Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 55 z 141 1 2 53 54 55 56 57 140 141
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Sensei
Ta gala to jakaś komedia wink większa niż te ksw
Dlatego trza pooglądać i się pośmiać.
Szkoda że ten zakład Mafii na rundy zdjęli bo by darmowa kasa była.
a potem sie okaze ze walka jednak bedzie over 7.5 smile
1% szans na takie rozwiązanie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
chyba rewolucja się szykuje u nas w składzie

Z Jagiellonii odejdą zapewne także Ivan Runje i Taras Romanczuk, którzy budzą zainteresowanie wielu klubów, a sami także chcą zmienić otoczenie. Łukasz Burliga otrzymał trzy oferty i raczej odejdzie Jagiellonii, w jego miejsce Jaga dogaduje już innego PO z Ekstraklasy.

z odejściem Tarasa się pogodziłem, Burliga tykająca bomba więc jak jest okazja to sprzedawać, ostatnio takich historii się o nim nasłuchałem że włos się jeży na głowie, ale Runje to będzie strata wielka

poza tym jakieś zmiany w ataku się szykują bo Wołosik pisze o zainteresowaniu Sobiechem

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Kura
chyba rewolucja się szykuje u nas w składzie

Z Jagiellonii odejdą zapewne także Ivan Runje i Taras Romanczuk, którzy budzą zainteresowanie wielu klubów, a sami także chcą zmienić otoczenie. Łukasz Burliga otrzymał trzy oferty i raczej odejdzie Jagiellonii, w jego miejsce Jaga dogaduje już innego PO z Ekstraklasy.

z odejściem Tarasa się pogodziłem, Burliga tykająca bomba więc jak jest okazja to sprzedawać, ostatnio takich historii się o nim nasłuchałem że włos się jeży na głowie, ale Runje to będzie strata wielka

poza tym jakieś zmiany w ataku się szykują bo Wołosik pisze o zainteresowaniu Sobiechem

Wiesz Kura skąd ma Burliga oferty ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Kura
chyba rewolucja się szykuje u nas w składzie

Z Jagiellonii odejdą zapewne także Ivan Runje i Taras Romanczuk, którzy budzą zainteresowanie wielu klubów, a sami także chcą zmienić otoczenie. Łukasz Burliga otrzymał trzy oferty i raczej odejdzie Jagiellonii, w jego miejsce Jaga dogaduje już innego PO z Ekstraklasy.

z odejściem Tarasa się pogodziłem, Burliga tykająca bomba więc jak jest okazja to sprzedawać, ostatnio takich historii się o nim nasłuchałem że włos się jeży na głowie, ale Runje to będzie strata wielka

poza tym jakieś zmiany w ataku się szykują bo Wołosik pisze o zainteresowaniu Sobiechem
Frankowski pewnie też odejdzie?
A Novikovas?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
nie wiem w ogóle pierwsze info jakie się pojawiło o jego odejściu, nie sądzę że z Polski bo chyba nie jest tajemnicą jego prowadzenie się, a szkoda go jako piłkarza bo mógł na pewno o wiele więcej osiągnąć

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
tak Franka to ja już zaksięgowałem odejście, o Novikovasie też się mówiło że ostatni sezon i Sheridan jak już się rozglądają za jakimś napadziorem - wygląda na totalną wymianę

Machaj z Głogowa ponoć dogadany ale czy to jest kaliber na granie w czubie ESA to nie jestem pewny

ja bym zostawił Klimalę gość ma ponoć niezłe papiery na granie, bramkarza też mamy młodego którego wszyscy chwalą - ten sezon nie napalać się za mocno a zaatakować ostro na 100-lecie klubu

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by akagi
Zdecydowanie Mistrz Polski.

Dla kibica główną satysfakcją są zdobyte trofea, a nie to za ile klub sprzeda zawodnika.
typowa wypowiedz kibica sukcesu, kibica klubów pokroju FC Barcelona, Bayern, Real, Milan, Juve itp.

życze aby Legia chocby przez rok/dwa walczyla o utrzymanie, nie daj Bog spadla do I ligi - bez urazy

Ojro chłopie Tyś nawet nie wiedział po zakończeniu rozgrywek, że twój ukochany Górnik nie może wyprzedzić Lecha przy równej liczbie punktów i się cieszyłeś z pudła. Sorry gregory ale takie rzeczy to Janusze nawet wiedzą i to jeszcze przed startem rundy mistrzowskiej

Myślę ze o tym wiedzą tylko Janusze. Ile punktów które miejsce i z kim następny mecz.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ale BKS zapodał bimbały.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
"W Piaście Gliwice zastanawiają się nad zmianą trenera. Wśród następców Waldemara Fornalika wymieniany jest Artur Skowronek, obecny trener Wigier Suwałki"

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A później pierdolenie że w pucharach wcześniej odpadamy.

Jak odchodzą kluczowi zawodnicy, to nim się nowi wkomponują, jest już po pucharach.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Takie cudo poszło Teodorze:

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMxMzc4NTQ1NjE4OTYwMDqbNUbhAdkPI%2Bf6A%2FQ%3D&kind=MAIN

Tylko całą drogę miałem w pamięci żeby Pani to rozbiła żeby pominąć podatek. No i tak się miło gadało, że zapomniałem wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by akagi
A później pierdolenie że w pucharach wcześniej odpadamy.

Jak odchodzą kluczowi zawodnicy, to nim się nowi wkomponują, jest już po pucharach.

Ale trzeba przyznać, że mamy umiejętność budowania drużyn w pół roku. Taki śpiwór przez 20 lat nie zbudował.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by quincy
Ale BKS zapodał bimbały.
grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
Originally Posted by quincy
Ale BKS zapodał bimbały.
grin
fajne bimbały są po prostu fajne smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by BKS
Originally Posted by BKS
Originally Posted by quincy
Ale BKS zapodał bimbały.
grin
fajne bimbały są po prostu fajne smile

Zacząłby się jednym bawić to by zapomniał o drugim wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
1h54min

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,632
Likes: 10
Originally Posted by akagi
A później pierdolenie że w pucharach wcześniej odpadamy.

Jak odchodzą kluczowi zawodnicy, to nim się nowi wkomponują, jest już po pucharach.
liczy się tylko liga

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
quincy musiał poskakać

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sławomir w polsacie

kurtyna

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
na sopot festiwal sory

Strona 55 z 141 1 2 53 54 55 56 57 140 141

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec, alfa), 2,722 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1