|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Czyli mam rozumiec ze wpłaciles kase przez MB dosatłęm bonusa i po obrocie wypłaciłes całość na MB ?? Tak ?? Musze wiedziec na 100% czy ta ksie da bo wczesniej w tym teamcie widziałem że było tak że tylko można było wypłacić na MB depozyt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ????????? ORIENTUJE SIE KTOŚ ??????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Czyli mam rozumiec ze wpłaciles kase przez MB dosatłęm bonusa i po obrocie wypłaciłes całość na MB ?? Tak ?? Musze wiedziec na 100% czy ta ksie da bo wczesniej w tym teamcie widziałem że było tak że tylko można było wypłacić na MB depozyt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ????????? ORIENTUJE SIE KTOŚ ?????? Jak wplacales depozyt przez MB, to rownowartosc depozytu MUSISZ wyplacic ta sama droga, z reszta kasy robisz co chcesz, czyli mozesz np. wplacic 100 przez MB, obrocic, i nast wyplacic przez MB np. 300, ale nie mozesz wyplacic np. na nettelera itd. , dopoki noie wyplacisz 100 pln na MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093 |
witam wplacilem 100 zł dostalem bonus 100 zł = 200 zł
ile musze postawic na zakladach zeby muc wyplacac jakas kaske
z gory dzieki za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093 |
to 200 czy 400 zł ?? obracam bonus czy cala kwote
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093 |
to 200 czy 400 zł ?? obracam bonus czy cala kwote sorry to 300 czy 600 zł ?? obracam bonus czy cala kwote
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,093 |
dzieki oli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
Mam pytanie do grajacych w tym buku aby wpisali o nim swoja opinie chce tam wplacic troche kasy(m.in na bonus jaki oferuja) i chcialbym sie dowiedziec czy warto? Z góry dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109 |
Można u nich wpłacić przelewem, a wypłacić MB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
mnie ostatnio wkurza ich oferta z NBA, akurat ten zakład który chcę zagrać albo jest wycofany, albo pojawia się błąd i tez nie można go zagrać :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Dostaliscie zwrot za freebeta z niedzieli? Postawilem 10euro w czasie meczu i przegralem. Dali mi 5 euro zwrotu, a znajomy dostal 2 euro... Mial byc caly zwrot stawki... O co to tu moze chodzic? Napisalem do supportu, zobaczymy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348 |
Podoba mi się szata graficzna expekta i nic więcej. Wkurza uboga oferta na NHL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 107 |
Orientuje sie ktos czy nie robia problemu jak sie ciagle gra z innego kompa jak sie dosatlo bonusa czy wyplacaja kase odrazu czy robia jakeis problemy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Nie robia problemow. Prosty obrot to tylko 3xbonusem. Nadal mam 5 euro zwrotu z Arsenalu zamiast 10 euro. Jak u Was?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Ja również całe 40zł zwrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Zrobił ktoś obrót 3x kurs 1.01 i wypłacił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />? Teoretycznie rzecz biorąc to pieniądze na ulicy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka