|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Wybróbuj naszą ofertę Live Betting bez ryzyka!
Zagraj zakład na żywo na Premier League w ten weekend bez żadnego ryzyka straty!
Jeżeli twój pierwszy zakład zawarty na spotkanie Arsenal vs. Liverpool okaże się przegrany - my zwrócimy Ci za niego stawkę, aż do 40 PLN (10€).
W niedzielę 12 listopada, zespół Liverpoolu stoczy walkę z Arsenalem na Emirates Stadium. Zapowiada się pełny emocji mecz. Biorąc pod uwagę, że Manchester Utd będzie gościem Blackburn w Ewood Park a Chelsea będzie gospodarzem spotkania z Watford na Stamford Bridge dzień wcześniej - mamy przed sobą weekend pełny piłkarskich wrażeń na najwyższym poziomie. Kto okaże sie lepszy?
Jeszcze nie próbowałeś typowania na żywo w trakcie trwania spotkań? Będzie więc to dla Ciebie złota szansa na sprawdzenie się w Live Betting bez ryzyka utraty pieniędzy!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Osoba z mojej rodziny o tym samym adresie i nazwisku skorzystała dawno temu z promocji podwojenia, czy moge teraz ja skorzystać z obecnej promocji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Wie ktos czy otrzymam zwrot jesli postawie przed meczem? Tylko zaklady live sie liczy czy 1 zaklad?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Zawrzyj zakład na żywo podczas spotkania Premier League Arsenal - Liverpool rozgrywanego 12 listopada tutaj.
Jeżeli przegrasz swój pierwszy zakład na żywo na Arsenal vs Liverpool, otrzymasz automatycznie zwrot stawki za niego aż do 40 PLN (10€) - w ciągu 72 godzin. i wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Osoba z mojej rodziny o tym samym adresie i nazwisku skorzystała dawno temu z promocji podwojenia, czy moge teraz ja skorzystać z obecnej promocji? ponawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Osoba z mojej rodziny o tym samym adresie i nazwisku skorzystała dawno temu z promocji podwojenia, czy moge teraz ja skorzystać z obecnej promocji? ponawiam a nie lepiej napisać do supportu. Przynajmiej będziesz miał pewność na 100%.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Osoba z mojej rodziny o tym samym adresie i nazwisku skorzystała dawno temu z promocji podwojenia, czy moge teraz ja skorzystać z obecnej promocji? ponawiam a nie lepiej napisać do supportu. Przynajmiej będziesz miał pewność na 100%. nie,raczej na 100% nie mozna ,a jak ci pozwola to pozniej ci zablokuja i to oba konta,bo na jedno IP wolno miec tylko jedno konto ,ja cos o tym wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
no ale jak na to samo domostwo to nie wchodzi w gre
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
czy podczas wyplaty na moneybookers z expa, buk chce dowodu tozsamosci?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Osoba z mojej rodziny o tym samym adresie i nazwisku skorzystała dawno temu z promocji podwojenia, czy moge teraz ja skorzystać z obecnej promocji? ponawiam a nie lepiej napisać do supportu. Przynajmiej będziesz miał pewność na 100%. nie,raczej na 100% nie mozna ,a jak ci pozwola to pozniej ci zablokuja i to oba konta,bo na jedno IP wolno miec tylko jedno konto ,ja cos o tym wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ja po kolnsultacji z supportem i wysłani skanów obydwu osób dostałem pozwolenie na gre i skorzystanie z promocj, pomimo jednego domostwa.Wszystko przebiegło bez problemów. Wiem również że mój kolega robił podobnie i nie miał żanych problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
Powiedzcie mi czy w expekcie mozna stawiac OVER/UNDER ?? bo obecnie nie maja w ofercie i teraz pytanie czy pojawi sie za pare godzin czy nie bedzie wogule
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Powiedzcie mi czy w expekcie mozna stawiac OVER/UNDER ?? bo obecnie nie maja w ofercie i teraz pytanie czy pojawi sie za pare godzin czy nie bedzie wogule można grać U/O
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 514 |
po dłuższej przerwie próbuję wpłacić pieniądze na konto poprzez kartę kredytową visa. Po wprowadzeniu danych karty i potwierdzeniu pojawia mi się komunikat "karta została już dodana" i dalej już nie można nic zrobić. Czy ktoś może mi pomóc?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Mam pytanie do tcyh co wpłacali przez MoneyBookers !! Czy jak wpłacaliscie np 100zł drugie 100zł dostaliscie z bonusa to Czy jak całość obróciliście to czy dalo sie to wypłacic na MB ??????????????? Chodzi mi oto czy można całość wypłącać na MB !!!!!!!!!! PROSZE O ODP. Z góry dzieki..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
Nie logowalem sie na Expekta dlugooo i przyslali mi emaila z promocja.. na darmowy zaklad.. na ten weekend.. niestety nie moge zrobic depozytu ;/ Bo cos z moim bankiem nie tak ( kasa jest na koncie)
czy jest taka mozliwosc ze brat utworzy na swoim koncie Voucher o xx kwocie... i mi go podesle a ja sobie w ten sposob doładuje konto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
z tego co wiem vouchery tam nie działają od roku gdzies
|
|
|
Link skopiowany do schowka