|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Piękny poniedziałek zapowiada się ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/3iBcNDYZrY8HSE5PNj/giphy.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
gratuluje podwójnej korony  Lech bez presji to jedynie co to moze reke podac i szpaler zrobic Ładnych parę razy trafiałeś te Swoje typy, ale o nich nikt z inwestorów stara się nie pamiętać, bo już Ci przylepili odpowiednią łatkę, a to łamałoby przyjęty stereotyp odnośnie Twojej osoby. Za tydzień okaże się, czy miałeś rację tym razem.  Jak akagi się pociesza  jak nie Jacek to Moorek przyklepał wam MP! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
o kurde dopiero zobaczyłem co Dilaver odjebał
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
@Tazen, Jaga to albo przewage przepierdolila bo podzial punktow albo tak jak teraz, choc na sile jej wpychano tytul to robili wszystko by sie nieudalo. Lech sie sam wykoleil, mysle ze w Poznaniu to sami nie wiedza co maja grac i jaka taktyka... Legia caly sezon z zaciagnienietym rrvznym, w tempie żłówia a sie okazuje ze i tak pierwsi na meczie beda
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W Fortunie:
Legia 1.2 Jaga 4.3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jako ciekawostka, nietypowa sytuacja wytworzyła się u Czerwińskiego i Jodłowca wypożyczonych do Piasta. Mogą być jednocześnie mistrzami i spadkowiczami w jednym sezonie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
W Fortunie:
Legia 1.2 Jaga 4.3 Akagi tak szczerze i obiektywnie jaki widzisz wynik w Poznaniu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Legia nie przegra w Poznaniu.
O ile po meczu w Białymstoku byłem załamany formą i podejściem piłkarzy, to po wczorajszym meczu mam podstawy do optymizmu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
Legia nie przegra w Poznaniu.
O ile po meczu w Białymstoku byłem załamany formą i podejściem piłkarzy, to po wczorajszym meczu mam podstawy do optymizmu. wszystko zależy od podejścia kopaczy z Poznania jak zagrają na pełnej kur... to moim zdanie wygra Lech jak uznają że sezon się już skończył a kibiców mają w d... to wygra L w Chorzowie przed meczem z Gieksą była "mobilizująca wizyta" kibiców na treningu i efekt było widać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dzisiaj w Kayseri logicznym wydaje się remis. W ostatniej kolejce Akhisar gra u siebie z Osmanli, a remis daje im już utrzymanie dzisiaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
We Francji, Hiszpanii, Włoszech, Anglii, Niemczech karty dawno rozdane a w naszej Premier League arcyciekawie do ostatniej kolejki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Legia nie przegra w Poznaniu.
O ile po meczu w Białymstoku byłem załamany formą i podejściem piłkarzy, to po wczorajszym meczu mam podstawy do optymizmu. wszystko zależy od podejścia kopaczy z Poznania jak zagrają na pełnej kur... to moim zdanie wygra Lech jak uznają że sezon się już skończył a kibiców mają w d... to wygra L w Chorzowie przed meczem z Gieksą była "mobilizująca wizyta" kibiców na treningu i efekt było widać  Lech z taką zadyszką czy wygra hmm, wątpliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
jak uznają że sezon się już skończył a kibiców mają w d... to wygra L wierzysz w to, to jest kwestia chcieć a móc, teraz tydzień przerwy od jakiegoś czasu Legia gra co 3 dni, a Lech na przykład nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
wszystko zależy od podejścia kopaczy z Poznania jak zagrają na pełnej kur... to moim zdanie wygra Lech jak uznają że sezon się już skończył a kibiców mają w d... to wygra L w Chorzowie przed meczem z Gieksą była "mobilizująca wizyta" kibiców na treningu i efekt było widać  A Legia to co, nie zagra na pełnej kur... ? A kibice... Ich presja może działać na młodych wychowanków, ale już dla elementu zaciężnego w podświadomości będzie to tylko ostatni mecz przed urlopami, mecz dla nich o pietruszkę. Poza tym Legia to potencjał i doświadczenie trochę większe niż - bez obrazy - np. Sandecja. Wiedzą o co będzie gra w tym meczu, wiedzą jakie są premie za MP. Takie jest moje zdanie aker, i nie jest ono życzeniowe, tylko oceniające realia. Ale każdy może mieć swoje zdanie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Moim zdaniem Lech rozwali Warszawę,a Białystok wygra z Płockiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
Moim zdaniem Lech rozwali Warszawę,a Białystok wygra z Płockiem i Lewy przejdzie do Realu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Panowie co Wy na to aby za wpłatą na cele charytatywne znieść mi całkowicie limit napisanego posta na czas trwania MŚ 2018 (od dnia pierwszego meczu do następnego dnia po zakończeniu mundialu)?
Czy byłaby taka możliwość?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Moim zdaniem Lech rozwali Warszawę,a Białystok wygra z Płockiem Ile postawiłeś na tego 99% karnego na Legii ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Na szczęście nie miałem takiej opcji do grania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
Piękny poniedziałek zapowiada się ![[Linked Image from media.giphy.com]](https://media.giphy.com/media/3iBcNDYZrY8HSE5PNj/giphy.gif) ale drabina
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|