.
smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by akagi
W Fortunie:

Legia 1.2
Jaga 4.3

Akagi tak szczerze i obiektywnie jaki widzisz wynik w Poznaniu?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Legia nie przegra w Poznaniu.

O ile po meczu w Białymstoku byłem załamany formą i podejściem piłkarzy, to po wczorajszym meczu mam podstawy do optymizmu.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by akagi
Legia nie przegra w Poznaniu.

O ile po meczu w Białymstoku byłem załamany formą i podejściem piłkarzy, to po wczorajszym meczu mam podstawy do optymizmu.

wszystko zależy od podejścia kopaczy z Poznania
jak zagrają na pełnej kur... to moim zdanie wygra Lech
jak uznają że sezon się już skończył a kibiców mają w d... to wygra L

w Chorzowie przed meczem z Gieksą była "mobilizująca wizyta" kibiców na treningu i efekt było widać wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dzisiaj w Kayseri logicznym wydaje się remis.
W ostatniej kolejce Akhisar gra u siebie z Osmanli, a remis daje im już utrzymanie dzisiaj.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
We Francji, Hiszpanii, Włoszech, Anglii, Niemczech karty dawno rozdane a w naszej Premier League arcyciekawie do ostatniej kolejki cool

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by aker
Originally Posted by akagi
Legia nie przegra w Poznaniu.

O ile po meczu w Białymstoku byłem załamany formą i podejściem piłkarzy, to po wczorajszym meczu mam podstawy do optymizmu.

wszystko zależy od podejścia kopaczy z Poznania
jak zagrają na pełnej kur... to moim zdanie wygra Lech
jak uznają że sezon się już skończył a kibiców mają w d... to wygra L

w Chorzowie przed meczem z Gieksą była "mobilizująca wizyta" kibiców na treningu i efekt było widać wink

Lech z taką zadyszką czy wygra hmm, wątpliwe.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by aker
jak uznają że sezon się już skończył a kibiców mają w d... to wygra L
wierzysz w to, to jest kwestia chcieć a móc, teraz tydzień przerwy od jakiegoś czasu Legia gra co 3 dni, a Lech na przykład nie

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by aker
wszystko zależy od podejścia kopaczy z Poznania
jak zagrają na pełnej kur... to moim zdanie wygra Lech
jak uznają że sezon się już skończył a kibiców mają w d... to wygra L

w Chorzowie przed meczem z Gieksą była "mobilizująca wizyta" kibiców na treningu i efekt było widać wink

A Legia to co,
nie zagra na pełnej kur... ?

A kibice...
Ich presja może działać na młodych wychowanków, ale już dla elementu zaciężnego w podświadomości będzie to tylko ostatni mecz przed urlopami, mecz dla nich o pietruszkę.

Poza tym Legia to potencjał i doświadczenie trochę większe niż - bez obrazy - np. Sandecja.
Wiedzą o co będzie gra w tym meczu, wiedzą jakie są premie za MP.

Takie jest moje zdanie aker, i nie jest ono życzeniowe, tylko oceniające realia.
Ale każdy może mieć swoje zdanie. smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Moim zdaniem Lech rozwali Warszawę,a Białystok wygra z Płockiem

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by forty
Moim zdaniem Lech rozwali Warszawę,a Białystok wygra z Płockiem

i Lewy przejdzie do Realu

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Panowie co Wy na to aby za wpłatą na cele charytatywne znieść mi całkowicie limit napisanego posta na czas trwania MŚ 2018 (od dnia pierwszego meczu do następnego dnia po zakończeniu mundialu)?

Czy byłaby taka możliwość?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by forty
Moim zdaniem Lech rozwali Warszawę,a Białystok wygra z Płockiem

Ile postawiłeś na tego 99% karnego na Legii ? wink

Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Na szczęście nie miałem takiej opcji do grania.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Originally Posted by forty
Piękny poniedziałek zapowiada się

[Linked Image from media.giphy.com]

ale drabina

Strona 87 z 102 1 2 85 86 87 88 89 101 102

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 2,842 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1