|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
@forty bo my tu nie wiemy po ile truskawki  dochodziłem do siebie po klęsce Jagiellonii w zakonczonym sezonie jak co roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3 |
czytać ze zrozumieniem też nie potrafisz nie chce mi się z tobą pisać jesteś dla mnie mietką fają która z dobrobytu i wygody łyka wszystko co mu system każe jakby napisali w regulaminie że przed zagranie kupona musisz zjeść łyżkę soli to byś grzecznie zjadł bo tak jest napisane w regulaminie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Widzę znowu pyskowka z akerem w roli głównej  Vitolo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Nie masz racji @aker,ani trochę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Na giełdzie w Goławinie truskawka po 2.20 PLN.. Radom...kolejne tajemnicze zniknięcie.. Tym razem młody warszawski playboy i freelanser... Strach jechać do tego miasta.. Matki straszą tym dzieci tak jak kiedyś czarną wolgą.. Proponuję Syryjczyków z d1..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
czytać ze zrozumieniem też nie potrafisz nie chce mi się z tobą pisać jesteś dla mnie mietką fają która z dobrobytu i wygody łyka wszystko co mu system każe jakby napisali w regulaminie że przed zagranie kupona musisz zjeść łyżkę soli to byś grzecznie zjadł bo tak jest napisane w regulaminie jebnij się w czoło hanysie może uruchomisz zwoje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
przeciwnik systemu w walce z bukmacherem kurwa co za typ ja pierdole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3 |
możesz wycofać/stornować kupon do 5 minut po postawieniu w razie pomyłki co ty za głupoty piszesz? w necie w fortunie możesz do 5 min anulować zakład???? to chyba tylko u ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3 |
przeciwnik systemu w walce z bukmacherem kurwa co za typ ja pierdole  łykaj tak dalej wszystko warszawska wylansowana divo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Akerski sadzi jakby miał 15 lat. Jak tyle miałem tez wszystko było takie 0:1-kowe.
Papuga by Ci powiedział że bierze procent od wygranej sprawy a przegrana ty bierzesz na klatę. I masz faje mietsza od Biczyslawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
czytać ze zrozumieniem też nie potrafisz nie chce mi się z tobą pisać jesteś dla mnie mietką fają która z dobrobytu i wygody łyka wszystko co mu system każe jakby napisali w regulaminie że przed zagranie kupona musisz zjeść łyżkę soli to byś grzecznie zjadł bo tak jest napisane w regulaminie Z tą solą to może nie.. Ale pęto kiełbasy bym opierdolił..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
możesz wycofać/stornować kupon do 5 minut po postawieniu w razie pomyłki co ty za głupoty piszesz? w necie w fortunie możesz do 5 min anulować zakład???? to chyba tylko u ciebie w punkcie w necie to sam sobie wbijasz kupon więc pomylić się może tylko niewidomy albo ograniczony umysłowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Stalowa Wola dzisiaj powinna wygrać ze zdegradowanym Koszalinem. W ostatniej grają ze Zniczem, który też walczy o utrzymanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
Aker pogrążasz się chłopie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Zestaw Bukmacherski dla Burbona [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3 |
możesz wycofać/stornować kupon do 5 minut po postawieniu w razie pomyłki co ty za głupoty piszesz? w necie w fortunie możesz do 5 min anulować zakład???? to chyba tylko u ciebie w punkcie w necie to sam sobie wbijasz kupon więc pomylić się może tylko niewidomy albo ograniczony umysłowo a o czym ja piszę bezmózgu? o necie naucz się czytać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
a pierwszego gola wjebie Firminio/Mane albo Benzema/Modrić Ranos lub Own Goal- czuje ze sie dzis przelamie bo dawno nie strzelil
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sorry, Stalowa w ostatniej z Kluczborkiem, ale on też walczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Kiedys jak sie zagrało w sts np siatkówka w ofercie mecz o 17:00 a w istocie mecz o 16 był grany, to szło sie przed 17 zagrac wynik 1seta, i akceptowali kupon, ale to było over 10 lat temu i jak Green napisał regulamin jest aktualizowany, tak by on asekurował ich interes. Tak też było na początku w milenium. Jak tenis był wyznaczony np o 14, a już zaczęli grac bo np wczesniejszy mecz zakończył sie kreczem to dało się zagrac np zwycięzcę pierwszego seta i wyplacali
|
|
|
Link skopiowany do schowka