Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15
#714993 11/11/2006 17:10
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Oczywiscie.
Czyli mam rozumiec ze wpłaciles kase przez MB dosatłęm bonusa i po obrocie wypłaciłes całość na MB ?? Tak ?? Musze wiedziec na 100% czy ta ksie da bo wczesniej w tym teamcie widziałem że było tak że tylko można było wypłacić na MB depozyt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ????????? ORIENTUJE SIE KTOŚ ??????

Bonus: Unibet
#714994 11/11/2006 17:15
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Quote
Oczywiscie.
Czyli mam rozumiec ze wpłaciles kase przez MB dosatłęm bonusa i po obrocie wypłaciłes całość na MB ?? Tak ?? Musze wiedziec na 100% czy ta ksie da bo wczesniej w tym teamcie widziałem że było tak że tylko można było wypłacić na MB depozyt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ????????? ORIENTUJE SIE KTOŚ ??????


Jak wplacales depozyt przez MB, to rownowartosc depozytu MUSISZ wyplacic ta sama droga, z reszta kasy robisz co chcesz, czyli mozesz np. wplacic 100 przez MB, obrocic, i nast wyplacic przez MB np. 300, ale nie mozesz wyplacic np. na nettelera itd. , dopoki noie wyplacisz 100 pln na MB

#714995 11/11/2006 19:19
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
witam wplacilem 100 zł dostalem bonus 100 zł = 200 zł

ile musze postawic na zakladach zeby muc wyplacac jakas kaske

z gory dzieki za odp

#714996 11/11/2006 19:23
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
3 razy

#714997 11/11/2006 19:24
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
3 razy

znaczy sie 3krotny obrót

#714998 11/11/2006 19:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
Quote
Quote
3 razy

znaczy sie 3krotny obrót

to 200 czy 400 zł ?? obracam bonus czy cala kwote

#714999 11/11/2006 19:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
Quote
Quote
Quote
3 razy

znaczy sie 3krotny obrót

to 200 czy 400 zł ?? obracam bonus czy cala kwote


sorry
to 300 czy 600 zł ?? obracam bonus czy cala kwote

#715000 11/11/2006 19:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
musisz zagrać za 300

#715001 11/11/2006 19:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
Quote
musisz zagrać za 300

dzieki oli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#715002 13/11/2006 10:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Mam pytanie do grajacych w tym buku aby wpisali o nim swoja opinie chce tam wplacic troche kasy(m.in na bonus jaki oferuja) i chcialbym sie dowiedziec czy warto?
Z góry dzieki za odpowiedz

#715003 13/11/2006 13:53
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
Można u nich wpłacić przelewem, a wypłacić MB ?

#715004 13/11/2006 23:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
mnie ostatnio wkurza ich oferta z NBA, akurat ten zakład który chcę zagrać albo jest wycofany, albo pojawia się błąd i tez nie można go zagrać :/

#715005 14/11/2006 00:53
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Dostaliscie zwrot za freebeta z niedzieli? Postawilem 10euro w czasie meczu i przegralem. Dali mi 5 euro zwrotu, a znajomy dostal 2 euro... Mial byc caly zwrot stawki... O co to tu moze chodzic? Napisalem do supportu, zobaczymy...

#715006 14/11/2006 04:18
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
Podoba mi się szata graficzna expekta i nic więcej. Wkurza uboga oferta na NHL.

#715007 14/11/2006 07:24
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Dostałem 40PLN

#715008 14/11/2006 10:27
Dołączył: Oct 2006
Posty: 107
B
member
member
B Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 107
Orientuje sie ktos czy nie robia problemu jak sie ciagle gra z innego kompa jak sie dosatlo bonusa czy wyplacaja kase odrazu czy robia jakeis problemy??

#715009 14/11/2006 12:35
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Nie robia problemow. Prosty obrot to tylko 3xbonusem.
Nadal mam 5 euro zwrotu z Arsenalu zamiast 10 euro. Jak u Was?

#715010 14/11/2006 12:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
ja dostałem całe 40zł

#715011 14/11/2006 14:33
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Ja również całe 40zł zwrotu.

#715012 14/11/2006 16:30
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Zrobił ktoś obrót 3x kurs 1.01 i wypłacił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />? Teoretycznie rzecz biorąc to pieniądze na ulicy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1